18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 27 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:26
🔥 Radosny brodacz mocz oddawał - teraz popularne
Portugalia, sierpień 2024
~Velture • 2024-08-26, 15:04
Cytat:

Nie ma Portugalczyków, nie ma kobiet, nie ma dzieci. Dramat w Lizbonie



______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Angevil 2024-08-26, 15:12 17
Zaraz, ale co oni jedzą, gdzie śpią, ubierają się? Wykarmione i ubrane paniska chodzą jak u siebie na festynie... Co jest grane?

______________

I tak to jest.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-26, 15:17 85
już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 15:30 31
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



Czekaj, zaraz przyjdzie jakiś tłuk, i powie, że to wszystko wina PiSu Ten sam tłuk, który zbojkotował referendum gdzie pytali czy chce importu murzynków.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 15:33 40
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



Siriuz napisał/a:

Czekaj, zaraz przyjdzie jakiś tłuk, i powie, że to wszystko wina PiSu Ten sam tłuk, który zbojkotował referendum gdzie pytali czy chce importu murzynków.



Razem sobie lodzika pociągnijcie
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 15:36 8
darek1234 napisał/a:

Razem sobie lodzika pociągnijcie



Ja jestem hetero, nie wiem jak Kogucik, ale zapytaj go czy jest zainteresowany. Chyba, że Ty tylko lubisz patrzeć, jeśli tak to zagadaj do turbobarona.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-26, 15:39 5
darek1234 napisał/a:

Razem sobie lodzika pociągnijcie



nie interesują mnie twoje pedalskie fantazje dareczku.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 15:40 14
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

nie interesują mnie twoje pedalskie fantazje dareczku.



Wystarczy, że z Siriuzem macie własne
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 15:41 41
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



aha, mhm

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 15:42 10
pazuzu napisał/a:

aha, mhm



O i jest pierwszy tłuk. Brałeś udział w referendum?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-26, 15:46 15
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



Z pewnością tak będzie. Bo jak widzę takie pizdy bolesne w komentarzach jak ty, co boją się własnego cienia to nie mam wątpliwości.
Załóż pampersa i spierdalaj do mamusi pod kołderkę.

[ Dodano: 2024-08-26, 15:48 ]
Siriuz napisał/a:

O i jest pierwszy tłuk. Brałeś udział w referendum?



Nie piszcz ruska sobako.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 15:49 25
Siriuz napisał/a:

O i jest pierwszy tłuk. Brałeś udział w referendum?



Pierwszym tłukiem jesteś ty bo chuja rozumiesz

oczywiscie że nie brałem udziału w jakims głupuim referendum, pytanie było tak idiotyczne że az smieszne. moze pis jeszcze zrobi refenredum i zada pytanie czy chcesz płacić mniejsze podatki

Na logike kto rządził ostatnie 8 lat w polsce ? tusk czy kaczyński. skoro kaczysnki i mamy od chuja imigranów to kto ich wpuścił ? Ale ty oczywiscie powiesz ze i tak wina tuska.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 16:02 8
pazuzu napisał/a:

oczywiscie że nie brałem udziału w jakims głupuim referendum



Dzięki za szczerość, nie mam więcej pytań

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 16:03 10
Siriuz napisał/a:

Dzięki za szczerość, nie mam więcej pytań



Proszę bardzo, więc następnym razem przemyśl zanim napiszesz coś głupiego 😀
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 16:05 2
banerr napisał/a:

Nie piszcz ruska sobako.



Fajne rusycyzmy znasz, z domu wyniesione?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów