18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Praca od ucznia
ndksjfdsui • 2013-12-08, 20:03
Siema Sadole, jestem nauczycielem języka polskiego w gimnazjum, a piszę tu, żeby pokazać wam pracę, którą dostałem od ucznia III klasy tegoż gimnazjum. Mnie osobiście bardzo zdziwiła, bo 99% gimnazjalistów to skończeni idioci lub totalni kretyni, ewentualnie pojebani debile, których takie jak ta poniżej piszą w stylu "Ja to bym najpierw zrobił, żeby nie było wojen, a potem, żeby wszyscy mieli dobrze i w ogóle... KONIEC". Temat pracy: "Gdybym był ....... (ów uczeń wybrał sobie PREMIEREM). Pisownia oryginalna:

" Gdybym był premierem, przywróciłbym normalność Polsce.
Na początku zdelegalizowałbym pobyt emigrantów w Polsce, którzy mieszkają tu tylko dlatego, że mamy najlepszy "socjal" w Europie i mogą oni dostawać pieniądze, bony na jedzenie, darmowe mieszkania i opiekę zdrowotną za leżenie do góry brzuchem w naszym kraju. Jeśli ktoś chce na siłę mieszkać w Polsce, to niech to robi, ale nie w celu bycia "pijawką" na budżecie państwa. Idąc dalej w temacie imigrantów, zdelegalizowałbym islam w Polsce. Jest to religia, która nawołuje do zabijania wszystkich, którzy są innej wiary i która obiecuje życie wieczne za śmierć po zabiciu "niewiernych". W Polsce na razie nie ma takich przypadków, ale Zachodnia Europa i Skandynawia, m.in. Szwecja czy Francja, a nawet Wlk. Brytania już wiedzą, co znaczy najazd muzułmanów na ich kraj. Zaczęło się od nawoływania do tolerancji i poszanowania praw mniejszości, potem zaczęto budować meczety (aktualnie Polska jest na tym etapie), a następnie przenikać do partii politycznych by powoli uzyskiwać większość i uznać prawa szariatu (Szwecja jest na tym etapie kolonizacji kraju przez muzułmanów - w pewnej szkole nauczycielka zabroniła uczniowi napić się wody na lekcji, bo mogłoby to urazić chłopca - muzułmanina, który był w czasie ramadanu - w rezultacie ów uczeń zemdlał z odwodnienia), aż po takie komiczne sytuacje, w których po licznych morderstwach islamistów na białych kobietach ("bo miały odsłonięte różne części ciała, a to obraża Allaha!") nie ma kto postawić im zarzutów - prokuratorzy boją się, że zostaną posądzeni o nietolerancyjność i stracą pracę! Jest to chorei nie można dopuścić do takich sytuacji w Polsce.
Potem przywróciłbym karę śmierci dla morderców. W dzisiejszej Polsce, w której maksymalna kara za przestępstwo to dożywocie, w których po 25 latach można ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia, a potem wyjść i zabijać jest nienormalne. A równie dobrze można dostać dożywocie za kilka morderstw z premedytacją, dostać celę z człowiekiem który dostał kilka miesięcy za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu lub za niepłacenie alimentów za dziecko i robić z nim co się chce - "przecież i tak mam już dożywocie więc najwyżej dadzą mi kilka dni w izolatce". Podsumowując, kara śmierci dla morderców (z premedytacją, nie pod wpływem impulsu lub za nieumyślne spowodowanie śmierci) służy normalnym obywatelom.
Trzecią rzeczą po objęciu przeze mnie władzy byłoby zapewnienie społeczeństwu wolnego internetu, wolnych stadionów i wolności słowa (skopiował to chyba z programu Korwina - mądry chłopak - [przyp. mój]. Nie pozwoliłbym na cenzurę sieci, zamykanie stadionów i ograniczenie swobody krytyki władzy. Internet jest dziś ostatnim miejscem, w którym można swobodnie otrzymywać informacje niezmanipulowane przez telewizję i dziennikarzy w gazetach. Bez wolnego internetu obywatele stracą możliwość dowiadywania się prawdy. Zamykanie stadionów jest taką samą głupotą. Przez wybryki kilkudziesięciu/kilkuset kiboli prawdziwi kibice mają tracić możliwość obejrzenia meczu? Trzeba owym kibolom dać surowe zakazy stadionowe jako szansę na poprawę, a jeśli po ich wygaśnięciu dalej będą sprawiać kłopoty, wsadzić do więzień.
To byłyby moje 3 pierwsze działania gdybym stał się premierem. Szkoda, że społeczeństwo dalej woli widzieć te same twarze przy korycie od kilkunastu lat... "

