18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 48 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Poprawczak [dokument]
suckinsyn • 2010-02-12, 12:08
Był dobry dokument o pedofilach - czas na kolejnych zwyrodnialców, czyli.. dzieciaki. Często z bogatym bagażem doświadczeń karnych. Krew kipi słuchając niektórych głupot wprost z ich ust.

Polska bez fikcji - świetny dokument ukazujący młodzież i dzieci w poprawczakach.
Często po bardzo surowych wyrokach.
Widzimy jak zdewastowani psychicznie są tam skazani.

Reszte komentarza pozostawie dla siebie..



Zgłoś
Avatar
henryv 2010-02-12, 18:54
PinkRose nie wiem w jakim ty kosmosie żyjesz ,ale ci życzę żebyś w tym wyścigu knurków za dobrami , dotarła jak najwyzej , z wysokiego konia dupsko mocniej boli jak się spada gwałtownie i inaczej patrzy na rzeczywistość chyba że cię boli ciągle w wyniku wykonywanej profesji RóżowaRóżyczko
Ty chyba Zyjesz w innym kraju , tu wałek wałkiem pogania od góry do dołu , harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie to można się garba dorobić co najwyżej i nerwicy w ty bandyckim kraju , zastanów się co i jak komentujesz , bez zastanowienia się i wyciągnięcia realnych wniosków z danych sytuacji, ja się wyrwałem z takiego syfu i nie gloryfikuje , ale poniekąd jestem w stanie zrozumieć jak ich otoczenie zniszczyło wraz z własną rodziną
Zgłoś
Avatar
Gemini 2010-02-12, 19:13
"i nie wiadomo jaki wyrok dostanie za taką babcie" No ja p*erdole, to że niby babka to jakieś gorsze stworzenie? Nie trzeba było wyrywać torebki do ch*ja.

Wszyscy, którzy usprawiedliwiają ich również gówno wiecie. Trzeba mieć ostro na*bane w głowie, że mając samemu źle robić krzywdę i szkodę innym ludziom - to po prostu zwykłe, tępe bydlaki. Poprawczak gówno im dam, tylko bardziej zdegeneruje. Izolacja społeczna to najlepsze wyjście, dopóki zmądrzeją.
Chociaż u niektórych widać jakieś zaczątki inteligencji.
Zgłoś
Avatar
kamikadze51293 2010-02-12, 19:16
takich to tylko zajebać...
Zgłoś
Avatar
suckinsyn 2010-02-12, 19:17
henryv napisał/a:

Ty chyba Zyjesz w innym kraju


Ja żyje w Polsce, więc sprawdżmy gdzie żyjesz Ty (?)
henryv napisał/a:

tu wałek wałkiem pogania od góry do dołu , harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie


Bo jesteś:
a) nierobem
b) pechowcem
c) kretynem
- zaznacz prawidłową odpowiedź.
henryv napisał/a:

harowałem tyle lat i gówno mam a uczciwie to można się garba dorobić co najwyżej


Tak zawsze tłumaczą się Ci, którzy gówno osiągają, bo nawet nie potrafią kręcić wałków - oskarżając innych, że to robią.. bo każdy bogaty to złodziej.
Takie to Polskie.
henryv napisał/a:

ja się wyrwałem z takiego syfu i nie gloryfikuje

Po komentarzu wnioskuję,że mentalnie jesteś nadal w bagnie.
Chociaż ta twarz nieskalana myślą wszystko tłumaczy
Zgłoś
Avatar
ziemniak01 2010-02-12, 19:49
Wystrzelać w pizdu wszystkich!
Zgłoś
Avatar
donmarcinosss 2010-02-12, 20:18
Coż.... Patologia rodzi patologię. Już dziś dziecko które się urodzi w rodzinie patologicznej, ma ponad 50% szans skończyć jak rodzice! Paranoja... owszem, żal takich ludzi, ale z drugiej strony gdyby tylko chcieli się zmienić, byłoby inaczej. Ale oni nie chcą się zmieniać, bo im się z reguły nie chce i nie wierzą w powodzenie zmian, a poza tym "co by powiedzieli kumple, bo Zdzisiek, Józek czy Czesiek takich porządnych teraz zgrywają, a wcześniej z nimi na melinie chlali". Nacisk otoczenia w jakim się znajduje taki człowiek jest specyficzny - nikt nie chce być mięczakiem, każdy chce być twardy. Dlatego Wyjście młodych ludzi z patologii graniczy z cudem...
Zgłoś
Avatar
Damianbeat 2010-02-12, 20:26
Hah, ten najśmieszniejszy widać, że z Radomia...
Btw- patologia i rodzice to jedno, wrodzony debilizm to drugie...
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-02-12, 20:26 1
C'est Ca i Timek jebnijcie wy się w te puste łby i obejrzyjcie te filmiki jeszcze raz, ale ze ZROZUMIENIEM. to nie są biedne, skrzywdzone przez los dzieci, których wszyscy opuścili i są zdani tylko na siebie i dlatego kradną (i tak chujowe usprawiedliwienie), tylko pierdolone skurwysyny, dla których pobicie komuś i zabranie mu portfela, zegarka, czy innych wartościowych rzeczy to przyjemność. i kto biedny wydaje kasę na narkotyki i to na te twardsze? gdyby tylko chcieli, to ruszyli by swoje dupska, popytali by ludzi, czy nie mogą w czymś pomóc w zamian za pieniądze albo wyjechać na wieś, jeżeli w mieście by pracy nie znaleźli, gdzie zawsze są jakieś ręce do roboty potrzebne, to gdzieżby to mości pierdolony hrabia ubrudzi sobie ręce jakąś pracą, toć to by była dlań ujmą! lepiej przecież ukraść komuś 5000 zł i okłamywać matkę, która w to wszystko wierzy. nie może się też obejść bez krytykowania tej zuej i wszystkiemu winnej policji, która to tępi to kurewstwo. no i ta zazdrość o lewe dochody sędziego, jakby to oni święci byli.

aexalven napisał/a:

Popisze się wiedzą z socjologii, czynniki wpływające na socjalizację to:
Rodzina
Środowisko Rówieśnicze
Massmedia
Instytucje Religijne
Szkoła

Jeśli rodzina jest patologiczna to nie znaczy, że gnojek też musi wyrosnąć na degenerata, no, ale zawsze się znajdzie wymówka by komuś wpierdolić czy kogoś okraść.



i tu Ci wyjątkowo rację muszę przyznać
Zgłoś
Avatar
Arni. 2010-02-12, 21:13
Ja pierdole jeszcze co niektórzy tu widzę ich bronią ?! Jak ktoś urodził się debilem to debilem umrze. Typy wyciągały [jeśli wierzyć temu co mówią ] średnio po >5k plnów na miech i gówno co z tego mają to świadczy tylko o ich bezradności. Pół roku takiej "pracy" i już bym był na drugiej stronie świata z zapewnionym jakimś startem
Zgłoś
Avatar
M. 2010-02-12, 21:19 1
A mnie się najbardziej rzuciło w tym reportażu w oczy coś innego - mam wrażenie, że do części z nich nawet nie dociera to, że postępują źle. To nie jest tak, że łamią prawo, zabijają ludzi, ale zdają sobie sprawę z ogromu popełnianej zbrodni. Nie, dla nich to jest po prostu zwyczajne i normalne, tak, jakby nie rozumieli, że odbierają jakiemuś człowiekowi życie (przykład ze staruszką i torebką). Dla nich ludzkie życie nie ma żadnej wartości. Podejrzewam, że dla nich zabicie człowieka znaczy tyle samo, co dla mnie wystrzelanie wszystkich Niemców w pierwszej lepszej grze. I to mnie przeraża najbardziej. Że do nich nawet nie dociera, że to jest złe. Robią tak, bo im się podoba, bo ich to jara. ZERO refleksji.

I moim zdaniem nic ich nie usprawiedliwia. Bo czy każda osoba, która miała w życiu pod górkę, ojca pijaka i matkę k*rwę, kończy tak jak oni? NIE. Czyli jednak się da wyjść na ludzi i pochodzenie wcale nie determinuje naszej przyszłości. Gdyby tak było, co najmniej 1/4 Polaków zachowywałaby się jak ci gówniarze.

Moim zdaniem zamiast siedzieć w takim poprawczaku powinni zapieprzać z łopatą tak długo, aż im to wybije wszystkie głupie pomysły ze łba. Bo co tam się dzieje? Siedzą, nic nie robią. Ich ktoś musi w końcu nauczyć porządnej, uczciwej pracy. Zresztą uważam, że po wyjściu na wolność dalej powinni zapieprzać. 6 czy 12 miesięcy harówki, to by nawet nie mieli siły na te ich "wybryki". Nie stawia się do roboty? Nic prostszego, ląduje znowu w zamknięciu. I tak do oporu.
Zgłoś
Avatar
Timek 2010-02-12, 21:29
aexalven napisał/a:

Popisze się wiedzą z socjologii, czynniki wpływające na socjalizację to:
Rodzina
Środowisko Rówieśnicze
Massmedia
Instytucje Religijne
Szkoła

Jeśli rodzina jest patologiczna to nie znaczy, że gnojek też musi wyrosnąć na degenerata, no, ale zawsze się znajdzie wymówka by komuś wpierdolić czy kogoś okraść.


No tak, przecież mieli cudowne, kochające rodziny, wesołe i wspomagające środowisko rówieśnicze szeroki dostęp do mass mediów i zasady dobrego postępowania (tutaj choć niechętnie mam na myśli religię) wpajali im na kolędzie na slumsach. A do szkoły przecież też ich rodzice wysłali, kupowali im zeszyty i książki i dbali o to, żeby mieli drugie śniadanie.

Twój argument popiera to co wcześniej powiedziałem, nic więcej.

I gwoli ścisłości. NIE, nie bronię ich. NIE usprawiedliwiam i NIE twierdzę, że to dobre chłopaki. Zwracam tylko uwagę na to, że wszystkie bezmózgi od 'do gazu', ucinania im łbów i 'dobrze im tak' nie mają pojęcia dlaczego ludzie tak się staczają. I mogę się podpisać pod tym:
daf098 napisał/a:


Należy te dzieci karać i uczyć jak żyć czytaj "resocjalizować" ale puki co w Polsce poprawczaki i domy dziecka to wylęgarnia przestępców tłumaczona brakiem funduszy

Zgłoś
Avatar
Kastrator 2010-02-12, 21:38
Oczy stęsknione za rozumem, twarz nieskalana myślą
Zgłoś
Avatar
pasy06 2010-02-12, 22:09
Rozjebał mnie koleś komentarzem "za taką babcię koleś może wyłapać ćwiarę i może się koleś załamać" - za jakąś babcię.... Powinno się im upierdolić ręce powyżej łokci i tak samo nogi,nie muszą siedzieć bo szkoda naszych pieniędzy na utrzymywanie takiego gówna.
Zgłoś
Avatar
Timek 2010-02-12, 22:28
Bleh, racja jest jak dupa i każdy ma swoją więc do mojej Cię nie będę przekonywał.

W każdym razie szczerze zazdroszczę wiary w ludzi i w to, że każdy sam swoim życiem kieruje i wszystko może.
Zgłoś
Avatar
Xenomorphcat 2010-02-12, 22:35 1
Niektórzy ich usprawiedliwiają, że otoczenie, że rodzina...
Do cholery, wszyscy moi dawni znajomi się stoczyli, najbliższa osoba kradnie, gdzie popadnie i kto wie, gdzie i jak skończy. Wielokrotnie matka (ojciec mnie zostawil) mi pokazywała, jak bardzo mnie nienawidzi, na wiele rzeczy sobie nie mogę pozwolić, przesrane życie od dzieciństwa, a mimo to wszystkimi siłami trzymam się uczciwego życia.
Więc nie tłumaczcie innych, bo równie dobrze dzieciak co ma za dobrze zejdzie na taki margines, bo mu się w dupie poprzewracało i chce 'czegos innego', jak ktos, kogo 'sytuacja zmuszała'. Z każdej sytuacji są różne wyjścia, tyle, że młodzi ludzie są zbyt leniwi, przesiąknięci okrucieństwem i zapatrzeni w siebie i swoje nieszczęscia, by do wszystkiego dojść pracą, pokorą i uczciwością.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie