18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Potrącenie
Dżepetto • 2024-09-04, 16:55
W Radomiu w poniedziałek 43 latka prowadząca Nissana potrąciła 13 latkę. Po rozmowie z ofiarą sprawczyni odjechała z miejsca zdarzenia, po czym zgłosiła się na policję następnego dnia

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
gaja1 2024-09-04, 20:39 2
Wszystko jest po to, iż mamy za mało wózkowiczów. Wystarczy w szkole zawiązać nogi każdemu uczniowi na 1 godz i powiedzieć, że po takim wypadku będą mieli związane nogi do końca życia to by się posrali już po 10 minutach..
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-09-04, 20:51
Bul_od_bytu napisał/a:

wyprzedziła na przejściu



Wyprzedzić można jedynie pojazd będący w ruchu- ten ominęła.
Co nie wpływa na istotę zdarzenia.
Zgłoś
Avatar
gdfgdf 2024-09-04, 20:52 1
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



O czym ty pierdolisz, typ zatrzymał się po prawej znacznie wcześniej przed pasami, to nie była nagła sytuacja, w przypadku takiego potrącenia powinno być dożywocie. Nie ma chyba nic bardziej debilnego i niebezpiecznego niż coś takiego
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-04, 20:55 1
Ork.Fajny napisał/a:

Jezdnie, czyli drogi istnieją od czasów neolitycznych, kiedy nawet jeszcze ludzkość nie wynalazła koła.



Jezdnia, jak nazwa wskazuje jest od jeżdżenia, więc w czasach gdy nie wynaleziono jeszcze koła, to jeżdżono po nich najpewniej dupami

Ork.Fajny napisał/a:

Jesteś chory. Przypominało mi się przecież że już rok temu kiedy miałem niemiłą przyjemność wymienić z Tobą kilka postów, pisałeś bzudry o tym że pieszy ma się bać na jezdzni: sadistic.pl/74-latka-potracila-17-latke-w-malborku-i-uciekla-vt579443,...

Jesteś chory.



No, ładnie to napisałem, jak poeta. Z diagnozą się wstrzymajmy, bo na słowo ci nie uwierzę. Kurczę, może faktycznie powinienem płynąć z prądem - zapuścić włosy, przefarbować na fioletowo i przykleić się do asfaltu, może wtedy będę już normalny i nikt nie będzie mi ubliżać.
Zgłoś
Avatar
Xevik20 2024-09-04, 21:01
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.


Masz oczywiście rację, ale akurat tutaj większą winę ponosi karyna w samochodzie, a to że piesi często zachowują się, jakby im mózg wypadł, to już swoją drogą. Na ulicy trzeba mieć oczy dookoła głowy, a nawet jedno w dupie. Po prostu trzeba mieć instynkt przetrwania i pamiętać, że ludzie często zachowują się jak pojebani, a takie potrącenie przez samochód prawie zawsze kończy się tragedią.
Dobrze, że małolacie się nic nie stało i ma lekcje na przyszłość, a basko z samochodu powinno stracić prawo jazdy.
Zgłoś
Avatar
Praxis 2024-09-04, 21:15 3
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Dziewczyny nie wtargnęły na przejście bez upewnienia się czy mogą wejść. Mając 13 lat nie do końca mają pewnie wyczulone zmysły i wyobraźnię co może się stać na drodze, ale podstawy bezpieczeństwa zachowały. Weszły na drogę gdy upewniły się, że auto na zewnętrznym pasie ustąpiło im pierwszeństwa. Ich przewinieniem jest pewne wyjście zza tego samochodu, na drugi pas.

Kobieta z nissana zbliżając się do przejścia dla pieszych powinna zachować większą uwagę, a już na pewno gdy zobaczyła, że auto z prawej gwałtownie zwalnia.

Dużo jeżdżę i jestem uczulony na kwestie bezpieczeństwa i chorych przepisów, ale w tym przypadku nie masz racji. To nie było nieuważne wtargnięcie na jezdnię przez małolaty.
Zgłoś
Avatar
Piecu88 2024-09-04, 21:20 1
wojtas09999 napisał/a:

Zgodnie z aktualnym taryfikatorem kara wynosi 15 punktów karnych oraz 2500 zł mandatu. To konsekwencje, które poniesiesz nawet w sytuacji, gdy poszkodowany nie doznał uszczerbku na zdrowiu.



W tym przypadku dojebią sprawę karną spowodowanie wypadku oraz uszczerbku na zdrowiu a jak hospitalizacja powyżej tygodnia to i puszkę ma szansę wyłapać
Zgłoś
Avatar
Lidiax23 2024-09-04, 21:28 2
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Co Ty pierdolisz??? Od kiedy to można wyprzedzać na przejściu dla pieszych?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-04, 21:31
Kriski napisał/a:

Ojciec często Ci to powtarza?



Nie gadam z gnojem od lat.
Zgłoś
Avatar
Dorik 2024-09-04, 21:39
Jest tez kwestia wyprzedzania na przejściach dla pieszych- tak jak w tym przypadku. Jak widzisz ze auto na prawym pasie stoi/hamuje nie mozesz go wyprzedzić.
Zgłoś
Avatar
Insugi 2024-09-04, 21:40 5
@Zgniłek3: pierdolisz głupoty klapki to ty na oczach masz zobacz dokładnie stały czekały tir się nie zatrzymał a skoro samochód je przepuszcza to wiadomo że pieszy idzie babka z lewej dawno powinna hamować ale z ciebie taki sam kierowca jak z tej babki klapki na oczach i chuj.
Zgłoś
Avatar
loky 2024-09-04, 21:48 2
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



54 idiotów dało ci piwo XD
Zgłoś
Avatar
Pie-sse 2024-09-04, 22:05
dżonyłojlker napisał/a:

Klasyczna niedźwiedzia przysługa. Takich uprzejmych pedałów co zatrzymują się przed przejściami, narażając pieszego karalucha na kalectwo, należałoby...
...a w sumie, to nawet fajnie wyszło , gówniara czegoś się nauczy, no i może nawet uprzejmy pedał coś zrozumie.



No sorry, jest tez prawo utrzymania predkosci pojazdu obok, przed przejsciami. Ta pizda nawet nie byla w poblizu tych predkosci, a na drodze dzialo sie zwyczajnie za duzo, zeby zapierdalac.

Wyrok ulicy mowi krotko, skrocic szmate o glowe haha
Zgłoś
Avatar
cocktajl 2024-09-04, 22:31
Wszystko wiadomo kto zawinił i kto powinien też bardziej uwažać bla bla bla...
Ale powiedzcie mi po jaki chvj ta czarnowłosa niewiasta przed drugim pasem patrzy w prawo? Oczekuje cofającego autobusu? Betoniarki?
Bo nie uwierzę ze patrzy na tyle w przyszłość żeby sprawdzić drugą jezdnię.
Zgłoś
Avatar
Pekler 2024-09-04, 22:35
Zgniłek3 napisał/a:

Mamy to święte prawo pieszego-wszędzie pierwszeństwo.
Już na nic nie zwracają uwagi. Czy on kurwa na przejściu,czy poza.
Klapki na oczach, słuchawki na uszach, łeb pusty psuszczony w telefon i huj, idę bo mam pierwszeństwo.
A ty kierowców zatrzymaj 2 tony w miejscu.
Dziękuję za uwagę.



Przepis jest taki, że kierowca ma zachować ostrożność w okolicy przejścia przez pasy, więc jak nie potrafi, to niech kurwa nie jeździ, tak funkcjonuje świat, że ktoś ma pierwszeństwo, żeby kto inny go nie miał. Poza tym akurat tutaj jeden samochód się zatrzymał, więc jak kierowcy obok nie zatrybiło dlaczego, to może nie powinien jeździć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie