18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:55
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Praca od ucznia
ndksjfdsui • 2013-12-08, 20:03
Siema Sadole, jestem nauczycielem języka polskiego w gimnazjum, a piszę tu, żeby pokazać wam pracę, którą dostałem od ucznia III klasy tegoż gimnazjum. Mnie osobiście bardzo zdziwiła, bo 99% gimnazjalistów to skończeni idioci lub totalni kretyni, ewentualnie pojebani debile, których takie jak ta poniżej piszą w stylu "Ja to bym najpierw zrobił, żeby nie było wojen, a potem, żeby wszyscy mieli dobrze i w ogóle... KONIEC". Temat pracy: "Gdybym był ....... (ów uczeń wybrał sobie PREMIEREM). Pisownia oryginalna:

" Gdybym był premierem, przywróciłbym normalność Polsce.
Na początku zdelegalizowałbym pobyt emigrantów w Polsce, którzy mieszkają tu tylko dlatego, że mamy najlepszy "socjal" w Europie i mogą oni dostawać pieniądze, bony na jedzenie, darmowe mieszkania i opiekę zdrowotną za leżenie do góry brzuchem w naszym kraju. Jeśli ktoś chce na siłę mieszkać w Polsce, to niech to robi, ale nie w celu bycia "pijawką" na budżecie państwa. Idąc dalej w temacie imigrantów, zdelegalizowałbym islam w Polsce. Jest to religia, która nawołuje do zabijania wszystkich, którzy są innej wiary i która obiecuje życie wieczne za śmierć po zabiciu "niewiernych". W Polsce na razie nie ma takich przypadków, ale Zachodnia Europa i Skandynawia, m.in. Szwecja czy Francja, a nawet Wlk. Brytania już wiedzą, co znaczy najazd muzułmanów na ich kraj. Zaczęło się od nawoływania do tolerancji i poszanowania praw mniejszości, potem zaczęto budować meczety (aktualnie Polska jest na tym etapie), a następnie przenikać do partii politycznych by powoli uzyskiwać większość i uznać prawa szariatu (Szwecja jest na tym etapie kolonizacji kraju przez muzułmanów - w pewnej szkole nauczycielka zabroniła uczniowi napić się wody na lekcji, bo mogłoby to urazić chłopca - muzułmanina, który był w czasie ramadanu - w rezultacie ów uczeń zemdlał z odwodnienia), aż po takie komiczne sytuacje, w których po licznych morderstwach islamistów na białych kobietach ("bo miały odsłonięte różne części ciała, a to obraża Allaha!") nie ma kto postawić im zarzutów - prokuratorzy boją się, że zostaną posądzeni o nietolerancyjność i stracą pracę! Jest to chorei nie można dopuścić do takich sytuacji w Polsce.
Potem przywróciłbym karę śmierci dla morderców. W dzisiejszej Polsce, w której maksymalna kara za przestępstwo to dożywocie, w których po 25 latach można ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia, a potem wyjść i zabijać jest nienormalne. A równie dobrze można dostać dożywocie za kilka morderstw z premedytacją, dostać celę z człowiekiem który dostał kilka miesięcy za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu lub za niepłacenie alimentów za dziecko i robić z nim co się chce - "przecież i tak mam już dożywocie więc najwyżej dadzą mi kilka dni w izolatce". Podsumowując, kara śmierci dla morderców (z premedytacją, nie pod wpływem impulsu lub za nieumyślne spowodowanie śmierci) służy normalnym obywatelom.
Trzecią rzeczą po objęciu przeze mnie władzy byłoby zapewnienie społeczeństwu wolnego internetu, wolnych stadionów i wolności słowa (skopiował to chyba z programu Korwina - mądry chłopak - [przyp. mój]. Nie pozwoliłbym na cenzurę sieci, zamykanie stadionów i ograniczenie swobody krytyki władzy. Internet jest dziś ostatnim miejscem, w którym można swobodnie otrzymywać informacje niezmanipulowane przez telewizję i dziennikarzy w gazetach. Bez wolnego internetu obywatele stracą możliwość dowiadywania się prawdy. Zamykanie stadionów jest taką samą głupotą. Przez wybryki kilkudziesięciu/kilkuset kiboli prawdziwi kibice mają tracić możliwość obejrzenia meczu? Trzeba owym kibolom dać surowe zakazy stadionowe jako szansę na poprawę, a jeśli po ich wygaśnięciu dalej będą sprawiać kłopoty, wsadzić do więzień.
To byłyby moje 3 pierwsze działania gdybym stał się premierem. Szkoda, że społeczeństwo dalej woli widzieć te same twarze przy korycie od kilkunastu lat... "

I co ja mam teraz z tym zrobić? Jeśli dyrektor (typowy lewak) zobaczy, że dałem mu za to 5 (bo mam taki zamiar), to będę miał przejebane u niego do końca życia, z drugiej strony jednak nie chcę pokazać temu chłopcu, że źle napisał i dać mu słabą ocenę, bo praca wg mnie zajebista.

Pierwszy temat, jebać żydów!
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-08, 22:07 3
Do autora tematu : Dzieciak dobrze rokuje, trochę impulsywnie reaguje i wiedzę chłonie jak gąbka, wiem po sobie jak to jest, bo czytałem swoje posty sprzed kilku lat na paru forach.
Krzykacz, buntownik, chce zmienić świat, uosabia się z opozycją, wiąże władzę z czystym złem, personifikuje czyny...

Jak dla mnie mocna czwóra, lub po prostu piątka.
Dyrciem przecież nie musisz się człowieku martwić, gdzie on ma czas na czytanie wypracowań, podczas tych przerw pomiędzy waleniem konia do Grodzkiego a robieniem lasek kolegom z partii...

Luzuj, nauczyciel!

PS. Kurwa, stary jestem, gadam po ludzku z kadrą pedagogiczną.
Zgłoś
Avatar
POW667 2013-12-08, 22:08
Gdyby to były nasze największe problemy, to nazywalibyśmy się Norwegia, a nie Polska ;]
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-12-08, 22:12
jakie kurwa bony na żarcie? może na wyspach, ale nie tu - również nauczyciel...

ładnie przetłumaczyłeś, ale to nie polsza
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2013-12-08, 22:22 5
Ludzie, kurwa, piszecie niektórzy jakbym to ja napisał to wypracowanie. Przecież oczywiste jest, że to dziecko i w tym tekście są błędy, choćby to o najwyższych socjalach czy bonach na żarcie, ale to jeszcze dzieciak, a wy traktujecie go jak przeciętnego 35-latka, który o życiu już coś wie. Trzeba docenić to co napisał, bo jego koledzy z klasy pisali o pełnym równouprawnieniu homosiów. Trochę wyrozumiałości.

@Catacombe
Temat wypracowania był "Gdybym był premierem" - na tym polegała ta praca, żeby się powymądrzać...

@grzesiu_id
Akurat teraz mamy lekkiego narwańca.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-12-08, 22:35
Wy się dziwicie, że chłopak tak napisał, a pewnie jest stałym bywalcem sadola i pewnie(jak jest zapalonym userem) przeczyta ten temat. Może to potwierdzić tylko to, że o odwodnieniu i brudasie czytałem na sadolu i tylko na nim. Ja na twoim miejscu na tym wypracowaniu napisałbym ndst, żeby się ta kurwa dyrektor nie rzucała, a po lekcjach podszedłbym do niego i powiedział, że tak na serio dostał 5. Choć właściwie po chuj. NIE KRYJ SIĘ Z POGLĄDAMI, daj mu 5.

BTW o co chodzi z tą stylistyką?
Zgłoś
Avatar
b1z 2013-12-08, 22:37 7
gimlord123 napisał/a:

jestem nauczycielem języka polskiego w gimnazjum


a nick sobie dojebałeś taki, jakbyś chociaż dyrektorem był
Zgłoś
Avatar
KMD 2013-12-08, 22:39
Dlaczego ja w gimbazie miałeś jebaną lewacką sukwę, a nie zwykłego nauczyciela ;( Moje życie, biedne takie.
Zgłoś
Avatar
m................a 2013-12-08, 22:41
Gimlordzie, ja bym radziła omijać szerokim łukiem te nabuzowane komentarze. Na tej stronie jest dziwne jak ktoś napisze coś pozytywnego.
Zgłoś
Avatar
grot 2013-12-08, 22:46
Powinieneś mu dać 4 choćby ze względu na błędy. Nie możesz oceniać tego wypracowania tylko za poglądy, czyli treść merytoryczną, jesteś nauczycielem języka polskiego i musisz brać pod uwagę również inne aspekty. 1-3 byłoby niesprawiedliwe, bo trzeba docenić, że chłopak napisał coś od siebie. Na 5 jednak ta praca nie zasługuje, choć oceniam miarą moich czasów, kiedy klas było osiem.
Zgłoś
Avatar
aldziaw 2013-12-08, 22:49 1
b1z napisał/a:


a nick sobie dojebałeś taki, jakbyś chociaż dyrektorem był



No, nick zacny.

Chyba dość krótko jesteś tym nauczycielem. Który dyrektor miałby czas by rozliczać każdą ocenę z wypracowań? Jedyne z czym się spotkałam to formalne rozliczanie dzienników, np. musi być odpowiednia liczna ocen, uzupełnione tematy lekcji itd.

Wypracowanie pewnie ściągnięte z netu
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-12-08, 22:58
Sam jestem rocznikiem 97, wypracowania z Polskiego pisałem (i w techu dalej piszę) z jeszcze bogatszym zasobem słownictwa niż ten kolega, który ma słabą stylistykę. Pisał oczywiste oczywistości, które można wyczytać na każdej stronie internetowej czy wyczytać na hajpowym kanale Maxa Kolonko, tak więc nie wiem czym się zbytnio podniecać.

Ale przyznam wspaniałemu panu nauczycielowi rację, gimnazjaliści to skończeni idioci. Z doświadczenia wiem, że największe omnibusy i nerdy łapią tam zwiechy na trzecim zdaniu jakiejś własnej rozwiązłości. No ale czego się spodziewać po ludziach, którym się nawet nie chce oglądać filmu z napisami, a widząc literki spoza fejsbuka dostają palpitacji serca i spuszczają zasoby z jelit.
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2013-12-08, 23:03 1
@Aldziaw
Rok temu mieliśmy akcję, w której nauczycielka miała w klasie syna bardzo dobrej przyjaciółki i tak go faworyzowała, że poleciał jakiś uczeń z tym do dyrektora. Od tego czasu dyro ma w zwyczaju przeglądanie od czasu do czasu prac pisemnych, a że multi-kulti to jego drugie imię...

A wypracowanie na 100% własne.

@Grot
O ocenę za stylistykę się nie bój, za to Donek mi płaci
Zgłoś
Avatar
Sraligula 2013-12-08, 23:14
Kurwa, aż się zarejestrowałem, żeby się spytać. O co wam wszystkim chodzi z tą stylistyką?! Ja tam ani jednego błędu nie widzę! No, dawać, wykażcie się, omnibusy.
Zgłoś
Avatar
lith 2013-12-08, 23:50
Nie wiem co w tym wypracowaniu niesamowitego, przecież pól gimbazy trzepie do Korwina I to jest problem tego gościa, że jak ludzie nieco dorastają to większości skrajne poglądy przechodzą. Jakbyś zrobił w gimbazie sondaż to by pewnie Korwin w koalicji z Puchałkę i Prosiałkę większość zebrali.
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-12-09, 0:46
Albo jesteś uległą pizdą i będziesz chciał się podlizać zwierzchnikowi, albo pokażesz chłopaki, że warto mieć własne zdanie, a on - być może - zmieni kiedyś świat.
Pewnie tak nie będzie, ale przynajmniej chociaż odrobinę wyrwie się z pudełka i nie będzie całe życie tworzył "wg. klucza".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie