18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Poprawa ocen
xmefjux • 2015-01-26, 22:34
Pewnego dnia studentka weszła do mojego biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko, żeby poprawić swoją ocenę...
-
-
-
-
-
To więc odbyliśmy trochę klasycznego pukanka, chociaż czuję się trochę źle z tym, że nie powiedziałem jej, że w przedszkolu nie ma ocen.
Zgłoś
Avatar
fyrku 2015-01-26, 22:48 34
Jak filmik od ruskich , jak katują pedofila - to sadol przyklaskuje. A potem sadolowa gimbaza wrzuca pedofilskie suchary do orzygu. Się kurwa zdecydujcie.
Zgłoś
Avatar
Incognito1984 2015-01-26, 22:53 193
Pierwsze widzę, żeby w przedszkolu się studiowało
Zgłoś
Avatar
BlanX 2015-01-26, 22:59 35
Nie dawać piw za takie gówno!!!
Zgłoś
Avatar
wilkoala 2015-01-26, 23:08 3
To wcale nie pedofilia wyruchać przedszkolankę.
Niektóre są naprawdę niezłe ,choć z reguły zajęte.
Zgłoś
Avatar
blizniak 2015-01-26, 23:50 15
Pewnego dnia studentka weszła biura, zamknęła za sobą drzwi i powiedziała, że zrobi wszystko, wyraźnie podkreślając wszystko, żeby poprawić swoją ocenę...
-
-
-
-
-
To więc odbyliśmy trochę klasycznego pukanka, chociaż czuję się trochę źle z tym, że nie powiedziałem jej, że ja tu tylko sprzątam
Zgłoś
Avatar
bestgore 2015-01-26, 23:55 12
Do autora tego żartu- zabij się. Jesteś zbyt głupi by wymyslać żarty.
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2015-01-27, 0:22
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
Chędogi_Rzułf 2015-01-27, 0:33 12
fyrku napisał/a:

Jak filmik od ruskich , jak katują pedofila - to sadol przyklaskuje. A potem sadolowa gimbaza wrzuca pedofilskie suchary do orzygu. Się kurwa zdecydujcie.


Ale powiedz mi co ma kurwa żart do rzeczywistości? Naprawdę nie odróżniasz fikcji od świata realnego?
Ja przykładowo mogę wstawić tu 100 kawałów o dzieciach z rakiem a potem pójść i wrzucić 100 zł na operację dziecka z nowotworem. Gdzie tu brak konsekwencji? Jeszcze raz powtórzę. Żart nie ma nic wspólnego z rzeczywistością i poglądami. A jak Cię razi czarny humor, to idź na joe monstera. Tyle.
Zgłoś
Avatar
zwirz13 2015-01-27, 0:48 2
co za niedojeby "up" + autr......
Zgłoś
Avatar
uho82 2015-01-27, 8:24 2
studentka w przedszkolu coś podobnego. może to była przedszkolanka tylko zapomniała, że tam już tylko ona ocenia.
Zgłoś
Avatar
białywęgorz 2015-01-27, 9:37
To było śmieszna 5-10 razy. Teraz wypierdalać z tym samym schematem, nie wszystko zawsze będzie śmieszyć...
Zgłoś
Avatar
qwachu 2015-01-27, 9:47
@zwirz13: No to wypnij się, to sobie dojebią i równowaga zostanie zachowana we wszechświecie.
Zgłoś
Avatar
Valar-Morghuli 2015-01-27, 10:56
Wszystko rozumie, wrzucanie filmów o jebanych arabach jak ruchają kozę, katowanie pedofila, zabijanie pedałów, krew, sadyzm itp. ale pisanie o pierdolonej pedofilii w formie żartu jest pojebane nawet jak dla mnie, Kurwa ile wy jebany Gimpy nie zrobicie żeby dostać piwo! Zamiast pisać o jebanej pedofilii w formie żartu, proponuję na drugi raz "odetnij sobie kutasa, zalej wrzątkiem ranę i wrzuć na harda". Wiem, że niejednego piszącego takie żarty skrzywdzili rodzice i chcą się komukolwiek zwierzyć ze swoich przeżyć z dzieciństwa - jest to przykre jak chuj! Ale to nie tak, to nie tu! I nie piszcie "to sadistic jak Ci nie pasuje to spierdalaj" - sadyzm nie ma nic wspólnego z pedofilią a tym bardziej z jej propagowaniem! Dlatego zrób przysługę dla społeczeństwa jebany przyszły pedofilu i zabij się w sposób hardcorowy, abyśmy potem mieli z tego niezłą bekę, a jakiż inny Gimp PiwkoŻerca umieści to na sadisticu w dziale Hard z dopiskiem "Jednego skurwysyna mniej - odciął sobie chuja wraz z jajami, a potem posypywał sobie solą"
Zgłoś
Avatar
glinglqnglowy glunglak 2015-01-27, 10:59
W ogóle jakiś niedojebany żart.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie