18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
SmieszekJeb2ny 2019-12-21, 0:26
Pała przez powinno towarzystwo i tyle. Pierdolone osiedlowe cwaniaczki, zawsze mysle im ujdzie na sucho
Zgłoś
Avatar
Billans 2019-12-21, 0:53 1
Ale to jest smutne. Żyć w kraju w którym nie stać Cię na bilet w autobusie, albo bilet, albo bułka słodka. A małe kurwy w anglli i DE przerwy spędzają w Mc donalds. A tu się pojeby szarpią o 3zł - to nawet nie jest 50 centów, ja jebie. Dopóki nie zobaczą innego życia to tak będą funkcjonować bezmózgi jebane
Zgłoś
Avatar
namoka 2019-12-21, 1:15
Huja nagrane od samego początku. Może chłop chciał być kozakiem A mu nie wyszło. A może faktycznie przesadzili.
Zgłoś
Avatar
atomboy 2019-12-21, 2:01
eee.... nieźle, nie wiem ale w UK taki przykład no jechałem na gapę świadomie ale spieszyłem się. Weszła pani kontroler sama uśmiechnięta, mówię no nie mam.
Wszedłem do pociągu od strony akurat peronu więc nie przechodziłem przez bramki. Wyciągnęła bloczek z kartami biletowymi i zaprosiła do kupienia no nie odmówiłem. Przeprosiłem, miłego dnia i to tyle.
A tutaj jakby walczyli na śmierć i życie, to tylko jebany bilet. Ani sebix nie powinien strzępić ryja ani kanary tak do tego podchodzić. Serio a jakby miał kosę albo coś innego? marnować życie, zabijać, kaleczyć dla jebanego biletu nie no spoko.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-12-21, 3:16 1
atomboy napisał/a:

to tylko jebany bilet


Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-12-21, 4:48 3
ta każdy by chciał jeździć za darmo a pomyślcie ile taki jeden autobus pali dodajcie do tego wszystkie autobusy z miasta + codziennie jazdy po cały dzień
ile to kurwa paliwa na miesiąc/rok? w chuj i skąd niby mają na to brać kase. Też nie lubie kanarów ale takie są realia

Niech wypowie się jakiś kierowca najlepiej autobusów
Zgłoś
Avatar
Novik 2019-12-21, 6:47
Daniel słuchaj się dziewczyny
Zgłoś
Avatar
edmund 2019-12-21, 6:53 2
marszczylemDzis3razy napisał/a:

Widzę ze wysyp pseudo ekspertów od "nietykalności" cielesnej gotowych bronic patusa... xD
Prawo przewozowe. Art. 33a ust:
„Przewoźnik (...) albo osoba przez niego upoważniona ma prawo”:
-2) w razie niezapłacenia należności i nieokazania dokumentu – UJĄĆ podróżnego.
Stosowanie przemocy wobec osoby UJĘTEJ jest dopuszczalne w granicach niezbędnych do uniemożliwienia tej osobie oddalenia się, w tym z zastosowaniem wobec niej krótkotrwałego pozbawienia wolności.
Innymi slowy jak sie szarpie to mozna go przytrzymac, jak sie zamachnie to mozna mu przypierdolic itd.



to nie eksperci sadolowi piszą tylko głupie gówniaki , bo sami bez biletów jeżdzą i nie wiedzą co to konsekwencja wobec czynu,

więc jak ktoś ryzykuje jazdę bez biletu, do do huja przyjmij mamdat jak kanar zlapie
Zgłoś
Avatar
pochminick 2019-12-21, 6:59 1
Karlito90s napisał/a:

wystarczy zmienić prace



Wystarczy znaleźć pracę to gapowicza będzie stać na bilet.
Ach nie, to nie kwestia braku finansów, tylko zjebanego charakteru - złodziejstwo w genach/
Zgłoś
Avatar
dmasterpl 2019-12-21, 7:13 2
HAL9000/2 napisał/a:

patola patoli patolą: walka jak lew i szmacenie się dla 3 złotych....



Co ty pierdolisz?!!?!? To ich praca. Jakim śmieciem trzeba być żeby nie dość olać te 3 zł to jeszcze chcieć ociekać i bić się o to.
Idz do spożywczaka , wynos codziennie coś za 3 zl , niech inni tez tak robią. Właściciel sklepu to pewnie szmata bez ambicji bo by tak nie chciał i robił z tego problem , prawda???

Szmatławy szmatławiec
Zgłoś
Avatar
jednoręki-ujeżdżacz 2019-12-21, 8:29
Górny, górny.
wigan77 napisał/a:

ten jebany dolny slask mogliby rozjebac w pizdu won wylegarnia jebanych patusow

Zgłoś
Avatar
otomin 2019-12-21, 9:28 2
Baaad napisał/a:

Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
NIE, dlatego patoli/kanarow powinni wsadzic. Jest nietykalnosc cielesna. Oni nie maja ZADNYCH praw kogos zatrzymac/dotykac. Moga jedynie wezwac policje. Co za patologia ta polska.
Ale ta polska zacofana. Jest cos taliego jak nietykalnosc cielesna. Tych dwoch powinni wsadzic. Co za sredniowiecze
NIE, dlatego patoli/kanarow powinni wsadzic. Jest nietykalnosc cielesna. Oni nie maja ZADNYCH praw kogos zatrzymac/dotykac. Moga jedynie wezwac policje. Co za patologia ta polska.



Ty sama jesteś zacofaną jak doublujesz swoje komentarze.
Boże, ale ty jesteś zacofana
Zgłoś
Avatar
T................y 2019-12-21, 13:21 2
russian-roulette napisał/a:

Jaki jest najbardziej haniebny zawód świata? Strażnik miejski? Być kanarem



Tłumaczenie patusa, który nie kupi biletu za 5 PLN
Bycie patusem, to jest dopiero fucha, z której można być dumnym.
Zgłoś
Avatar
DużyKutas 2019-12-21, 18:16
Jak mialem 14 lat to wyskoczylem z jadącego autobusu, mina kanarów patrzących na mnie przez okno w drzwiach bezcenne.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2019-12-21, 18:36 2
Ja jestem za tym, żeby wróciło zomo, i to dla takich sebiksów jak te. Wpadli by i tak zglebili gościa, że do końca życia kupował by po 4 bilety, chował po każdej kieszeni, żeby nie zgubić, a jeden w dupę, na wszelki wypadek. No i przy okazji nagrywającego i tego zjeba co się pluł. A kanarzy? Nie wiem co tu się odjebało, ze nie zatrzymali tramwaju i nie czekali na policję, ale generalnie powinno się im zwiększyć uprawnienia, dać możliwość tazowania i psikania gazem + zakuwania w kajdanki do przyjazdu policji. Tyle w temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie