18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 39 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 12 minut temu
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Potrącenie
Dżepetto • 2024-09-04, 16:55
W Radomiu w poniedziałek 43 latka prowadząca Nissana potrąciła 13 latkę. Po rozmowie z ofiarą sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, po czym zgłosiła się na policję następnego dnia

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Proximite 2024-09-04, 18:02 5
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.


no ciężko zatrzymać 2 tony jak się wciska hamulec dopiero na pasach xd
Zgłoś
Avatar
saves 2024-09-04, 18:08 6
Małolaty też lezą bez patrzenia. Bezdyskusyjna wina baby, ale na przyszłość gówniary będą się rozglądać czy coś nie nadjeżdża, a nie pierdolić o chłopaku z VIB.
Zgłoś
Avatar
Trolik1 2024-09-04, 18:14 3
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Jak masz prawko, to je odłóż z powrotem do chipsów. O zrób normalnie - legalnie. 8)

[ Dodano: 2024-09-04, 18:15 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Otóż nie. Pan uprzejmy już stał, więc o wyprzedzaniu nie może być mowy



To jeszcze gorzej. Omijanie pojazdu przepuszczającego pieszych na przejściu... 8)
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-04, 18:19 9
Jeśli kogoś potrącicie, nawet lekko, a ofiara twierdzi że nic jest nie jest i nie zgłasza żadnych roszczeń do was i że możecie sobie dalej jechać to nigdy tego nie róbcie, zawsze wezwijcie na miejsce policję bo po odjechaniu może być dla was znacznie gorzej, taka ofiara może po chwili, a może na następny dzień odczuć skutki potrącenia kiedy już minie szok i adrenalina i wtedy może ruszyć sprawa przeciwko wam, więc lepiej od razu, nawet jeśli jesteście winni, nawet jeśli jesteście pijani, załatwić sprawę na miejscu bo to jest okoliczność która może zmniejszyć wam wymiar kary, nawet więzienia, a przynajmniej nie pogorszyć jak odjazd z miejsca zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 18:22 1
Trolik1 napisał/a:

To jeszcze gorzej. Omijanie pojazdu przepuszczającego pieszych na przejściu... 8)



Zaznaczyłem tylko żartobliwie, że to nie wyprzedzanie.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 18:36 4
dżonyłojlker napisał/a:

Klasyczna niedźwiedzia przysługa. Takich uprzejmych pedałów co zatrzymują się przed przejściami, narażając pieszego karalucha na kalectwo, należałoby...
...a w sumie, to nawet fajnie wyszło , gówniara czegoś się nauczy, no i może nawet uprzejmy pedał coś zrozumie.



PIĘĆ sekund. Pięć sekund minęło od momentu w którym auto po lewej się zatrzymało a auto po prawej wjechało na przejście. Lubię takich macho męskich panów rozpędzone kule męskiego testosteronu dla których zatrzymanie się dla dzieci jest uwłaczającego i wam faja potem przez tydzień nie staje... Szkoda że takim dają prawo jazdy. Wolę już pedałów co mają czas reakcji krótszy niż pięć sekund.
Zgłoś
Avatar
mun66 2024-09-04, 18:38 2
janusz_biznesu napisał/a:

Generalnie masz rację, ale do kurwy nędzy nie w tym konkretnym przypadku.



Również w tym przypadku. wchodzisz jak widzisz, ze wszystko stoi. Jak jedzisz lewym pasem, to nie możę pomyśleć, że ten na prawym zatrzymuje się bo np. skręca, albo kogoś z pasażerów podwozi. pasy widzisz w ostatniej chwili. Możesz też się zamyślić. To wina kierowcy, ale pieszy też powinien patzreć. To jego życie.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-04, 18:43
Kriski napisał/a:

Wytłumacz to zjebom co to mają milion kilometrów przejechane w gran turismo.



Mam milion kilometrów przejechane w gran turismo i chciałbym zauważyć, że karma to suka. Liczę się z tym, że człowiek się zagapi i popełni drastyczny błąd...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-09-04, 18:49
dżonyłojlker napisał/a:

No wiesz, wyprzedza się pojazd znajdujący się w ruchu w tym samym kierunku, ten już stał, więc było to omijanie. Nie będę się rozpisywał, bo tak jak już kiedyś pisałem, w wielu kwestiach się zgadzamy, ale jeśli chodzi o sprawy związane z ruchem drogowym, to nie chciałby znowu używać tych bolesnych porównań Sam widzisz, że nawet kurski się z tobą zgadza



Z logicznego punktu widzenia pełna racja. Jest małe "ale". Właśnie pojebane w naszym prawie jest to, że pojazd, który się zatrzymał przed przejściem jest traktowany jako pojazd poruszający się w ruchu drogowym w tym samym kierunku. Nie pytaj mnie dlaczego, pytaj tych na Wiejskiej.
Zgłoś
Avatar
kawior2007 2024-09-04, 18:50 2
Jak do tego doszło, przecież chroniła ją ustawa!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-09-04, 18:58 2
Generalnie winy kierowcy tu nie ma. Głupia pizda zwyczajnie wlazła pod koła. Koniec tematu.
Zgłoś
Avatar
AbsolutnyBrakKarku 2024-09-04, 19:02 1
Nie no wyprzedzanie na pasach, zabrane prawko. Przepis o tym że trzeba się zatrzymywać jeśli pieszy podchodzi do pasów jest chory i pierdoli jazde przez melepetow i dziadków. Jestem z Radomia ale nie mogę tego zlokalizować, chyba na Wawe. Żeby było lepiej w Gran Turismo i Forze też kilometrów najebalem ale mam też niezłe fury cywilnie 300KM V6 i 340 Turbo V6, a i w policji byłem ale krawężnikiem dosyć krótko. Do drogówki teraz biorą wszystkie baby bo to się na interwencję nie nadaję.
Zgłoś
Avatar
Piotrek-nl 2024-09-04, 19:08 2
dżonyłojlker napisał/a:

Otóż nie. Pan uprzejmy już stał, więc o wyprzedzaniu nie może być mowy



Czepiasz sie detali.
art. 26 ust. 3 pkt 2 Ustawy Prawo o ruchu drogowym:
"Kierującemu pojazdem zabrania się omijania pojazdu, który zatrzymał się w celu ustąpienia pierwszeństwa pieszemu."

Omijanie czy Wyprzedzanie w tym przypadku jeden pies.
Zgłoś
Avatar
Lam3rZ 2024-09-04, 19:29
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



2 tony to chuj... zatrzymaj w pelni zaladowany zestaw...
Zgłoś
Avatar
Proximite 2024-09-04, 19:31
mun66 napisał/a:

Również w tym przypadku. wchodzisz jak widzisz, ze wszystko stoi. Jak jedzisz lewym pasem, to nie możę pomyśleć, że ten na prawym zatrzymuje się bo np. skręca, albo kogoś z pasażerów podwozi. pasy widzisz w ostatniej chwili. Możesz też się zamyślić. To wina kierowcy, ale pieszy też powinien patzreć. To jego życie.


kup se okulary jak ty kurwa pasy widzisz w ostatniej chwili xd
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie