18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 17 minut temu
Portugalia, sierpień 2024
~Velture • 2024-08-26, 15:04
Cytat:

Nie ma Portugalczyków, nie ma kobiet, nie ma dzieci. Dramat w Lizbonie



______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-26, 16:11 4
Siriuz napisał/a:

Fajne rusycyzmy znasz, z domu wyniesione?



Język wroga trzeba znać. Ale co taka pizdeczka jak ty może o tym wiedzieć.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 16:55
pazuzu napisał/a:

Proszę bardzo, więc następnym razem przemyśl zanim napiszesz coś głupiego 😀



A powiedz mi jeszcze, co tam ten Tusk teraz robi aby przeciwdziałać importowi murzynków?

[ Dodano 2024-08-26, 16:57 ]
banerr napisał/a:

Język wroga trzeba znać. Ale co taka pizdeczka jak ty może o tym wiedzieć.



Może i znać warto, ale tylko debil będzie go używał w miejsce języka ojczystego. Rzecz w tym, iż wątpię, że Twoją ojczyzną jest Polska.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-26, 17:01 4
Siriuz napisał/a:

A powiedz mi jeszcze, co tam ten Tusk teraz robi aby przeciwdziałać importowi murzynków?
Może i znać warto, ale tylko debil będzie go używał w miejsce języka ojczystego. Rzecz w tym, iż wątpię, że Twoją ojczyzną jest Polska.



Przecież to twój język ojczysty. Napisałem tak żebyś zrozumiał.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-08-26, 17:03
Po nakryciach głowy wnioskuję że jest piątek i muzułmany stoją w kolejce do jedynego w okolicy meczetu. Kobiet nie ma bo u nich jest rozdzielnopłciowość religijna. Nie chodzą razem na gimnastykę na dywaniku.
Taka sytuacja potrwa dopóki nie zbudują więcej meczetów.
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-08-26, 17:05 2
darek1234 napisał/a:

Razem sobie lodzika pociągnijcie



Tak samo jak robisz to że swoim kolegą ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 17:08
banerr napisał/a:

Przecież to twój język ojczysty. Napisałem tak żebyś zrozumiał.



Nie, moim językiem ojczystym jest polski. Pomyliłeś mnie ze swoim starym.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 17:21 5
Siriuz napisał/a:

A powiedz mi jeszcze, co tam ten Tusk teraz robi aby przeciwdziałać importowi murzynków?
.



A chociażby zminil prawo żeby żołnierze nie bali się strzelać na granicy. Dodatkowo podczas glowsownia w UE nad paktem migracyjnym był przeciwko wszystkim punkotm i głosowal przeciw
Kolejna rzecz uległ zawieszeniu udziału MSZ w Programie Poland.Business Harbour gdzie pis to wymyślił i wydał 90 tys wiz głównie dla osób z Rosji i Białorusi już po wybuchu wojny na Ukrainie, jakbysmy malo tu mieli agentów z rosji.

Także jak widzisz dowodow jest pełno na to że to właśnie Tusk chroni przed hołotą.
Pogódź się z tym 🙂
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 17:28
pazuzu napisał/a:

A chociażby zminil prawo żeby żołnierze nie bali się strzelać na granicy. Dodatkowo podczas glowsownia w UE nad paktem migracyjnym był przeciwko wszystkim punkotm i głosowal przeciw
Kolejna rzecz uległ zawieszeniu udziału MSZ w Programie Poland.Business Harbour gdzie pis to wymyślił i wydał 90 tys wiz głównie dla osób z Rosji i Białorusi już po wybuchu wojny na Ukrainie, jakbysmy malo tu mieli agentów z rosji.
Także jak widzisz dowodow jest pełno na to że to właśnie Tusk chroni przed hołotą.
Pogódź się z tym 🙂



Tak, prawdą jest, że razem z PiS głosowali przeciwko paktowi. Mimo to pakt przeszedł. Strzelanie na granicy to akurat mały problem, bo zalew imigrantów grozi nam z zachodu. Dlaczego imigranci nie są deportowani? Dlaczego nie wtrzymano programów socjalnych dla imigrantów?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-26, 17:33
W mojej okolicy największą grupą obcokrajowców są Angole.

Jebać ich prądem, powinni ich wszystkich zatopić w kanale La Manche na tych ich pontonach.
Zgłoś
Avatar
seeed71 2024-08-26, 17:35
I co to ma pokazać? Jedna ulica z kolorowymi. Podajcie dane odnośnie rozkładu na całe miasto i ile to procent. Poza tym to Lizbona wgl? Muszę tablice rejestracyjne i tabliczki zobaczyć
Zgłoś
Avatar
pazuzu 2024-08-26, 18:07
Siriuz napisał/a:

Tak, prawdą jest, że razem z PiS głosowali przeciwko paktowi. Mimo to pakt przeszedł. Strzelanie na granicy to akurat mały problem, bo zalew imigrantów grozi nam z zachodu. Dlaczego imigranci nie są deportowani? Dlaczego nie wtrzymano programów socjalnych dla imigrantów?



Czy ja wiem czy oni z zachodu tu przychodzą, chyba nie, mamy za słaby socjal w porównaniu z Niemcami, Francja czy Szwecja. A co do deportacji i odebrania socjalow też jestem ciekawy dlaczego tego nie ma. Może u nas jest za mało imigrantów niepracujących i nie pobierają socjali a też nie ma za co ich deportowac. Nie wiem ale przyklasne każdej partii która będzie chciała odsyłać każdego imigranta który złamie prawo albo przez rok nie znajdzie pracy w naszym kraju
Zgłoś
Avatar
tyczka333 2024-08-26, 18:13 6
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



Yntelygencie jak na razie to pis naściągał takich ludzi do polski. WILLA+
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-26, 18:14 8
Do wszystkich kretynów i pisowskich obciągaczy, to referendum nad którym się brandzlujecie nie miało i, gdyby było jeszcze jedno w przyszłści na ten temat, to nie będzie mieć żadnego znaczenia. To było zagranie pod wybory bo Wasz bóg kaczyński myślał, że zgarnie więcej głosów tak jak magicznymi obniżkami cen paliwa. W tym kraju referendum nie ma żadnej mocy prawnej. Nawet jakby wyszło 100% przeciw imigracji to i tak dostalibyście pod strzeche swojego murzyna. Zmieńcie płytę w końcu o tym referendum debile.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-26, 18:37
Siriuz napisał/a:

Nie, moim językiem ojczystym jest polski. Pomyliłeś mnie ze swoim starym.



Napisz jeszcze coś o mojej starej dzieciaku.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 18:51
banerr napisał/a:

Napisz jeszcze coś o mojej starej dzieciaku.



Pisałem o Twoim starym, ale skoro nawet Tobie się myli to jeden chuj.

[ Dodano 2024-08-26, 18:55 ]
corpo_kills_me napisał/a:

Do wszystkich kretynów i pisowskich obciągaczy, to referendum nad którym się brandzlujecie nie miało i, gdyby było jeszcze jedno w przyszłści na ten temat, to nie będzie mieć żadnego znaczenia. To było zagranie pod wybory bo Wasz bóg kaczyński myślał, że zgarnie więcej głosów tak jak magicznymi obniżkami cen paliwa. W tym kraju referendum nie ma żadnej mocy prawnej. Nawet jakby wyszło 100% przeciw imigracji to i tak dostalibyście pod strzeche swojego murzyna. Zmieńcie płytę w końcu o tym referendum debile.



Jaki miałeś problem, żeby iść i postawić krzyżyk, że nie chcesz imigrantów? Duma antypisowska się odezwała? Nie chciałeś zobaczyć co rząd zrobi gdyby to referendum było ważne? Skoro nie miało ono znaczenia to kurwa po chuj bojkotować? Sam sobie usta kneblujesz?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów