18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 21 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17
Portugalia, sierpień 2024
~Velture • 2024-08-26, 15:04
Cytat:

Nie ma Portugalczyków, nie ma kobiet, nie ma dzieci. Dramat w Lizbonie



______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
subik 2024-08-26, 21:57
ale macie najebane....nie wiecie o co chodzi , kawałek filmiku i sie podkręcacie, jeszcze o nie swój kraj....
Byłem w Portugalii i w Lizbonie dwa lata temu, nic takiego nie ma, poza centrum gdzie łażą czarnuchy dilerzy i wciskają fete na sprzedaż....a tak poza tym to Portugalia poza zabytkami (dzięki braku wojny) jest słabo rozwinięta, bida u nich zero cywilizacji, pusty kraj
Zgłoś
Avatar
Karaczanx 2024-08-26, 21:58 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



weź debilu przeczytaj czym jest pakt migracyjny... jest takie narzędzie "Google", i nikt kurwa tylu uchodźców nie ściągnął co PiSbolszewicy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 22:01 1
corpo_kills_me napisał/a:

Nie brałem udziału w tym referendum ponieważ miałem je w dupie tak jak PiS i to jest moje zdanie a nie Tuska czy kogolwiek innego. Chuj z tego, że mogłeś wyrazić własne zdanie skro ktoś się nim potem podciera referendowy fetyszysto. I btw nie głosowałem też na platformę bo należę akurat do ich negatywnego elektoratu. A chodź sobie na te referenda i pikniki PiSu. Gówno mnie to obchodzi. Jesteś tak samo ograniczony jak reszta tego kraju żyjąca w dualiźmie PiS-Platforma. Całe to pokolenie musi zdechnąć żeby się coś zmieniło.



Jesteś popierdolony, ale to już mówiłem. Nigdy nie głosowałem na PiS, tylko leje na półmózgów, którzy w PiSie widzą samo zło, a nie dostrzegają wcale ze PO to jeszcze większe gówno. PiS przynajmniej nie szczuł ludzi przeciwko sobie. Tak wiem, PO twierdzi inaczej, ale te kurwy wszystko odwracają. Tyle jadu ile napuścił Polakom do krwi PO nic nie przebija.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-26, 22:13 1
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Bys poczytał coś więcej niż nagłówki Onetu... Finalnie prokuratura bodnara oskarżyła aparatczyków pisowskich o 268 sztuk wiz (nie tysięcy.)
I nie o wydanie, a o przyspieszenie wydania. Ot cała afera.
Pewne przeżywasz też aferę o fabryce amunicji, o 100mld itd... trzeba czerpać z różnych źródeł a nie zamykać się jak debil w swojej bańce.



nie no wiadomo, 100 mld to przesada, jak sam pan bóg prezes potwierdził, jest to góra 24 miliardy, tak więc uspokoiło mnie to
a te 268 sztuk dotyczy tylko jednego urzędnika i to nie jest finalne oskarżenie, tylko początek i wierzchołek góry lodowej, ale tego nie usłyszysz w radiu co ma ryja, czy innych gównach.

Gdyby wymienić wszystkie przestępstwa zorganizowanej grupy przestępczej jaką była zjednoczona prawica, to nie wiem czy ograniczenia forum co do wielkości treści nie obcięłyby połowy.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
sadeczek 2024-08-26, 22:14
Siriuz napisał/a:

Czekaj, zaraz przyjdzie jakiś tłuk, i powie, że to wszystko wina PiSu Ten sam tłuk, który zbojkotował referendum gdzie pytali czy chce importu murzynków.



to wszystko wina pisu i ich elektoratu 👋
Bojkotowałem manipulację prostych ludzi zwaną przez pis "referendum"
Zgłoś
Avatar
htp 2024-08-26, 22:20 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



Kłamstwo powtórzone tysiąc razy staje się prawdą.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-08-26, 22:30 1
Geraldinio napisał/a:

nie no wiadomo, 100 mld to przesada, jak sam pan bóg prezes potwierdził, jest to góra 24 miliardy, tak więc uspokoiło mnie to
a te 268 sztuk dotyczy tylko jednego urzędnika i to nie jest finalne oskarżenie, tylko początek i wierzchołek góry lodowej, ale tego nie usłyszysz w radiu co ma ryja, czy innych gównach.
Gdyby wymienić wszystkie przestępstwa zorganizowanej grupy przestępczej jaką była zjednoczona prawica, to nie wiem czy ograniczenia forum co do wielkości treści nie obcięłyby połowy.



Tak wielka afera. Wiele przestępstw ale żadnego nie wymienisz, wiele afer a tylko ksiądz i 2 urzędniczki siedzą i to w areszcie wydobywczym, prawdopodobne bez zarzutow. Już nawet mniejsza o to kto kradł więcej , niech ci będzie że PiS ,mi to lata.

Z innej beczki, nie przeszkadza ci to że ta nowa władza ujebala cpk, port w Świnoujściu, pogłębiane Odry, elektrownię atomową, Orlen za kwartał ma mniejsze dochody o 12-13 miliardów, a wzrosły jego dochody z 200mln na 500 na detalu czyli z paliw na stacji(jebane drobnej klienteli;), inne spółki podobnie. ujebali 1.5 mld na uczelnie, a dali 10tys ubekom 1.5 mld na rekompensaty za emerytury. Niszczenie sieci badawczej Łukasiewicz...
Nie wspominam nawet o praworządności, bo ci rządzą zamiast ustawami , rozporządzeniami... To uchwałami to jakieś w ogóle kuriozum.
Coś tam czytasz , cos tam wiesz no i czy ciebie to nie boli? Tak bez obrazy i wyzwisk pytam jak człowieka.

[ Dodano 2024-08-26, 22:31 ]
Geraldinio napisał/a:

nie no wiadomo, 100 mld to przesada, jak sam pan bóg prezes potwierdził, jest to góra 24 miliardy, tak więc uspokoiło mnie to
a te 268 sztuk dotyczy tylko jednego urzędnika i to nie jest finalne oskarżenie, tylko początek i wierzchołek góry lodowej, ale tego nie usłyszysz w radiu co ma ryja, czy innych gównach.
Gdyby wymienić wszystkie przestępstwa zorganizowanej grupy przestępczej jaką była zjednoczona prawica, to nie wiem czy ograniczenia forum co do wielkości treści nie obcięłyby połowy.



No i wchodzi Tusk cały na biało i mówi o igrzyskach za 20 lat... Gdzie decyzję o tym będą zapadać za 9 lat , no mi się wydaje że on ma ludzi za debili....
Zgłoś
Avatar
vladkruk 2024-08-26, 23:23 2
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



spokojnie, u nas to nie przejdzie mamy zbyt głęboko zakorzenioną niechęć do brudasów, ale trzeba dawać im do zrozumienia na każdym kroku że nie są tu mile widziani i nowi nie dojadą bo się rozejdzie że nie jesteśmy gościnni, a i oni wkrótce spierdolą stąd jak będą traktowani adekwatnie (czyt. jak śmieci). Miejmy nadzieję że bojówki kibicowskie i prawicowe w końcu do czegoś się przydadzą i zamiast niszczyć stolicę na święto niepodległości i będą ich napierdalać po kolei.
Zgłoś
Avatar
MordoRthc.pl 2024-08-27, 0:29
Mi to wygląda na wygenerowany film
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-08-27, 1:09
Siriuz napisał/a:

Jesteś popierdolony, ale to już mówiłem. Nigdy nie głosowałem na PiS

W to akurat wierzę. Nie masz go na karcie do głosowania.
Zgłoś
Avatar
aaa1 2024-08-27, 1:12 1
Akurat referendum było dla Polaków nie partii pis czy po ale tępy polaki podłapały że to pisowska zmowa albo typu głupie czy nie zrozumiałe pytania,a co tu rozumieć albo jesteś za albo przeciw ciapatym i czarnuchom,a teraz pierdolą że nic się nie dzieje,referendum nie było wiążące bo było a mało głosów bo większość opierdalała pałę rudemu który powiedział że uroczyście unieważnia ,i niech nikt nie pierdoli że nic by to nie mieniło bo z skąd może wiedzieć ,ale tu sami rasiści i patrioci a jak kurwa trzeba było postawić krzyżyk to się obsrali kurwa patrioci w dupę jebani
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-27, 1:43 1
majeńka napisał/a:

W to akurat wierzę. Nie masz go na karcie do głosowania.



Zła jesteś, że jako Ukrainka nie możesz głosować w Polsce?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
PanJacekPierwszy 2024-08-27, 4:03 1
seeed71 napisał/a:

I co to ma pokazać? Jedna ulica z kolorowymi. Podajcie dane odnośnie rozkładu na całe miasto i ile to procent. Poza tym to Lizbona wgl? Muszę tablice rejestracyjne i tabliczki zobaczyć



Też mi się wydaje że to nie Lizbona

______________

I bóg stworzył kobietę 669226292
Zgłoś
Avatar
PabloSkills 2024-08-27, 9:08
Nie ma portugalczyków, dzieci i kobiet bo zapierdalaj na nich w kołchozach. Ktoś musi.
Zgłoś
Avatar
lebol1990 2024-08-27, 17:57
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów