18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (10) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

Poszła jak na rzeź
PIs • 2024-05-03, 18:56
W Przasnyszu 17 latka w wyniku nieumiejętnego przechodzenia przez jezdnię została potrącona przez wynalazek typu Smart. Z ciężkimi obrażeniami trafiła do szpitala, zaś kierowcy piździka zatrzymane zostało prawo jazdy.


2024-05-03, 23:01
dżonyłojlker napisał/a:

Dobrze piszesz, w końcu ktoś rozsądny na tym sadolu. Ja jadąc autem, profilaktycznie zatrzymuję się przed każdym przejściem, ostrożności nigdy za wiele.



sp***alaj stąd

2024-05-03, 23:24
Baronessa napisał/a:

No niestety turbinka, ale nie można się z tobą zgodzić w tym przypadku. Nowy kodeks drogowy w Polsce mówi jasno. Pieszy ma pierwszeństwo przejścia na pasach dla pieszych, zarówno gdy stoi przed pasami i czeka na przejście, czy zmierza krokiem i sygnalizuje zamiar wejścia na pasy, a kierowca musi zachować szczególną ostrożność przed przejściem dla pieszych i umożliwić ewentualne przejście pieszemu po pasach.
W dużej mierze głupia pinda może obwiniać siebie za taki finał, bo się wj***ła na pasy jak napalony klient burdelu w k***ę bez kondona nie patrząc na konsekwencje, ale z punktu prawnego jest ewidentna wina cymbaliska ze smarka, który powinien zachować szczególną ostrożność przed przejściem i umożliwić przejście dla pieszej, a ten nawet nie próbował zatrzymać się przed przejściem.
Co najmniej 1,5K mandatu, zatrzymanie prawka i jeśli panna założy sprawę w sądzie, to na 100% dostanie kase za pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji i ew. zadośćuczynienie finansowe za trwały uszczerbek na zdrowiu, a przypie**olił w nią konkretnie, więc na potłuczeniach się raczej nie skończyło...



I to daje jej prawo na wtargnięcie na pasy bez upewnienia się ze nic nie jedzie? Nawet gdyby kierowca przepisowo jechał to mógł by nie zdarzyć zahamować g cos takiego odj***ł

2024-05-04, 00:09
Przasnysz, moje miasto ;-)

2024-05-04, 00:40
Ciamajdy życiowe, które wypielają się pod samochód bronią ciamajd życiowych wpie**alających się pod samochód. Tyle w temacie.

2024-05-04, 00:43
poszła baba w piach

2024-05-04, 01:00
Ronin69 napisał/a:

idę na pewniaka BO MA OBOWIĄZEK się zatrzymać



Dam Ci piwo bo k***a znam to. Ile razy mówiłeś, popatrz, zanim wejdziesz? Jak krew w piach !

2024-05-04, 02:34
Co za poj***ne... perfidne wtargnięcie na jezdnię, a tu zabrane prawo jazdy.

2024-05-04, 04:58
psyhepl napisał/a:

co z tego?
kiedy laska jest idealnie widoczna na przejściu, typ przejeżdża jeszcze jakieś 5-6 metrów bez żadnej reakcji
Jakby się zagapił albo coś go rozproszyło, gdzie w ostatniej chwili próbuje manewrem łosia ją ominąć



Kto jeździ smartami ..... Dziadki co nie ogarniają rzeczywistości i ci którym odebrano prawo jazdy za podwójny gaz ....

2024-05-04, 06:01
Krzysztof1988 napisał/a:

Niestety takie pokolenie. Mi od dziecka tłumaczyli, że patrzymy lewo prawo i znowu lewo . Ale PiS wprowadził dla swojego plebsu pierwszeństwo i idę jak kura na ścięcie.



Dalej tak jest. W kodeksie jest napisane że należy zachować ostrożność i zobaczyć czy nic nie jedzie.

2024-05-04, 07:38
To wina Kaczyńskiego i jego gównianych przepisów drogowych. Mnie w przedszkolu uczono: aby przejść przez jezdnię, to należy spojrzeć w lewo, później w prawo i następnie jeszcze raz w lewo. I do tego należy wrócić.

2024-05-04, 07:47
kris1978 napisał/a:

Mnie w przedszkolu uczono: aby przejść przez jezdnię, to należy spojrzeć w lewo, później w prawo i następnie jeszcze raz w lewo. I do tego należy wrócić.

Patrzysz w lewo, w prawo, w przód, w tył, w górę, w dół. A i tak motór w ciebie wjedzie...

2024-05-04, 08:19
Veni_Vidi napisał/a:

Jak będę chciał popatrzeć na dziwolągów to sobie jutuba włączę...



ty już weź sp***alaj mamlasie i sam coś wrzuć

2024-05-04, 09:05
Siriuz napisał/a:

Ciamajdy życiowe, które wypielają się pod samochód bronią ciamajd życiowych wpie**alających się pod samochód. Tyle w temacie.


Jako czołowy agent GRU Towarzyszu Dupov nie dodaliście że to same lewaki! Partia homo-komunistyczna cieszy się z twojej aktywności tutaj ale jednocześnie nie jest zadowolona z powodu braku postępów, które miałeś poczynić na Podlasiu! Główny sekretarz żąda abyś opuścił tą stronę, bo sukces tu już odtrąbiłeś na 300% normy.

2024-05-04, 09:13
Dobrze tak szmaciurze. Oby miała jakieś konsekwencje zdrowotne przez to i pamiętała, że "miała pierwszeństwo".

2024-05-04, 10:07
https://strefabrd.pl/2023/09/02/pieszy-nie-ma-bezwzglednego-pierwszenstwa-na-przejsciu-prof-r-a-stefanski-i-dr-inz-p-krzemien-dementujemy-informacje-podane-przez-fakty-tvn/