I co ja mam teraz z tym zrobić? Jeśli dyrektor (typowy lewak) zobaczy, że dałem mu za to 5 (bo mam taki zamiar), to będę miał przejebane u niego do końca życia, z drugiej strony jednak nie chcę pokazać temu chłopcu, że źle napisał i dać mu słabą ocenę, bo praca wg mnie zajebista.

Pierwszy temat, jebać żydów!
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-12-08, 21:34
crossdressphyxia napisał/a:


Nauczyciel to taki zawód, że powinien swoją osobą reprezentować jakiś wzorzec, coś co chce się naśladować.



Podpisuję się pod tym obiema rękami. Zawód nauczyciela to służba. Zresztą nauczyciel to funkcjonariusz publiczny. Praca ta nie kończy się po wyjściu ze szkoły, sprawdzeniu wypracowań i przygotowaniu się do następnej lekcji. To przekazywanie wartości zarówno pod względem intelektualnym jak i moralnym. A przeglądając wycinek Twojej aktywności w połowie przypadków wylewa się z niej pogarda, obelgi, nienawiść i poczucie wyższości. Co gorsza ukierunkowane również w grupę wiekową, dla której powinieneś być wzorem. Pomijam już braki kultury, którą jako polonista powinieneś krzewić.
Ty nie jesteś nauczycielem bo nauczyciel jest z powołania. Ty jesteś zwykłym belfrem (jeżeli w ogóle nim jesteś), który obawia się odkrycia swoich poglądów nawet w pośredni sposób, jeśli nie może schować się za zasłoną anonimowości.
Zgłoś
Avatar
o................e 2013-12-08, 21:36
kurwa jak ja byłem w gim to jakieś bardziej ogarnięte prace dawała pani od polskiego...swoją drogą dobra dupcia była
Zgłoś
Avatar
matysz 2013-12-08, 21:41 3
@up: Pierdolisz. Jesteś z '84, nie mieliście wtedy gimnazjum jeszcze. A że sam jakiś czas temu uczęszczałem, to Ci powiem, że klasy pełne debili niewiele bardziej rozgarniętych od nawozu to norma-klasy układa się wg. wyniku testu szóstoklasisty, czyli na samym dole robią się takie kociołki patologi, które się potem same napędzają i ciągną w dół na wzajem. Dobry nauczyciel nie będzie temu na siłę zaprzeczał.
Zgłoś
Avatar
mloncur 2013-12-08, 21:41
napisz mu: "bardzo dobrze, dopuszczający."
Zgłoś
Avatar
W3sT1992 2013-12-08, 21:43 4
Piąteczka się należy jak najbardziej. Pomijam składnię, stylistykę itp. ale właściwe poglądy zwłaszcza wśród gimbazy to dziś rzadkość. Lewackim śmieciem się nie przejmuj, raczej rzadko kiedy czytają wypracowania uczniów
Zgłoś
Avatar
raskolnikov74 2013-12-08, 21:47 1
Mamy najlepszy socjal w Europie - tu skończyłem czytać.
Zgłoś
Avatar
Szyba 2013-12-08, 21:48
fajny nick
Zgłoś
Avatar
grzesiu_id 2013-12-08, 21:50
Jakoś nigdy nie widziałem żeby dyrektor szkoły czytał pracę uczniów i potem to weryfikował z tym jakie oceny postawił nauczyciel.
Chyba że Twojemu dyrektorowi się wyjątkowo nudzi.
Zgłoś
Avatar
Zkirtaem 2013-12-08, 21:53 10
Ot, napchany propagandą internetową chłopaczek. Standard, niestety. Jedyne właściwe poglądy, zdelegalizować każdy inny pogląd, jakieś dziwne teksty o najlepszym socjalu w europie (wat), i to całe pierdolenie o cenzurowanym internecie. Żywiłbym czystą nienawiść wobec takiego leminga, no ale to dopiero gimnazjalista, ma prawo robić głupie rzeczy.

I nie, zanim zaczniecie mi pierdolić o moim domniemanym lewactwie, nie jestem za multikulti, waleniem w dupę przedszkolaków ani muslimami, a nawet wręcz przeciwnie.
Zgłoś
Avatar
Grzesiek85 2013-12-08, 21:53
Młody ma swoje zdanie i swój rozum czego chcieć wiecej mamy wolność słowa kurwa!
Zgłoś
Avatar
Armstrong 2013-12-08, 21:53
Powiedz mu, że nie trafił w klucz i postaw dwóje

A tak poważnie to polać mu mimo, że niepełnoletni bo dobrze napisał!
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-12-08, 21:54
@matysz - nie wiem czy zauważyłeś ale nigdzie nie próbowałem bronić i usprawiedliwiać gimnazjum. Tak byłem przedostatnim rocznikiem starego trybu nauczania ale mój brat i siostra poszli do gimnazjum i jakoś byli wtedy i są tu i teraz normalnymi ludźmi. Samo gimnazjum jako sztuczny i patologiczny twór ma to do siebie, że posiada właściwości kondensowania głupoty ale nie jest za to w pełni odpowiedzialne. I wiem co mówię bo w szkole średniej i na studiach swoje się naoglądałem.
Zgłoś
Avatar
Pan D. 2013-12-08, 21:54
serio to przykre , fani 'prawicy' muszą aż zmyślać, że są nauczycielami i że dzieci piszą takie rzeczy? Jesteście głupsi niż ci gimnazjaliści . Najlepszy socjal w europie - HAHAHAHAHA emigranci gdzie oni kurwa są po lasach się chowają ? Socjale najlepsze w Europie ? widać właśnie co ten internet robi wam z mózgami pamiętajcie że w internecie może każdy napisać co chce KAŻDY CO CHCE czy może pierdolić głupoty jak ten 'nauczyciel'
Zgłoś
Avatar
Lordzik92 2013-12-08, 21:57
Gdybym byl premierem, wypelnialbym wole panow zza kurtyny, ktorzy za moja sluzebnosc pozwalaliby mi zyc, i krecic lody wraz z partyjnymi kolegami, prowadzic fikcyjne wojny pod publike z ,,partyjnymi wrogami", oraz przekonywac lud ze musza byc lojalni panstwu i placic podatki w zamian za ,,stabilizacje i bezpieczenstwo" ktore stanowi niedokonca dopracowana iluzje spolecznego ladu....
Trzeba zrozumiec jedno, piramida kast jest caly czas aktualna, i to ludzie znajdujacy sie najnizej maja najwiecej pracy, i najmniej wiedzy na tematy ludzi ktorzy nimi ,,zarzadzaja"...
Zgłoś
Avatar
Catacombe 2013-12-08, 22:06 1
Mało to wyzwolonych gimbusów co oglądają masowo golonke i mają się za polityczne megamózgi? Jedyne co wyczytałem z tekstu to jakiś bełkot o najwyższych socjalach, i emigrantach na każdym kroku.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie