18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Pozytywna strona Woodstocku
Zarammoth • 2013-08-06, 19:03
Jako że ostatnio są popularne tematy związane w Woodstockiem i wiele osób fanatycznie "hejtuje" ten festiwal siedząc całe wakacje przy komputerze i szukając w internecie najgorszych, zdecydowanie negatywnych filmików i zdjęć, pisząc rozległe komentarze jednocześnie nie wspominając o innych festiwalach czy zwykłych potańcówkach, na których mamy do czynienia z większą ilością alkoholu i ruchania się po kątach, takoż ja postanowiłem przedstawić to czego ja doświadczam w 90% przypadkach na Woodzie: radość z życia, wolność, kreatywność ludzi, ciekawe warsztaty, znani goście i przy okazji piękne kobitki:


Kobitka:

Sposób na upał (w tle clerics rzucają buffy):

Budowa największego woodstockowicza ze skrzynek po piwie:


Reszta w komentarzach:
Zgłoś
Avatar
dnr 2013-08-06, 21:39 64
Impreza nie w moim stylu i dla mnie zawszę będzie to brudstock, ale nie hejtuję go, i rozumiem, że niektórym ludziom się podoba.
Ale muszę powiedzieć, że od połowy ludzi na zdjęciach jebie lewactwem i hipisem
Zgłoś
Avatar
hiddenattack82 2013-08-06, 21:51 15
jarac sie woodstockiem to jak wykapac sie w gownie i powiedziec miodzio lodzio
Zgłoś
Avatar
vajron 2013-08-06, 21:54 25
@Up w tym drugim widzę masz doświadczenie
Zgłoś
Avatar
teka86 2013-08-06, 21:55 40
@up x2

jak ty kurwa po zdjęciach tych ludzi wyczuwasz "lewactwo" człowieniu ?! za duzo tych jebnietych politologów na sadolu
Zgłoś
Avatar
k................a 2013-08-06, 21:56 9
Fak... ale bym się przytulił do pierwszej z prawej...
Zgłoś
Avatar
Coby 2013-08-06, 21:56 20
@up lepiej iść na disco rusko i pomachać łapkami jak piekarz przy regale, w smrodzie potu nafukanych cipasków w białych polóweczkach i panienek lecących na calibre
Zgłoś
Avatar
Dechamaster666 2013-08-06, 21:57 9
A są jakieś niepozytywne strony Woodstocku? Widzimy się znowu za rok
Zgłoś
Avatar
Zarammoth 2013-08-06, 21:59 20
@teka86: Oni mają specjalne urządzenia, które wskazują czy dana osoba na zdjęciu popiera wolny rynek czy nie.
Jak się nie ma argumentów to zawsze można wstukać na klawiaturze "lewactwo", bo to takie modne. Szczególnie lewacka jest flaga Polski, Przystanek Jezus lub gen.Polko...
Zgłoś
Avatar
wolo1994 2013-08-06, 22:00 4
Tak naprawdę to wszyscy jadą tam żeby się najebać, albo zjarać itd.. Sam byłem i widziałem. Muzyka ssie i to bardzo, samo reggae (to jest muzyka brudasów), do tego piosenki ludowe typu Ja Mmm Chyba Ściebie i inny shit. Na woodstock jeździłem od 16 roku życia i powiem tylko tyle, że teraz to kupa i nic więcej. Kiedyś była fajna muzyka i nie było aż tyle ćpunów, teraz jest ich zjazd.
Zgłoś
Avatar
hiddenattack82 2013-08-06, 22:00
kazdy nie-brudas wie, ze woodstock jest dla brudnych metali i dzieci kwiatow
Zgłoś
Avatar
t................x 2013-08-06, 22:01 4
Dechamaster666 napisał/a:

A są jakieś niepozytywne strony Woodstocku?


Już piszę:
smród, gówna, szczyny i rzygi walające się po ziemi. Naćpane towarzystwo śmierdzące, srające, szczjące i rzygające na ziemię (pod siebie).

Ok fotki zachęcają, ale nie oszukujmy się, te laski po jednym dniu będą tak jebać, że już lepiej przejść na islam i kozy jebać
Zgłoś
Avatar
pushq 2013-08-06, 22:02 7
Ja pierdolę, kiedy się w końcu skończy spamienie o tym pierdolonym woodstocku. Spuszczacie się na jego widok? Fajnie, ale przestańcie pierdolić na prawo i lewo o nim, to ludzie się nie beda przypierdalac. Wpierdalacie sie z tym woodstockiem wszedzie jak pedaly ze zwiazkami partnerskimi. Jeszcze zeby cos ciekawego bylo tu do zobaczenia. Takich samych ludzi, tylko czystych moge sobie na ulicy obejrzec. Zaraz zaczniecie kurwa wrzucać zdjęcia z sylwestra u przemka, bo zajebista atmosfera i ludzie. I co rok kurwa to samo. Do porzygu.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2013-08-06, 22:03 2
sard napisał/a:

... umyłbym i grzmocił ile wlezie....



Ale siebie byś umył?
Zgłoś
Avatar
Nathaniel_Demerest 2013-08-06, 22:04 17
Oto kurwa dzisiejszy Woodstock:



"Przepraszamy, przepraszamy.."

Brawko kurwa, zbuntowana młodzieży, brawo. Dziwki w lesie, mają więcej godności.
Zgłoś
Avatar
DJoyTorio 2013-08-06, 22:08 2
Boże jestem zły na siebie że nie mogłem sobie zorganizować czasu i pojechać w tym roku. Aż trudno uwierzyć że wszystkie żywioły piękna tego przezajebistego życia mógł skupić człowiek w jednym miejscu a nie jakaś nadprzyrodzona moc . Pozdro wszystkim Woodstokowiczanom , do nastepnego .
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie