18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 7 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
kargoolek 2019-12-20, 20:03 4
@ellsworth przepraszam, ale pierdolisz farmazony. @bananakiller napisał wszystko w tym temacie i kropka.
Zgłoś
Avatar
dzemiik 2019-12-20, 20:12 3
bananakiller napisał/a:

Każdy, kto pierdoli, że kanarom nie wolno dotknąć patosebusia jest jebaną amebą umysłową. Obywatelskie zatrzymanie - mówi wam to coś? Mogą użyć chwytów obezwładniających a nawet oddać jak ich napierdalają (nie wolno im uderzać jako pierwsi). Owszem, nie mogą również jako pierwsi go dotknąć jako tako jeśli nie stawia oporu. Wystarczy, że go zablokują swoimi ciałami, a on ich dotknął i już pozamiatane, mogą używać siły fizycznej. Reszcie uważającej inaczej zalecam dokształcenie się z odpowiednich ustaw.



Kod:
[...]obywatelskiego zatrzymania może dokonać każda osoba, która jest świadkiem przestępstwa[...]


Skończ pierdolić i sam się lepiej dokształć.
Zgłoś
Avatar
bananakiller 2019-12-20, 20:23 5
dzemiik napisał/a:

Skończ pierdolić i sam się lepiej dokształć.


O nie nie, mój drogi. Mam rację. Powiem ci tak - sebuś dokonał w tym momencie przestępstwa naruszenia nietykalności cielesnej kanara, więc obywatelskie zatrzymanie jest jak najbardziej zasadne. Dodatkowo jest coś takiego jak ujęcie - panowie kanarzy próbowali najpierw tego ze względu na popełnienie wykroczenia przez sebusia (jazda bez biletu jest wykroczeniem, gdyż odnosi korzyść w postaci podróży bez uiszczenia opłaty). Tak więc - było zasadne. Za długo siedzę w ochronie i nie takie rzeczy próbowali mi tacy jak Ty wmówić, a finalnie przy policjantach wychodziło zawsze, że ja mam rację.
Zgłoś
Avatar
surojak 2019-12-20, 20:32
Jeden i drugi debil. Pracujac jako kanar naprawde ktokolwiek bawiłby się w policjanta? Blokował kolesia czy coś tam? bo mamndat ma mu wystawić? pojebało jednego jak i drugiego.
Zgłoś
Avatar
kargoolek 2019-12-20, 20:53 4
@dzemiik i inni podobni

jak dla mnie to mógł palant dostać podżebrowego paralizatorem i jebie mnie to, czy to zgodne z prawem, czy nie. Patologia ma się za dobrze w naszym kraju.
Zgłoś
Avatar
dzemiik 2019-12-20, 20:53
@bananakiller W takim razie pytanie do eksperta. To co kanarzy robili od pocztątku nagrania nie jest naruszeniem nietykalności cielesnej?
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-12-20, 22:06 4
dzemiik napisał/a:

@bananakiller W takim razie pytanie do eksperta. To co kanarzy robili od pocztątku nagrania nie jest naruszeniem nietykalności cielesnej?



ten film (jak zwykle w podobnych sytuacjach) jest odpowiednio przycięty, zaczyna się w "odpowiednim" momencie i ma za zadanie przedstawić konkretne osoby w niekorzystnym świetle
Zgłoś
Avatar
erush 2019-12-20, 22:15 3
Co mnie bawi, to fakt, że inni pasażerowie stają w obronie ZŁODZIEJA.
Bo jak go niby inaczej nazwać?
Zgłoś
Avatar
gluhy 2019-12-20, 22:17
Powinno się takich badać genetycznie i kolejne 3 pokolenia usypiać zanim zaczną się rozmnażać !!!
Zgłoś
Avatar
Siberian_Meat_Grinder 2019-12-20, 22:38 3
gluhy napisał/a:

Powinno się takich badać genetycznie i kolejne 3 pokolenia usypiać zanim zaczną się rozmnażać !!!



fuck logic

(bo wystarczy uśpić pierwsze - drugiego i trzeciego już nie będzie)
Zgłoś
Avatar
N................X 2019-12-20, 22:46 1
Jakby kanar mógł zastrzelić gapowicza na miejscu, to byłby porządek,
a tak jakaś szarpanina, wyzwiska. Ogólnie niesmacznie.
Zgłoś
Avatar
watashiwawieprz 2019-12-20, 23:00 2
Pitok napisał/a:

Oni nie mają prawa nikogo zatrzymać. Mogą jedynie wezwać policję. To co tu widać to naruszenie nietykalności.
Co do reszty się nie wypowiadam, a samego faktu.



Kodeks postępowania karnego
''DZIAŁ VI
Środki przymusu
Rozdział 27
Zatrzymanie
Art. 243. § 1. Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub
w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa
ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.
§ 2. Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji.''
Zgłoś
Avatar
marszczylemDzis3razy 2019-12-20, 23:02 5
Widzę ze wysyp pseudo ekspertów od "nietykalności" cielesnej gotowych bronic patusa... xD

Prawo przewozowe. Art. 33a ust:
„Przewoźnik (...) albo osoba przez niego upoważniona ma prawo”:
-2) w razie niezapłacenia należności i nieokazania dokumentu – UJĄĆ podróżnego.

Stosowanie przemocy wobec osoby UJĘTEJ jest dopuszczalne w granicach niezbędnych do uniemożliwienia tej osobie oddalenia się, w tym z zastosowaniem wobec niej krótkotrwałego pozbawienia wolności.

Innymi slowy jak sie szarpie to mozna go przytrzymac, jak sie zamachnie to mozna mu przypierdolic itd.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-20, 23:16 2
NorbiX napisał/a:

Piękne!
Jak będę duży, to nażrę się sterydów i zostanę kanarem.
A jak się okaże że jestem miękką pizdą,
to będę komornikiem albo urzędnikiem skarbowym.



Boże kochany, nie pierdol. Najlepiej aby nie było kanarów, kontroli skarbowych, komorników itd.
Wtedy jak ktoś ci będzie winien kasę to sobie kurwa ściągaj nakazem sądowym prosząc grzecznie dłużnika.

Zawody jak zawody. Mało wdzięczne ale ktoś je musi wykonywać. Kwestia czy robi to człowiek czy kurwa.

Na filmie nie masz zwykłego gościa tylko agresywnego dresika co chce spierdolić bez podawania danych i mandatu a oni zwyczajnie nie chcą go puścić.
Zgłoś
Avatar
wigan77 2019-12-20, 23:50 2
ten jebany dolny slask mogliby rozjebac w pizdu won wylegarnia jebanych patusow
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie