18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Avatar
m................i 2013-04-21, 22:36
Właśnie coś ludzie takiego mają, że zamiast pracować na lepsze jutro dla swych dzieci wolą się dzielić , kłócić. Wygląda na to że po prostu nie mogą żyć spokojnie, czerpią energię z złych emocji.
Co do pedalstwa: niech sobie będzie, jak dwóch dorosłych ludzi świadomie wsadza sobie coś w coś to ich sprawa. Ale do kurwy nędzy niech nie mówią że to normalne, bo gdyby bylo normalne to by dzieci rodzili, a nie rodzą. Ale od dzieci z kutasami spierdalać!
Zgłoś
Avatar
sinjids 2013-04-21, 22:37
dostępny_nick napisał/a:

dolewacie oliwy do ognia...



Ludzie nie myślą tylko idą na żywioł. Podobnie jest z obrazą uczuć religijnych. Jakiś czas temu w kościołach były organizowane "Krucjaty Różańcowe" w intencji wyjebania Nergala z TVP. Były nawet listy wpisów w kościele. Gdyby go olano to by się nie bawił w publiczne darcie Biblii, a tak to ma darmową reklamę, co najwyżej w sądzie zapłaci jakąś symboliczną kwotę.
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-04-21, 22:48 2
Ja pierdole, jak czytam komentarze ciemnogrodu, który zamiast pilnować swojego życia, ingeruje z butami w życie innych i co gorsza... jakieś kurwa fantazje przewiduje, ze za 50 lat będą slogany, ruchaj dziecko bądź trendy. Skoro tak bardzo was ciśnie na wypowiadanie się w tym temacie to może zaczerpcie jakichś informacji.

Gdy trafia tu coś pro rządowego jesteście pierwsi by bluchać propagande sianą przez Tuska, PO, PiS i resztę... nawołujecie do samodzielnego myślenia itd... lecz gdy temat tyczy się gejów, lub innych mniejszości to wystawiacie opinie powielaną przez media... sami łapiecie tą propagandę i siejecie ją dalej. Jebani hipokryci, bądźcie konsekwentni i dowiedzcie się w temacie zanim się wypowiecie. Każdy powinien mieć prawo do przeżycia własnego życia w sposób jaki chce. Oczywiście są granice, ale wiara, orientacja seksualna, płeć i wiele innych aspektów życia nie zależy od nas (wiara może nie tak bardzo, ale wiele osób nadal nie potrafi się otrząsnąć z tego co było im wpajane do łba od dzieciństwa). Nie da się nauczyć homoseksualizmu, ani naturalnie zmienić orientacje seksualną. Taki się rodzisz, nic nie poradzisz. Choć i tak nikt tu z was nie wie jak to jest, tak samo jak ja. Tyle, że ja w dziczy nie mieszkam już od lat i poznałem kilka osób o orientacji homoseksualnej (głównie lesby) i mam wiarygodne źródło informacji na ten temat. Wy czerpiecie nie wiem skad, z pisma świętego, czy z tvnu? Nie zachowujcie się jak katozjeby i żyjcie własnym życiem, bo czyjeś życie to nie jest kurwa wasza sprawa, wścibski ciemnogrodzie.
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-21, 22:50 1
adolfie nie wypada...
Zgłoś
Avatar
Krzysiek14199 2013-04-21, 22:58 1
Koniec Świata@ sadistic.pl/partia-pedofili-vt191822,30.htm
Ja się pytam po co pedałom dzieci? Dlaczego o to tak walczą? Niech sobie sami je robią, bez użycia hetero.
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-04-21, 23:17
To po prawej to nie liberałowie tylko zwyczajne oszołomy, a ludzie którzy żerują na takim elektoracie nie są partiami liberalnymi tylko populistycznymi.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 23:20
Krzysiek14199 napisał/a:

Koniec Świata@ sadistic.pl/partia-pedofili-vt191822,30.htm
Ja się pytam po co pedałom dzieci? Dlaczego o to tak walczą? Niech sobie sami je robią, bez użycia hetero.



To sobie zrobią zatrudniając do tej roli surogatkę. Gej będzie miał bobaska, a dziewczyna pieniądze. Kapitalizm pierwsza klasa.
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-04-21, 23:22
Widać, że kolaż zrobiony przez jakiegoś jankesa. Szkoda, że nie raczył zauważyć, że gdyby nie ci 'podli' liberałowie, którzy mieli dość ucisku i narzucania im co mają robić przez konserwatywne rządy brytyjskie to USA, byłoby do dziś koloniami, płacili cło za herbatę i korzyli się przed boskim legitymizmem monarchii!!
Zgłoś
Avatar
m................i 2013-04-21, 23:33 2
artis1990 napisał/a:

Ja pierdole, jak czytam komentarze ciemnogrodu, który zamiast pilnować swojego życia, ingeruje z butami w życie innych i co gorsza... jakieś kurwa fantazje przewiduje, ze za 50 lat będą slogany, ruchaj dziecko bądź trendy. Skoro tak bardzo was ciśnie na wypowiadanie się w tym temacie to może zaczerpcie jakichś informacji.

Gdy trafia tu coś pro rządowego jesteście pierwsi by bluchać propagande sianą przez Tuska, PO, PiS i resztę... nawołujecie do samodzielnego myślenia itd... lecz gdy temat tyczy się gejów, lub innych mniejszości to wystawiacie opinie powielaną przez media... sami łapiecie tą propagandę i siejecie ją dalej. Jebani hipokryci, bądźcie konsekwentni i dowiedzcie się w temacie zanim się wypowiecie. Każdy powinien mieć prawo do przeżycia własnego życia w sposób jaki chce. Oczywiście są granice, ale wiara, orientacja seksualna, płeć i wiele innych aspektów życia nie zależy od nas (wiara może nie tak bardzo, ale wiele osób nadal nie potrafi się otrząsnąć z tego co było im wpajane do łba od dzieciństwa). Nie da się nauczyć homoseksualizmu, ani naturalnie zmienić orientacje seksualną. Taki się rodzisz, nic nie poradzisz. Choć i tak nikt tu z was nie wie jak to jest, tak samo jak ja. Tyle, że ja w dziczy nie mieszkam już od lat i poznałem kilka osób o orientacji homoseksualnej (głównie lesby) i mam wiarygodne źródło informacji na ten temat. Wy czerpiecie nie wiem skad, z pisma świętego, czy z tvnu? Nie zachowujcie się jak katozjeby i żyjcie własnym życiem, bo czyjeś życie to nie jest kurwa wasza sprawa, wścibski ciemnogrodzie.


Rodzisz się z rakiem, z żółtaczką z jakimś innym chujostwem które zazwyczaj można wyleczyć, wyciąć lub ewidentnie próbować leczyć. Homoseksualizm to jest choroba psychiczna tak jak schizofrenia, jak padaczka. Zaburza podstawę instynktu przetrwania gatunku jaką jest PROKREACJA. W wyniku prokreacji rodzą się dzieci. Zatem gdy z związku dwóch homo(lezbijek lub gejów) narodzi się dziecko bez ingerencji z zewnątrz , to daj mi cynk a wtedy wszystko odwołam. Jak mówiłem pedalstwo mi nie przeszkadza dopóki mi czegoś nie wsadza do dupy albo nie próbuje pedałować albo spedalić dzieci. Nie mówię że wszyscy homoseksualiści to pojebańcy , niektóży siedzą sobie cicho i robią to co lubią ze swoim partnerem. Ale większość lata jak pojebani, wpycha się ludziom na siłę, żąda praw wywyższających ich ponad zwykłego kowalskiego i ma strasznie silne parcie na szkło.
A co do moich słów o pederastach i pedofilach i innych pedo... poczytaj sobie kolego, poobserwuj media i się kurwa dowiedz gdzie leży problem...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 23:41
modzgi napisał/a:



Homoseksualizm to jest choroba psychiczna tak jak schizofrenia, jak padaczka.



Prawicowa psychoza to również choroba psychiczna połączona z miażdżącym odbyt zatwardzeniem.
Zgłoś
Avatar
andrzej.andrzej 2013-04-21, 23:42
Jebnijcie się głowę jebane gimbusy:) Na prawdę wy chyba wszyscy sracie do lodówki i jecie z kibla. A teraz wychodzi z was to cale rasistowskie i homofobiczne gówno...
Zgłoś
Avatar
!Timon 2013-04-21, 23:44 1
@Koniec Świata

Myślisz, że na planecie zamieszkałej przez 7 miliardów ludzi, gdzie homoseksualizm został zdepenalizowany przez jakąś połowę a zaakceptowany przez kilkadziesiąt milionów, 36 mln kraj który na nich zacznie stawiać ma szansę przetrwać? Homoseksualiście mają dokładnie takie same prawa jak hetero. Ani mniej ani więcej. Po co ich promować?
Już swoje wywalczyli, tak samo jak niegdyś kobiety równouprawnienie. To wszystko już jest. Teraz banda pojebów walczy o PRZYWILEJE. Chyba wystarczy?
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-21, 23:45
@!Timon

Ty także wieszczysz upadek cywilizacji?
Zgłoś
Avatar
bartosznowak997 2013-04-21, 23:55 2
jak człowiek nie chce promować i dawać przywileji homoseksualistom to jest rasistą i homofobem?... nazywasz innych gimbusami a sam posiadasz wszystkie cechy pasujące do tego profilu... "prawicowa psychoza" jak sam powiadasz drogi lewacki kolego nie jest chorobą psychiczną... to uzasadniona obawa przed ludźmi twojego pokroju, którzy coraz bardziej zaczynają narzucać swoje chore przekonania innym poprzez poronione akcje i manifestacje... sądzę że jakieś 80 % "homofobów" nie miało by nic przeciwko homoseksualistom, gdyby nie tak mocno nagłaśniane przez nich walki "o swoje prawa"...
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-04-22, 0:14
@bartosznowak997

Kto tutaj komuś narzuca przekonania i chce decydować o tym co jest normalne i komu co wolno? Kto przekrzykuje specjalistów w kwestii co jest chorobą, a co nie? Kto chce naprostowywać ludzi na swój konserwatyzm, zamiast żyć zgodnie z własnym sumieniem?

- nie będziesz pedałował
- nie będziesz usuwała embriona ze swojej macicy
- nie będziesz lewakiem
- nie będziesz liberałem
- nie będziesz Żydem, ciapatym, czarnym
- nie będziesz mieszkał w moim kraju
- nie będziesz zmieniał płci
- nie będziesz ateistą
...

Same, kurwa, zakazy i nakazy. Nie wiem, czy to faszyzm, czy komunizm.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie