18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:43
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Sportowe osiągnięcie - teraz popularne
Potrącenie
Dżepetto • 2024-09-04, 16:55
W Radomiu w poniedziałek 43 latka prowadząca Nissana potrąciła 13 latkę. Po rozmowie z ofiarą sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, po czym zgłosiła się na policję następnego dnia

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 19:39 2
Ork.Fajny napisał/a:

PIĘĆ sekund. Pięć sekund minęło od momentu w którym auto po lewej się zatrzymało a auto po prawej wjechało na przejście. Lubię takich macho męskich panów rozpędzone kule męskiego testosteronu dla których zatrzymanie się dla dzieci jest uwłaczającego i wam faja potem przez tydzień nie staje... Szkoda że takim dają prawo jazdy. Wolę już pedałów co mają czas reakcji krótszy niż pięć sekund.



To akurat jechała kobieta i pewnie miała ryja wlepionego w telefon, nieistotne, może się zdarzyć wszystko, od awarii pojazdu po zasłabnięcie kierowcy. Najbardziej uważny powinien być ten, który ma najwięcej do stracenia. Chcesz zawierzyć swoje zdrowie lub życie innym, twoja sprawa, ja wolę nie pchać się pod kola.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 19:54 1
dżonyłojlker napisał/a:

To akurat jechała kobieta i pewnie miała ryja wlepionego w telefon, nieistotne, może się zdarzyć wszystko, od awarii pojazdu po zasłabnięcie kierowcy. Najbardziej uważny powinien być ten, który ma najwięcej do stracenia. Chcesz zawierzyć swoje zdrowie lub życie innym, twoja sprawa, ja wolę nie pchać się pod kola.



Wiem że to jechała kobieta. Tekst o męskości był adresowany do Ciebie... Jak typowy niepewny siebie miękiszom w błyszczącym sportowym aucie obraziłeś WSZYSTKICH tylko nie winnego zajścia, bo akurat była to podobna jak Ty ameba co chce głównie zapierdalać.

Cofam. Nie jesteś miększonem ani amebom. Jesteś ścierwem. Najgorszego sortu ścierwem któremu odmówiłbym postaci prawnej żeby można było Cię zutilizować. Albo to, albo jesteś smutnym chorym psychicznie samotnym człowiekiem. Nie wiem kto normalny jest w stanie napisać że dobrze się stało i ten dzieciak może się teraz nauczy czegoś.

Nie chcę wierzyć że istniejesz poza sieciom. To nie jest możliwe.
Zgłoś
Avatar
corpo_kills_me 2024-09-04, 20:00 2
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Nie przesadzaj. Auto zatrzymało się z prawej na pasie obok (i stało tak 5 sekund) więc nie ma usprawiedliwienia na to co się odjebało.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:00 1
Ork.Fajny napisał/a:

Wiem że to jechała kobieta. Tekst o męskości był adresowany do Ciebie... Jak typowy niepewny siebie miękiszom w błyszczącym sportowym aucie obraziłeś WSZYSTKICH tylko nie winnego zajścia, bo akurat była to podobna jak Ty ameba co chce głównie zapierdalać.
Cofam. Nie jesteś miększonem ani amebom. Jesteś ścierwem. Najgorszego sortu ścierwem któremu odmówiłbym postaci prawnej żeby można było Cię zutilizować. Albo to, albo jesteś smutnym chorym psychicznie samotnym człowiekiem. Nie wiem kto normalny jest w stanie napisać że dobrze się stało i ten dzieciak może się teraz nauczy czegoś.
Nie chcę wierzyć że istniejesz poza sieciom. To nie jest możliwe.



Tyle agresji i wyzwisk I to za co... bo chcę by było normalnie.
Zgłoś
Avatar
nxyyy 2024-09-04, 20:06 1
Ork.Fajny napisał/a:

PIĘĆ sekund. Pięć sekund minęło od momentu w którym auto po lewej się zatrzymało a auto po prawej wjechało na przejście. Lubię takich macho męskich panów rozpędzone kule męskiego testosteronu dla których zatrzymanie się dla dzieci jest uwłaczającego i wam faja potem przez tydzień nie staje... Szkoda że takim dają prawo jazdy. Wolę już pedałów co mają czas reakcji krótszy niż pięć sekund.



A Ty wiesz które to jest prawo a które lewo?
Zgłoś
Avatar
zajac1190 2024-09-04, 20:07 2
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Czy ty jesteś normalny? Przepisów nie znasz? Kupiłeś prawo jazdy na dokumenty.pl? Mas. Kurwa obowiązek patrzeć na drogę i dostosować jazdę do warunków, to raz a dwa, jak ktoś się zatrzymuje przed przejściem dla pieszych, ty też masz OBOWIZEK! Co za zjeb, kup sobie rolki!
Zgłoś
Avatar
imgurek500 2024-09-04, 20:10
oczywiście wina kierowniczki. Miała furę szczęścia, choć pewnie kłopoty będzie mieć. W piździchowie tak jeżdżą.
Zgłoś
Avatar
TylkoMajonezPomorski 2024-09-04, 20:11 1
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Środek słonecznego dnia, perfekcyjna widoczność a nasz bohater: kierowca debil potrącił 2 osoby na przejsciu.
Wniosek: wina pieszych.
Pierdolnij się w łeb.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:15
nxyyy napisał/a:

A Ty wiesz które to jest prawo a które lewo?



Zostaw go bo cię oszczeka. Bardzo nerwowy jest, pewnie przez to, że piękna pogoda, a rok szkolny się zaczął.
Zgłoś
Avatar
outline 2024-09-04, 20:20 2
Kurwa, ja to nie rozumiem ludzi któzy tak na pewniaka wbijają. To samo: zielone światło i chuj już upewnienie się czy na pasach kierwocy się zatrzymali - jebać to, idę bo mam zielone, nic mi nie grozi prawda? Prawda?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 20:21 1
dżonyłojlker napisał/a:

Tyle agresji i wyzwisk I to za co... bo chcę by było normalnie.


Nie ma pojęcia normalności w kontekście ruchu drogowego, gdyż ruch drogowy nie jest oparty o jakieś prawa fizyki czy natury które byłby łamane. Jesteś chorym psychicznie człowiekiem, który z racji choroby myli swoje subiektywne odczucia z tym jak rzeczywistości powinna być ułożona. Albo wyjątkowo smutnym samotnym typem.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:28 2
Ork.Fajny napisał/a:

Nie ma pojęcia normalności w kontekście ruchu drogowego, gdyż ruch drogowy nie jest oparty o jakieś prawa fizyki czy natury które byłby łamane. Jesteś chorym psychicznie człowiekiem, który z racji choroby myli swoje subiektywne odczucia z tym jak rzeczywistości powinna być ułożona. Albo wyjątkowo smutnym samotnym typem.



Jezdnie stworzono po to, by jeździły po nich auta, dla pieszych są chodniki. Jeśli pieszy chce przejść przez jezdnię, musi uważać, by nie rozjechało go auto - mnie już w przedszkolu tego uczyli.
Może to ja jestem chory psychicznie bo nie skaczę pod koła, a może jest już tak:

Zgłoś
Avatar
betonma 2024-09-04, 20:32
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



No tak, kierowca debil, nie zna przepisów ani zasad ruchu drogowego, ale to kurwa dziewczyna na pasach jest winna, że ameba umysłowa prowadzi "2 tony".
Dziękuję za uwagę.
Zgłoś
Avatar
Kriski 2024-09-04, 20:33
smc napisał/a:

Mam milion kilometrów przejechane w gran turismo i chciałbym zauważyć, że karma to suka. Liczę się z tym, że człowiek się zagapi i popełni drastyczny błąd...



Ojciec często Ci to powtarza?
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2024-09-04, 20:36
dżonyłojlker napisał/a:

Jezdnie stworzono po to, by jeździły po nich auta, dla pieszych są chodniki.


Jezdnie, czyli drogi istnieją od czasów neolitycznych, kiedy nawet jeszcze ludzkość nie wynalazła koła.

dżonyłojlker napisał/a:

Jeśli pieszy chce przejść przez jezdnię, musi uważać, by nie rozjechało go auto - mnie już w przedszkolu tego uczyli.
Może to ja jestem chory psychicznie bo nie skaczę pod koła, a może jest już tak:


Jesteś chory. Przypominało mi się przecież że już rok temu kiedy miałem niemiłą przyjemność wymienić z Tobą kilka postów, pisałeś bzudry o tym że pieszy ma się bać na jezdzni: sadistic.pl/74-latka-potracila-17-latke-w-malborku-i-uciekla-vt579443,...

Jesteś chory.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie