18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
K................a 2013-04-21, 21:39 6
modzgi napisał/a:


Widzę że argumenty ci się skończyły i zaczynasz hejtować.
Pewnie tak samo mówiono 2000 lat temu.
"OOOO co to za religia , człowiek do krzyża przybity i niby mamy w to wierzyć? Przeciez wszechmocnych bogów mamy co błyskawice miotają i morzami władają ;p"
Natomiast kampanie takie na ulicach mają jedno zadanie
WMÓWIĆ NAM ŻE TO JEST NORMALNE! i na porządku dziennym, chociaż z tym porządkiem to chyba tak jest.



Tak, tak, skończyły mi się argumenty, a ty masz jeszcze całą biblię argumentów na temat autodestrukcji cywilizacji.

Ten plakat ma jedynie pokazać, że homoseksualizm jest niegroźny, z czym oczywiście się zgadzam. Nie burzy on mojej heteroseksualnej orientacji i nie obrzydza mnie w żaden sposób. Bardziej brzydzi mnie czytanie kolejnych popierdolonych postów "patriotów" na temat tego kim należy jeszcze napalić w piecu, a kogo zagazować w komorach.

Wybacz mi moje złowieszcze lewactwo.
Zgłoś
Avatar
M00nSpeLL 2013-04-21, 21:43 2
Szkoda,że dla idiotów słowo liberał stało się synonimem rucha palikota i innego syfu...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 21:47 1
M00nSpeLL napisał/a:

Szkoda,że dla idiotów słowo liberał stało się synonimem rucha palikota i innego syfu...



Trudno, żeby liberał był synonimem zwolennika eksterminacji wszystkiego co "niewłaściwe".

Liberalizm wg najprawdziwiej prawicowej prawicy - możesz żyć i się pokazywać, jeżeli jesteś taki jak ja. Jeśli nie, to won z Polski, albo do pieca.
Zgłoś
Avatar
emceer 2013-04-21, 21:47 3
właśnie na tym polega "metoda małych kroczków". kilkanaście lat temu nikt by przecież nie pomyślał, że na billboardach będzie promowany homoseksualizm. z dnia na dzień nie zauważasz żadnej diametralnej zmiany, aż po kilku latach budzisz się z ręką w nocniku i ch*jem w d*pie.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-21, 21:49 4
kurwa ale wysyp lewaków... janie rozpal w piecu i uruchom komore...
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-04-21, 21:49 5
@up
Oj Panowie Panowie.....
Z tym liberalizmem to się zgodzę bo ustrój polityczny ma tylko lekki wpływ na mentalność ludzi..
(pozatym obrazek nie mojego autorstwa)
@ Bloodwar
Tu nie chodzi o inwazję, chodzi o przyzwolenie na istnienie takich postaw lub ruchów lub idei
Żadnej inwazji nigdy nie było, to istnieje cały czas tylko raz o tym głośno raz nie..
Ja zabiegam głównie o to żeby tego nie bagatelizować ponieważ ci ludzie są groźni , nie dla mas ale dal jednostek. A im więcej tych ludzi tym więcej krzywdy.
Tak samo jak 50 lat temu nie do pomyślenia było zeby wyjść i powiedzieć jestem homo, dzisiaj ludzie wychodzą i mówią. Jednocześnie silne lobby homoseksualne próbuje nam i naszym dzieciom wmówić (przez plakaty i odpowiednio preparowane spoty i podręczniki szkolne! ) że to jest normalne , fajne , i co gorsza dąży do tego że godne do naśladowania. Pedały stają się celebrytami , więc kto wie czy za jakiś czas nie wyjdzie koleś co dzieci puka i zrobi tego samego? Dla tych co uważają że problemu nie ma : niedaleko nas na Litwie swego czasu było głośno a potem cisza. Tylko że ojca ( który jej bronił i zemścił się na pedofilskiej siatce, notabene wysoko postawionej) gwałconej dziewczynki znaleziono martwego nad brzegiem rzeki. Fritzl. Małżeństwa z nieletnimi w azji i afryce, Sprawa w Siemiatyczach , Sprawa w Belgii i jeszcze ciekawe o ilu nie wiemy ponieważ słuch o nich do nikogo nie dotarł..
@Koniec Świata
Znajdź chociaż jeden zwrot w tym pisałem o tym że cywilizacja zmierza do autodestrukcji czy czego tam, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to już dla ciebie chyba za późno;)
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 21:50 1
bartosznowak997 napisał/a:

kurwa ale wysyp lewaków... janie rozpal w piecu i uruchom komore...



Ty idziesz na rozpałkę, bo ja lubię się kąpać w dużych płomieniach.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-21, 21:58 2
Koniec Świata,
ok dla słusznej idei wyeliminowania jednej zawszonej żydowsko - lewackiej kurwy z społeczeństwa mogę się poświęcić ;]
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 22:04 3
bartosznowak997 napisał/a:

Koniec Świata,
ok dla słusznej idei wyeliminowania jednej zawszonej żydowsko - lewackiej kurwy z społeczeństwa mogę się poświęcić ;]



Dziękuję za te godne polskiego Patrioty, szlachetne słowa.

Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-21, 22:06 2
Koniec Świata napisał/a:



Ty idziesz na rozpałkę, bo ja lubię się kąpać w dużych płomieniach.



bartosznowak997 napisał/a:

Koniec Świata,
ok dla słusznej idei wyeliminowania jednej zawszonej żydowsko - lewackiej kurwy z społeczeństwa mogę się poświęcić ;]



Dyskusja na poziomie, po chuju...

Zresztą nie obrażajcie liberałów, liberał a lewacko-pedalski hipster to co innego. Poza tym skoro jesteście takimi uberpoprawnymi patriotami i przykładnymi mężami stanu (w co wątpię) to powinniście świecić przykładem. Zarażając poglądami o szlachetnej prawicy możecie krok po kroku przekonać coraz większe rzesze ludzi do przyjęcia określonego światopoglądu. Ale nie, po co, lepiej pierdolić o utraconej ojczyźnie i żydowsko-pedalskim spisku.

Poza tym widać zajebistą gloryfikację patriotyzmu w Polsce po uroczystości w ubiegły Dzień Niepodległości. Pomijając domniemane prowokacje prawica organizując alternatywny marsz i jednocześnie bojkotując marsz prezydenta ładnie pokazała gdzie ma cały ten patriotyzm.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 22:10
@sinjids

Pięknym językiem i merytoryczną dyskusją, szlachetna prawica przekona mnie żebym sam wskoczył do pieca.
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-21, 22:12
Koniec Świata napisał/a:

@sinjids

Pięknym językiem i merytoryczną dyskusją, szlachetna prawica przekona mnie żebym sam wskoczył do pieca.



Tak między Bogiem a prawdą to ciągnąc komentarze do jego wypowiedzi też się nie popisujesz, mimo iż zacząłeś ciekawie. Problem z prawicą jest taki, że chce być za bardzo na prawo i w efekcie nie ma żadnej alternatywy poza politycznie nie do końca poprawnym Korwinem.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2013-04-21, 22:15
Jestem niewierzący, ale wolę już katolików niż "postępowców". Katolicy co najwyżej są od czasu do czasu irytujący. "Postępowcy" są co najwyżej od czasu do czasu nie totalnie wkurwiający.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 22:24
@sinjids

Ja tam się nie popisuję. Komentowanie na Sadolu to dla mnie dobra rozrywka. Jutro czeka mnie ciężki dzień, więc muszę się trochę rozerwać, zanim włożę moje lewackie gacie zagłady i żydomasońskie skarpety NWO. Niszczenie Polski i cywilizacji białego człowieka, które zapewne będę jutro praktykował to zajebiście ciężka praca.
Zgłoś
Avatar
dostępny_nick 2013-04-21, 22:25
Ciekawi mnie kto nadał prawicy decydowanie co jest okej, a co nie...
Najlepsze w tym wszystkim jest, że gdybyście zlewali te wszystkie parady itd. to już by to dawno ucichło, a Wy tylko dolewacie oliwy do ognia... Ale w sumie czego ja się spodziewałem po ekstremalnych prawicowcach...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie