18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:28
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:31
🔥 Znalazł się kij na brodaty ryj - teraz popularne
Potrącenie
Dżepetto • 2024-09-04, 16:55
W Radomiu w poniedziałek 43 latka prowadząca Nissana potrąciła 13 latkę. Po rozmowie z ofiarą sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, po czym zgłosiła się na policję następnego dnia

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
UrlichUrwich 2024-09-04, 17:01 43
Dżepetto napisał/a:

....odjechała z miejsca zdarzenia, po czym zgłosiła się na policję następnego dnia


Czyli najebana, ale teraz to już nie do udowodnienia.
Zgłoś
Avatar
Zgniłek3 2024-09-04, 17:03 84
Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
Aaltonen 2024-09-04, 17:16 40
Dwie ślepe pizdy. Prawo jazdy do utylizacji - niech zapierdala autobusem, bo do prowadzenia auta się nie nadaje.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-04, 17:18 142
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Generalnie masz rację, ale do kurwy nędzy nie w tym konkretnym przypadku.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 17:19 13
Klasyczna niedźwiedzia przysługa. Takich uprzejmych pedałów co zatrzymują się przed przejściami, narażając pieszego karalucha na kalectwo, należałoby...

...a w sumie, to nawet fajnie wyszło , gówniara czegoś się nauczy, no i może nawet uprzejmy pedał coś zrozumie.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-04, 17:23 8
To jedno jakże piękne, polskie słowo, wyraża tak wiele róznych emocjii....Nie ma drugiego takiego na świecie, ech.....
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 17:24 21
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Zaraz zlecą się znawcy co to mają milion kilometrów przejechane w gran turismo i wydadzą wyrok.
Sprawa jest prosta.
Pieszy będący na przejściu, nawet niedojebany ma pierwszeństwo. Szczególnie, że jeden już stał i ich przepuszczał. Kierowniczka Nissana ładnie to rozegrała chociaż mogą jej przyjebać oddalenie się z miejsca zdarzenia=bycie najebanym. Zależy od oceny sądu/policji
Małolata się nauczy rozglądać na przejściu więc może będą z niej ludzie.

dżonyłojlker napisał/a:

Klasyczna niedźwiedzia przysługa. Takich uprzejmych pedałów co zatrzymują się przed przejściami, narażając pieszego karalucha na kalectwo, należałoby...
...a w sumie, to nawet fajnie wyszło , gówniara czegoś się nauczy, no i może nawet uprzejmy pedał coś zrozumie.



Nie zmienia to faktu, że wyprzedziła na przejściu. Co do reszty to masz rację chociaż słychać auta za nagrywającym więc pewnie chciał dobrze, a wyszło jak zwykle
Zgłoś
Avatar
wojtas09999 2024-09-04, 17:27 2
Zgodnie z aktualnym taryfikatorem kara wynosi 15 punktów karnych oraz 2500 zł mandatu. To konsekwencje, które poniesiesz nawet w sytuacji, gdy poszkodowany nie doznał uszczerbku na zdrowiu.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 17:28 10
Bul_od_bytu napisał/a:

Nie zmienia to faktu, że wyprzedziła na przejściu.



Otóż nie. Pan uprzejmy już stał, więc o wyprzedzaniu nie może być mowy
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-09-04, 17:30 3
Bul_od_bytu napisał/a:

Zaraz zlecą się znawcy co to mają milion kilometrów przejechane w gran turismo i wydadzą wyrok.
Sprawa jest prosta.
Pieszy będący na przejściu, nawet niedojebany ma pierwszeństwo. Szczególnie, że jeden już stał i ich przepuszczał. Kierowniczka Nissana ładnie to rozegrała chociaż mogą jej przyjebać oddalenie się z miejsca zdarzenia=bycie najebanym. Zależy od oceny sądu/policji
Małolata się nauczy rozglądać na przejściu więc może będą z niej ludzie.
Nie zmienia to faktu, że wyprzedziła na przejściu. Co do reszty to masz rację chociaż słychać auta za nagrywającym więc pewnie chciał dobrze, a wyszło jak zwykle



Wytłumacz to zjebom co to mają milion kilometrów przejechane w gran turismo.
Zgłoś
Avatar
Nazhir 2024-09-04, 17:42 14
tok rozumowania kierowczyni Nissana:

o, samochód przede mną zatrzymał się przed przejściem dla pieszych. Ech, pewnie ma tutaj coś do załatwienia, bo ludzie często zatrzymują się przed przejściem dla pieszych, gdy mają coś do załatwienia. Po prostu szybko go wyprzedzę.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 17:42 12
dżonyłojlker napisał/a:

Otóż nie. Pan uprzejmy już stał, więc o wyprzedzaniu nie może być mowy



Ty tak na poważnie?

Poczytaj definicję wyprzedzania to zmienisz zdanie. Mimo całej mojej niechęci do zmian przepisów w sprawie PDP to akurat tu kierowniczka nissana ponosi pełną odpowiedzialność za zdarzenie.
W dokładnie ten sam sposób zginął mój znajomy, a sprawca jeszcze siedzi
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 17:51 9
Bul_od_bytu napisał/a:

Ty tak na poważnie?
Poczytaj definicję wyprzedzania to zmienisz zdanie. Mimo całej mojej niechęci do zmian przepisów w sprawie PDP to akurat tu kierowniczka nissana ponosi pełną odpowiedzialność za zdarzenie.
W dokładnie ten sam sposób zginął mój znajomy, a sprawca jeszcze siedzi



No wiesz, wyprzedza się pojazd znajdujący się w ruchu w tym samym kierunku, ten już stał, więc było to omijanie. Nie będę się rozpisywał, bo tak jak już kiedyś pisałem, w wielu kwestiach się zgadzamy, ale jeśli chodzi o sprawy związane z ruchem drogowym, to nie chciałby znowu używać tych bolesnych porównań Sam widzisz, że nawet kurski się z tobą zgadza
Zgłoś
Avatar
PsikutaBezS 2024-09-04, 17:58 4
W Niemczech takich gównianych przejść w ogóle niema....
W Polsce nawet znaki stawia się po lewej stronie bo jeden chuj czyli urzędnik jest bezkarny.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie