18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Powrót taty z Afganistanu
a................y • 2012-05-13, 4:06
Cytat:

Uwaga, ten filmik może Was wzruszyć! Mała dziewczynka odczytuje w szkole swój list do Świętego Mikołaja, kiedy nieoczekiwanie w progu sali zjawia się... jej ojciec, który właśnie wrócił do Ameryki z Afagnistanu, gdzie odbywał służbę wojskową. Reakcja głównej bohaterki - bezcenna



Daje bo mi sie nudzi i chce piwka :/


Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2012-05-13, 15:26 1
Nie ogarniam tych co bronią żołnierzy, a besztają przełożonych. To nie jest druga wojna światowa. Jak żołnierz nie chce to nie jedzie. Jadą tam dla grubej kasy i wiedzą czym ryzykują.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-05-13, 16:51
pi73rmaster napisał/a:

Nie ogarniam tych co bronią żołnierzy, a besztają przełożonych. To nie jest druga wojna światowa. Jak żołnierz nie chce to nie jedzie. Jadą tam dla grubej kasy i wiedzą czym ryzykują.


Ale to nie żołnierze decydowali o stworzeniu misji zagranicznych. Poza tym odnosisz się chyba do mojego komentarza więc chce Ci uświadomić, że nie beształem ani żołnierzy ani przełożonych tylko władze akurat w tym przypadku USA. Zresztą besztaniem tego nazwać nie można, napisałem po prostu, że to rząd amerykański zdecydował o interwencji w Afganistanie. Zresztą poniekąd też na prośbę samych Talibów.
Zgłoś
Avatar
dyabeu696 2012-05-13, 20:39
Defect napisał/a:



napisał człowiek, który sam nigdy nie wstawił nic sensownego


Wiesz co to autoironia?
Zgłoś
Avatar
Mroczny_Patataj 2012-05-13, 22:01 1
Aż się popłakałem... Widząc że jeszcze ktoś oprócz mnie wierzy w mikołaja
Zgłoś
Avatar
sati696 2012-05-14, 10:04
ale szopka zaprosili telewizję aby wszyscy zobaczyli jacy są wspaniali i jakimi są patriotami
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2012-05-14, 11:10
robi się z mózgu wodę w tej amerycę, tatuś wrócił z misji zabijanie... i jeszcze jak bohater
Zgłoś
Avatar
Moja_Pani 2012-05-16, 23:55 1
taa...oddajmy hołd bohaterskim hamerykańskim okupantom...
Zgłoś
Avatar
a................y 2012-07-23, 19:29
Gienek2 napisał/a:

robi się z mózgu wodę w tej amerycę, tatuś wrócił z misji zabijanie... i jeszcze jak bohater


a moze on tam pojechal jarac stuff jaki Tony Halik
Zgłoś