18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:17
Portugalia, sierpień 2024
~Velture • 2024-08-26, 15:04
Cytat:

Nie ma Portugalczyków, nie ma kobiet, nie ma dzieci. Dramat w Lizbonie



______________

Jakie są moje poglądy polityczne? Pierdolę wszystko co ma i miało związek z AWS, SLD, PSL, UPR oraz partią kobiet.

Powodzenia w dawaniu mi łatki.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-08-26, 19:01 2


A ta kolejka jest do meczetu. Można sprawdzić na Google Maps

maps.app.goo.gl/qsEjf7cNzxH5Tidw8

______________

Regulamin serwisu Sadistic.pl: sadistic.pl/regulamin.htm
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-08-26, 19:04
Siriuz napisał/a:

Pisałem o Twoim starym, ale skoro nawet Tobie się myli to jeden chuj.

No i miałem rację. Polski to nie jest twój ojczysty język. Nie zrozumiałeś nawet tak prostego zdania.

Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 19:08
pazuzu napisał/a:

Czy ja wiem czy oni z zachodu tu przychodzą, chyba nie, mamy za słaby socjal w porównaniu z Niemcami, Francja czy Szwecja. A co do deportacji i odebrania socjalow też jestem ciekawy dlaczego tego nie ma. Może u nas jest za mało imigrantów niepracujących i nie pobierają socjali a też nie ma za co ich deportowac. Nie wiem ale przyklasne każdej partii która będzie chciała odsyłać każdego imigranta który złamie prawo albo przez rok nie znajdzie pracy w naszym kraju



Słyszałeś o zrównaniu świadczeń socjalnych? Imigranci mają dostawać tyle co w Niemczech, żeby nie uciekać. Czyli dostawaliby większe zasiłki niż Polacy. Wszystko jest teraz w rękach Tuska. Zobaczymy co z tego wyjdzie?

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
przemek6508 2024-08-26, 19:38
Czym prędzej odesłać ich na czarny ląd. Najlepiej tym samym pontonem co przybyli.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 19:49
Gerald napisał/a:

Tak samo jak robisz to że swoim kolegą ?



Nie, robię to z koleżanką
Zgłoś
Avatar
BrianGriffin 2024-08-26, 19:51 1
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...



pokaż podpisane zobowiązanie do przyjmowania ciapaków albo zamknij ryj

______________

Antynatalizm - szanuję.
Zgłoś
Avatar
Kogucik_Bałamucik 2024-08-26, 20:02
BrianGriffin napisał/a:

pokaż podpisane zobowiązanie do przyjmowania ciapaków albo zamknij ryj



tak to do swojej matki się odzywaj parówo, ha tfu
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-26, 20:12 3
Siriuz napisał/a:

Pisałem o Twoim starym, ale skoro nawet Tobie się myli to jeden chuj.
Jaki miałeś problem, żeby iść i postawić krzyżyk, że nie chcesz imigrantów? Duma antypisowska się odezwała? Nie chciałeś zobaczyć co rząd zrobi gdyby to referendum było ważne? Skoro nie miało ono znaczenia to kurwa po chuj bojkotować? Sam sobie usta kneblujesz?



Nie chodzi o kneblowanie sobie ust tylko świadomość tego co się dzieje.
Ciąg myślowy polegający na tym, że jak Kaczyński zorganizował referendum z debilnymi pytaniami po to żeby takie lemingi jak Ty biegały i powtarzały, że oto jedyny Kaczyński patriota walczy z imigracją a Tusk zdrajca chce tu sprowadzić pół Afryki. Tylko półmózg patrzy na cały problem imigracji w ten sposób. Jak tylko pojawia się post na Sadistic pokazujący murzyna srającego do stawu to wkleja "a nie mówiłem? trza było głosować w referendum". No kurwa jak z takim prowadzić jakąkolwiek poważną rozmowę?
Zgłoś
Avatar
Geraldinio 2024-08-26, 20:13 3
Kogucik_Bałamucik napisał/a:

już niedługo to samo w Polsce, Tusk pakt migracyjny podpisał w Brukseli. Uśmiechnijcie się...


"już niedługo..." - kolejny z pierdyliona takich samych tekstów, nie sprawi, że spełni się wasze marzenie i Tusk wpuści inżynierów. Muszą wam wystarczyć te setki tysięcy, którym już wydała mafia kaczyńskiego wizy i teraz srają do jeziora albo skaczą po samochodach, czy piją piwo na przystanku pks.

______________

Nie oszukujmy się, mamy III WW.
Zgłoś
Avatar
Gerald 2024-08-26, 20:23
darek1234 napisał/a:

Nie, robię to z koleżanką



Tak tak a ta "koleżanka" Ma kutasa 🤮🤮
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 20:43 1
corpo_kills_me napisał/a:

Nie chodzi o kneblowanie sobie ust tylko świadomość tego co się dzieje.
Ciąg myślowy polegający na tym, że jak Kaczyński zorganizował referendum z debilnymi pytaniami po to żeby takie lemingi jak Ty biegały i powtarzały, że oto jedyny Kaczyński patriota walczy z imigracją a Tusk zdrajca chce tu sprowadzić pół Afryki. Tylko półmózg patrzy na cały problem imigracji w ten sposób. Jak tylko pojawia się post na Sadistic pokazujący murzyna srającego do stawu to wkleja "a nie mówiłem? trza było głosować w referendum". No kurwa jak z takim prowadzić jakąkolwiek poważną rozmowę?



Typie. Sam masz przeprany mózg do granic możliwości, i sam jesteś lemingiem. Co ma kurwa referendum do jakiejkolwiek jebanej opcji politycznej? Masz własne zdanie? Potrafisz się wypowiedzieć? Nie potrafisz udzielić prostej odpowiedzi na 4 pytania? Tusk Ci kurwa zabronił brać udziału w referendum a Ty kurwa posłuchałeś. Miałeś możliwość się wypowiedzieć, powiedzieć jakie jest Twoje zdanie a Ty jak debil wyrzuciłeś to do śmieci. Swoją drogą to ciekawe, że tylko jedna opcja polityczna zawsze miała problemy z referendami i to zawsze byli ci którzy dali mordy coś o konstytucji i wolnych mediach.... debile. Wyuczyli Cię odruchów Pawłowa i od razu się ślinisz na dźwięk dzwoneczka. Nie masz nawet dość świadomości aby pojąć co Tobą motywuje.

[ Dodano 2024-08-26, 20:45 ]
Geraldinio napisał/a:

"już niedługo..." - kolejny z pierdyliona takich samych tekstów, nie sprawi, że spełni się wasze marzenie i Tusk wpuści inżynierów. Muszą wam wystarczyć te setki tysięcy, którym już wydała mafia kaczyńskiego wizy i teraz srają do jeziora albo skaczą po samochodach, czy piją piwo na przystanku pks.



Dziwne, że srać zaczęli dopiero jak do władzy doszła koalicja 13 grudnia. Przez 8 lat był spokój.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-08-26, 21:32
Gerald napisał/a:

Tak tak a ta "koleżanka" Ma kutasa 🤮🤮



Chyba w twojej dupie
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-08-26, 21:44 1
Geraldinio napisał/a:

"już niedługo..." - kolejny z pierdyliona takich samych tekstów, nie sprawi, że spełni się wasze marzenie i Tusk wpuści inżynierów. Muszą wam wystarczyć te setki tysięcy, którym już wydała mafia kaczyńskiego wizy i teraz srają do jeziora albo skaczą po samochodach, czy piją piwo na przystanku pks.



Bys poczytał coś więcej niż nagłówki Onetu... Finalnie prokuratura bodnara oskarżyła aparatczyków pisowskich o 268 sztuk wiz (nie tysięcy.)
I nie o wydanie, a o przyspieszenie wydania. Ot cała afera.
Pewne przeżywasz też aferę o fabryce amunicji, o 100mld itd... trzeba czerpać z różnych źródeł a nie zamykać się jak debil w swojej bańce.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-08-26, 21:50 1
Siriuz napisał/a:

Typie. Sam masz przeprany mózg do granic możliwości, i sam jesteś lemingiem. Co ma kurwa referendum do jakiejkolwiek jebanej opcji politycznej? Masz własne zdanie? Potrafisz się wypowiedzieć? Nie potrafisz udzielić prostej odpowiedzi na 4 pytania? Tusk Ci kurwa zabronił brać udziału w referendum a Ty kurwa posłuchałeś. Miałeś możliwość się wypowiedzieć, powiedzieć jakie jest Twoje zdanie a Ty jak debil wyrzuciłeś to do śmieci. Swoją drogą to ciekawe, że tylko jedna opcja polityczna zawsze miała problemy z referendami i to zawsze byli ci którzy dali mordy coś o konstytucji i wolnych mediach.... debile. Wyuczyli Cię odruchów Pawłowa i od razu się ślinisz na dźwięk dzwoneczka. Nie masz nawet dość świadomości aby pojąć co Tobą motywuje.
Dziwne, że srać zaczęli dopiero jak do władzy doszła koalicja 13 grudnia. Przez 8 lat był spokój.



Nie brałem udziału w tym referendum ponieważ miałem je w dupie tak jak PiS i to jest moje zdanie a nie Tuska czy kogolwiek innego. Chuj z tego, że mogłeś wyrazić własne zdanie skro ktoś się nim potem podciera referendowy fetyszysto. I btw nie głosowałem też na platformę bo należę akurat do ich negatywnego elektoratu. A chodź sobie na te referenda i pikniki PiSu. Gówno mnie to obchodzi. Jesteś tak samo ograniczony jak reszta tego kraju żyjąca w dualiźmie PiS-Platforma. Całe to pokolenie musi zdechnąć żeby się coś zmieniło.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-08-26, 21:54 1
Adenoid_Hynkel napisał/a:

Bys poczytał coś więcej niż nagłówki Onetu... Finalnie prokuratura bodnara oskarżyła aparatczyków pisowskich o 268 sztuk wiz (nie tysięcy.)
I nie o wydanie, a o przyspieszenie wydania. Ot cała afera.
Pewne przeżywasz też aferę o fabryce amunicji, o 100mld itd... trzeba czerpać z różnych źródeł a nie zamykać się jak debil w swojej bańce.



Najlepsze jest to, że tu nie trzeba było żadnych śledztw żeby ustalić, że debile wyssali te liczby z palca. Są publicznie dostępne statystyki dot wydanych wiz z podziałem na narodowości. Wystarczy poszukać na stronach gov.pl. Dziwi mnie, że można sobie w koncesjonowanych mediach opowiadać tego typu kłamstwa wywołując społeczne poruszenie bez poniesienia żadnych konsekwencji. Za takie coś powinni im przypierdolić taką solidną karę finansową i nakazać codziennie przez następny rok w godzinie najwyższej oglądalności emitować sprostowanie. No ale kurwa... żyjemy w gównostanie.

______________

Kto rządzi przeszłością, w tego rękach jest przyszłość; kto rządzi teraźniejszością, w tego rękach jest przeszłość.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie  
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów