18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 9 minut temu
Portugalia, sierpień 2024
~Velture • 2024-08-26, 15:04
Cytat:

Nie ma Portugalczyków, nie ma kobiet, nie ma dzieci. Dramat w Lizbonie



______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
ColinFarelka 2024-08-27, 18:18
A gdzie szwabka Merkel z kwiatami i ruda swinia zakłamana
Zgłoś
Avatar
lesku73 2024-08-28, 0:35
to przez te mendy pisowskie antypolskie będzie u nas kolorowo i śmierdząco
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 9:09
pazuzu napisał/a:

aha, mhm



Pokemonie jesteś w mniejszości. Szykuj lewacką żonkę i córeczke dla czarnego bo jest spragniony młodej waginy hahahahahaha
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-29, 12:01
SokZtućka napisał/a:

Pokemonie jesteś w mniejszości. Szykuj lewacką żonkę i córeczke dla czarnego bo jest spragniony młodej waginy hahahahahaha



Chyba nie jestem w mniejszości bo Polacy już sie nie nabierają na propagandę pisu i przejrzeli na oczy kto jest zagrożeniem dla kraju. To pis ich ściągnął islamistów do polski i m.in dlatego przegrali wybory. Ale wiem że do takich jak ty nie docierają fakty, argumenty i dowody, powtarzasz jakieś głupoty nawet nie weryfikując danych
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 13:24
pazuzu napisał/a:

Chyba nie jestem w mniejszości bo Polacy już sie nie nabierają na propagandę pisu i przejrzeli na oczy kto jest zagrożeniem dla kraju. To pis ich ściągnął islamistów do polski i m.in dlatego przegrali wybory. Ale wiem że do takich jak ty nie docierają fakty, argumenty i dowody, powtarzasz jakieś głupoty nawet nie weryfikując danych



Nie pierdol i nie powtarzaj głupot z TVNu czy gazety WYBIÓRCZEJ.
Za czasów PiSu nie widziałem ani JEDNEGO islamisty, za to teraz ich jest pełno.
Lewacka warszaffka w nocy to juz nie tak chętnie wychodzi na spacerki u Rafalalli pedała Trzaskowskiego hahahah
Ciebie też to czeka i Twoja lewacka familie z wypranym mózgiem.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-29, 13:35 1
SokZtućka napisał/a:

Nie pierdol i nie powtarzaj głupot z TVNu czy gazety WYBIÓRCZEJ.
Za czasów PiSu nie widziałem ani JEDNEGO islamisty, za to teraz ich jest pełno.
Lewacka warszaffka w nocy to juz nie tak chętnie wychodzi na spacerki u Rafalalli pedała Trzaskowskiego hahahah
Ciebie też to czeka i Twoja lewacka familie z wypranym mózgiem.



jak mieszkasz w piwnicy to nic dziwnego że nie widziałeś zadnego muslima. rozumiem że wdług ciebie przez ostatnie 8 lat zaden ciapty nie przyjechał do polski i jeb nagle od nowego roku sie pojawili ? Na uberach, boltach kierowcami byli sami polacy ? dostawcy żarcia to tez byli sami polacy ? Idź być idiotą gdzie indziej bo jesteś jakimś kmiotem który nie ma pojęcia o geopolityce.
oglądaj dalej swoją republike pisowski pomiocie

Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 13:40
pazuzu napisał/a:

jak mieszkasz w piwnicy to nic dziwnego że nie widziałeś zadnego muslima. rozumiem że wdług ciebie przez ostatnie 8 lat zaden ciapty nie przyjechał do polski i jeb nagle od nowego roku sie pojawili ? Na uberach, boltach kierowcami byli sami polacy ? dostawcy żarcia to tez byli sami polacy ? Idź być idiotą gdzie indziej bo jesteś jakimś kmiotem który nie ma pojęcia o geopolityce.
oglądaj dalej swoją republike pisowski pomiocie



Bardzo pięknie Stanowski rozprawił się z gazetą WYBIÓRCZĄ ogllądałeś? Ostatnio było o Onecie hahahah
I ze wszystkimi lewackimi reporterkami, którzy tylko ogłupiają i mówią nieprawdę.
Już niedługo pora na TVN aż zostanie zrównany z szambem jak wyżej wymienione media

A na końcu jak WYBIÓRCZA przepraszała hahahah bo się bała o swoją dupę.
Tak samo jest z każdym lewackim śmieciem, jak widzę takiego na ulicy to pluje na WAS

[ Dodano 2024-08-29, 13:44 ]
A widziałeś co się stało z waszym naczelnym lewakiem STONOGĄ???
Też już go nie ma, został wyjaśniony, razem z kolegą ZELMEREM.

Więc stul dziób bezmózgu
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-29, 13:45
SokZtućka napisał/a:

Bardzo pięknie Stanowski rozprawił się z gazetą WYBIÓRCZĄ ogllądałeś? Ostatnio było o Onecie hahahah
I ze wszystkimi lewackimi reporterkami, którzy tylko ogłupiają i mówią nieprawdę.
Już niedługo pora na TVN aż zostanie zrównany z szambem jak wyżej wymienione media
A na końcu jak WYBIÓRCZA przepraszała hahahah bo się bała o swoją dupę.
Tak samo jest z każdym lewackim śmieciem, jak widzę takiego na ulicy to pluje na WAS



standardowo nie masz merytorycznuch argumentów to próbujesz obrażać i zmieniasz temat. Ja wiem że pisowcy mają niskie IQ ale Ty to juz grubo zaniżasz średnią
Stanowski to mógł sie rozprawić ze swoimi gaciami , jest tyle wart co tv republika, kundel na usługach pisu .
I co ty masz z tymi lewakami to że ktoś nie lubi pisu to jest lewakiem ? To pod[powiem Ci ze 3/4 polski nie lubi pisu i są lewakami według Ciebie. Nie odpisuj bo pisanie z tobą urąga mojej godności osobistej , nie zniżam sie to takiego plebsu
Zgłoś
Avatar
SokZtućka 2024-08-29, 13:55
pazuzu napisał/a:

standardowo nie masz merytorycznuch argumentów to próbujesz obrażać i zmieniasz temat. Ja wiem że pisowcy mają niskie IQ ale Ty to juz grubo zaniżasz średnią
Stanowski to mógł sie rozprawić ze swoimi gaciami , jest tyle wart co tv republika, kundel na usługach pisu .
I co ty masz z tymi lewakami to że ktoś nie lubi pisu to jest lewakiem ? To pod[powiem Ci ze 3/4 polski nie lubi pisu i są lewakami według Ciebie. Nie odpisuj bo pisanie z tobą urąga mojej godności osobistej , nie zniżam sie to takiego plebsu



Masz bardzo dużo merytorycznych argumentów bezmózgi psie Putina w materiałach które mają milionowe wyświetlenia.
Gazeta wybiórcza czy TVN mają kilka tysięcy wyświetleń .

Przydupasie Tuska wyjaśnisz co ten Twój ziomal Rudy chuj ostatnio podpisywał i nie wiedział co podpisuje?? hahahah no śmiech na sali. Rudy CHUJ gada co innego a podpisuje co innego.
Nikt Ci tyle nie obieca co ten Niemiecki pajac i komuch.
Zgłoś
Avatar
~Angel 2024-08-29, 14:41
pazuzu napisał/a:

Stanowski to mógł sie rozprawić ze swoimi gaciami , jest tyle wart co tv republika, kundel na usługach pisu .



Czemu twierdzisz, że Stanowski jest a usługach pisu?
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-29, 15:11
Angel napisał/a:

Czemu twierdzisz, że Stanowski jest a usługach pisu?



Po pierwsze bo swoją prowokacją chciał nabrać dziennikarzy nieprzychylnym pisowi czym udowodnił po czyjej stronie stoi ,pomijajac fakt że srednio sie mu to udało bo był zaskoczony ze ludzie to łyknęli, łyknęli bo nikogo to nie zdziwiło że chroni pis, Jeśli już mógł te prowokacje zrobic w drugą stronę ze chroni np lewice, wtedy by było zaskoczenie ale pewnie sie bał że może ośmieszyć dziennikarzy republiki itp. A po drugie biegając do Obajtka po kase chyba nie dostał jej tak za nic.
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów