18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Powrót taty z Afganistanu
a................y • 2012-05-13, 4:06
Cytat:

Uwaga, ten filmik może Was wzruszyć! Mała dziewczynka odczytuje w szkole swój list do Świętego Mikołaja, kiedy nieoczekiwanie w progu sali zjawia się... jej ojciec, który właśnie wrócił do Ameryki z Afagnistanu, gdzie odbywał służbę wojskową. Reakcja głównej bohaterki - bezcenna



Daje bo mi sie nudzi i chce piwka :/


Zgłoś
Avatar
niepoprawnymateo 2012-05-13, 11:48 1
Teraz sie ciesza a za miesiac znowu go wysla do tego burdelu i wroci w plasikowym worku
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-13, 11:50 4
Czemu żołnierze są debilami ? Przecież nie oni pchają się do Afganu tylko to władze ich kraju tak sobie wymyśliły. Mają normalną pracę i chcą zarabiać pieniądze, a podobno żadna praca nie hańbi więc odpierdolcie się od żołnierzy. Wysyłają ich na misję i wykonują polecenia przełożonych, a właściwie przełożonych swoich przełożonych.
Zgłoś
Avatar
a................0 2012-05-13, 11:53 10
Curtis napisał/a:

Najpierw poruchał matkę a później mu się córka przypomniała



A żona dalej czeka na swoją kolej...
Zgłoś
Avatar
marianer7 2012-05-13, 12:03
Jak na sadisticu pojawiają sie takie filmiki. Wiedz że coś sie złego dzieje
Zgłoś
Avatar
Machol 2012-05-13, 12:05 3
Daj Bóg takie dzieci... niektórym bachorom trzeba wieszać kupe forsy i srajPoda w prezencie, żeby się tak ucieszyły.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-05-13, 12:05 1
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Czemu żołnierze są debilami ? Przecież nie oni pchają się do Afganu tylko to władze ich kraju tak sobie wymyśliły. Mają normalną pracę i chcą zarabiać pieniądze, a podobno żadna praca nie hańbi więc odpierdolcie się od żołnierzy. Wysyłają ich na misję i wykonują polecenia przełożonych, a właściwie przełożonych swoich przełożonych.


Dokładnie, wreszcie ktoś mądrze powiedział.
Chuj do dupy wszystkim hejterom żołnierzy.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2012-05-13, 12:17 1
dziewczynka płakała bo wie że w domu jest kochanek matki
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2012-05-13, 12:22 1
Filmik fajny, wzruszyć się można, wszystko ładnie pięknie.. ale kurwa! Ludzie! To jest S A D I S T I C! Nazwa wam coś mówi..?
@Topic - pierdole prosić o piwa..? Niefajnie ..
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-05-13, 12:25
astas napisał/a:

Czy teraz panuje jakaś moda na włażenie penerowi w dupę i oznaczanie wszystkich filmików tą pszczołą?


Tak =
Założę funclub Penerka <3 :*
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2012-05-13, 12:35
Nie rozumiem komentów niektórych ludzi... Do filmiku przedstawiającego radość dziecka z powrotu ojca potrafią podczepić jakieś stereotypowe przemyślenia na temat wszystkiego, co zobaczyli.
Zgłoś
Avatar
dyabeu696 2012-05-13, 13:20
Defect napisał/a:

Już niedługo na sadisticu: 'Wiem że to sadystyczne i nie można sie wzruszyć, ale może sie komuś spodoba'


Pierwszy raz zobaczyłem filmik ze szczerym komentarzem (prośbą o piwa) dlatego leci piwo. Po raz pierwszy i ostatni
ag0ny, ty przynajmniej coś wstawiłeś na sadola, nie to co reszta
Zgłoś
Avatar
white_rabit 2012-05-13, 13:33 2
niech jej powie co tydzień wcześniej robił na misji zwiadowczej... też by się popłakała
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-05-13, 14:16 1
żebractwo się jednak opłaca, sto browarów w 10 godzin. nic tylko stanąć pod biedronką
Zgłoś
Avatar
D................t 2012-05-13, 14:45
dyabeu696 napisał/a:

ag0ny, ty przynajmniej coś wstawiłeś na sadola, nie to co reszta



napisał człowiek, który sam nigdy nie wstawił nic sensownego
Zgłoś
Avatar
Bridgwater88 2012-05-13, 15:19
,,tatusiu ilu niewinnych dzieci,kobiet i meszczyzn zajebales opowiedz mi pliiiis ))))) ''
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie