18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
usni 2023-05-14, 20:45 7
Nie do końca dobrze widać na tym nagraniu, ale wydaje mi się że dziecko nie przejeżdża przez ścieżkę/przejazd dla rowerów, tylko przez pasy - wydaje mi się że gdyby jechała stricte po przejeździe rowerowym to dziadek nie wziął by jej na maskę, tylko ona uderzyła by w bok pojazdu. Takie spostrzeżenie ode mnie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że dziadzia nie podumał, a już totalnie zjebał tym że uciekł, bo jak wkręci się w to policja, to z automatu on będzie winny.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-05-14, 20:56 14
Wina dziecka na rowerze. Wpierdoliła się pod samochód i tyle..
Zgłoś
Avatar
donsynollo 2023-05-14, 20:58
Łódź Teofilów
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-05-14, 20:59 8
usni napisał/a:

Nie do końca dobrze widać na tym nagraniu, ale wydaje mi się że dziecko nie przejeżdża przez ścieżkę/przejazd dla rowerów, tylko przez pasy - wydaje mi się że gdyby jechała stricte po przejeździe rowerowym to dziadek nie wziął by jej na maskę, tylko ona uderzyła by w bok pojazdu. Takie spostrzeżenie ode mnie. Oczywiście nie zmienia to faktu, że dziadzia nie podumał, a już totalnie zjebał tym że uciekł, bo jak wkręci się w to policja, to z automatu on będzie winny.



Idź do okulisty.
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2023-05-14, 21:00 15
Za chwile rowerzysta będzie się mógł wpierdalać na "przejazd rowerowy" z prędkością 50 km/h...
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2023-05-14, 21:03
No przecież pierwszy kontakt z roweropizdeczką był jak pedałowała przez na czerwono wymalowaną ścieżką czy tam drogą rowerową. Do uśpienia.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2023-05-14, 21:13 1
Ciekawe doświadczenie, widać prawidłowy odruch białego człowieka - odsunąć się od zagrożenia. W nagraniach z kolorowych części świata w 99% kończy się głową pod kołem. Ciekawe, ciekawe...
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2023-05-14, 21:15 4
Dziecko dzieckiem, dziadek dziadkiem, ale matka też niezła matka

Zgłoś
Avatar
Marysia_Von_Sadolova 2023-05-14, 21:16 24
WIna tępej dzidy madki. W życiu nie dopuściłabym, żeby w takiej sytuacji moje dziecko jechał za mną i nie go nie widziała. Dziadek puścił madkę z pierwszym pińcet plusem i jechał dalej i to powoli. Dziewka jak to dzieciak - brak instynktu samozachowawczego i znajomości przepisów które wyraźnie zabraniają wiazdu bezpośrenio przezd pojazd. Zwłaszcza że był już na przejeździe.

Wydaję zatem werdykt sądu sadolowego: odebrać madce pińcetplusy na kaszojady,
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-05-14, 21:16
Nawiasem mówiąc - jebane mini rondeczka, Podejrzewam, że na klasycznym skrzyżowaniu nie doszło by do tego, ale kurwa "postępowi" debile postanowili "uspokoić ruch".
Zgłoś
Avatar
pmalo 2023-05-14, 21:30
I ten typ co bierze rower z drogi no pomocny w huj ulatwil ucieczke. W takich wypadkach czekamy na policje az se fotki cykna
Zgłoś
Avatar
Jebac_pedalarzy 2023-05-14, 21:32 1
No znawcy prawdziwi pedalarze napiszcie coś ciekawego, czekamy tu wszyscy na bystrość umysłu zboczeńców w damskim obcislym trykocie
Zgłoś
Avatar
pankruk 2023-05-14, 21:43 9
Dziadek potrącił dziewczynkę na pasach i nie ma znaczenia czy matka jechała z przodu czy z tyłu. Zdarzenie kwalifikowane jako wypadek, do tego oddalenie się z miejsca zdarzenia i nieudzielenie pomocy poszkodowanej. W mojej ocenie prawo jazdy będzie zabrane dożywotnio, do tego wyrok za spowodowanie wypadku i możliwość zaskarżenia z powództwa cywilnego. Facet, który mi obdarł bok w samochodzie przy zmianie pasa za ucieczkę z miejsca zdarzenia i zuchwałe ignorowanie mnie co zostało udowodnione na monitoringu miejskim stracił prawo jazdy na 3 lata i dostał 6000 zł grzywny. Też stary pierdziel.
Zgłoś
Avatar
b................u 2023-05-14, 21:45 3
Matka tępa dzida pojechała w pizdu a gówniarz zostawiony samopas.
Dziecko jak dziecko - ciężko oczekiwać grubszego pomyślunku czy wyobraźni.
Niemniej jeśli o przepisy idzie, to dziad opuszczając skrzyżowanie (rondo = skrzyżowanie o ruchu okrężnym) ma wg znaków pierwszeństwo przed tymi, którzy na to skrzyżowanie chcą wjechać, ale nie ma go przed tymi, którzy jadą swoim pasem (tu: ścieżką rowerową) na wprost, nie wjeżdżając na rondo. W tej sytuacji jest dokładnie tak, jakby skręcał na skrzyżowaniu w prawo (opuszczał drogę z pierwszeństwem i wjeżdżał w podporządkowaną) i musi ustąpić nie tylko rowerzyście znajdującemu się na przejeździe, ale także takiemu, który się do tego przejazdu zbliża jadąc po ścieżce rowerowej na wprost.
Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2023-05-14, 21:47 2
Ten co ściągnął rower z jezdni zrobił im niedźwiedzią przysługę.
Ewidentnie Policja do takiego zdarzenia, a przed upewnieniem się, że dziecku nic nie jest i odblokowaniem jezdni co najmniej jedna foteczka, żeby gość później nie mataczył.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie