18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
Praca od ucznia
ndksjfdsui • 2013-12-08, 20:03
Siema Sadole, jestem nauczycielem języka polskiego w gimnazjum, a piszę tu, żeby pokazać wam pracę, którą dostałem od ucznia III klasy tegoż gimnazjum. Mnie osobiście bardzo zdziwiła, bo 99% gimnazjalistów to skończeni idioci lub totalni kretyni, ewentualnie pojebani debile, których takie jak ta poniżej piszą w stylu "Ja to bym najpierw zrobił, żeby nie było wojen, a potem, żeby wszyscy mieli dobrze i w ogóle... KONIEC". Temat pracy: "Gdybym był ....... (ów uczeń wybrał sobie PREMIEREM). Pisownia oryginalna:

" Gdybym był premierem, przywróciłbym normalność Polsce.
Na początku zdelegalizowałbym pobyt emigrantów w Polsce, którzy mieszkają tu tylko dlatego, że mamy najlepszy "socjal" w Europie i mogą oni dostawać pieniądze, bony na jedzenie, darmowe mieszkania i opiekę zdrowotną za leżenie do góry brzuchem w naszym kraju. Jeśli ktoś chce na siłę mieszkać w Polsce, to niech to robi, ale nie w celu bycia "pijawką" na budżecie państwa. Idąc dalej w temacie imigrantów, zdelegalizowałbym islam w Polsce. Jest to religia, która nawołuje do zabijania wszystkich, którzy są innej wiary i która obiecuje życie wieczne za śmierć po zabiciu "niewiernych". W Polsce na razie nie ma takich przypadków, ale Zachodnia Europa i Skandynawia, m.in. Szwecja czy Francja, a nawet Wlk. Brytania już wiedzą, co znaczy najazd muzułmanów na ich kraj. Zaczęło się od nawoływania do tolerancji i poszanowania praw mniejszości, potem zaczęto budować meczety (aktualnie Polska jest na tym etapie), a następnie przenikać do partii politycznych by powoli uzyskiwać większość i uznać prawa szariatu (Szwecja jest na tym etapie kolonizacji kraju przez muzułmanów - w pewnej szkole nauczycielka zabroniła uczniowi napić się wody na lekcji, bo mogłoby to urazić chłopca - muzułmanina, który był w czasie ramadanu - w rezultacie ów uczeń zemdlał z odwodnienia), aż po takie komiczne sytuacje, w których po licznych morderstwach islamistów na białych kobietach ("bo miały odsłonięte różne części ciała, a to obraża Allaha!") nie ma kto postawić im zarzutów - prokuratorzy boją się, że zostaną posądzeni o nietolerancyjność i stracą pracę! Jest to chorei nie można dopuścić do takich sytuacji w Polsce.
Potem przywróciłbym karę śmierci dla morderców. W dzisiejszej Polsce, w której maksymalna kara za przestępstwo to dożywocie, w których po 25 latach można ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia, a potem wyjść i zabijać jest nienormalne. A równie dobrze można dostać dożywocie za kilka morderstw z premedytacją, dostać celę z człowiekiem który dostał kilka miesięcy za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu lub za niepłacenie alimentów za dziecko i robić z nim co się chce - "przecież i tak mam już dożywocie więc najwyżej dadzą mi kilka dni w izolatce". Podsumowując, kara śmierci dla morderców (z premedytacją, nie pod wpływem impulsu lub za nieumyślne spowodowanie śmierci) służy normalnym obywatelom.
Trzecią rzeczą po objęciu przeze mnie władzy byłoby zapewnienie społeczeństwu wolnego internetu, wolnych stadionów i wolności słowa (skopiował to chyba z programu Korwina - mądry chłopak - [przyp. mój]. Nie pozwoliłbym na cenzurę sieci, zamykanie stadionów i ograniczenie swobody krytyki władzy. Internet jest dziś ostatnim miejscem, w którym można swobodnie otrzymywać informacje niezmanipulowane przez telewizję i dziennikarzy w gazetach. Bez wolnego internetu obywatele stracą możliwość dowiadywania się prawdy. Zamykanie stadionów jest taką samą głupotą. Przez wybryki kilkudziesięciu/kilkuset kiboli prawdziwi kibice mają tracić możliwość obejrzenia meczu? Trzeba owym kibolom dać surowe zakazy stadionowe jako szansę na poprawę, a jeśli po ich wygaśnięciu dalej będą sprawiać kłopoty, wsadzić do więzień.
To byłyby moje 3 pierwsze działania gdybym stał się premierem. Szkoda, że społeczeństwo dalej woli widzieć te same twarze przy korycie od kilkunastu lat... "

I co ja mam teraz z tym zrobić? Jeśli dyrektor (typowy lewak) zobaczy, że dałem mu za to 5 (bo mam taki zamiar), to będę miał przejebane u niego do końca życia, z drugiej strony jednak nie chcę pokazać temu chłopcu, że źle napisał i dać mu słabą ocenę, bo praca wg mnie zajebista.

Pierwszy temat, jebać żydów!
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-08, 20:05 20
twoj nick mowi wiele
a ten gimbus co to naPISal niewiele odbiega, albo i wcale poziomem YntelYgencji od swoich kolegow, ale najlepsze bylo na poczatku z tym naszym megazajebistym socjalem
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-12-08, 20:07 24
daj piątkę i idź na sociał
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-12-08, 20:11 150
Pod względem stylistycznym słabo moim skromnym zdaniem. Wystaw chłopaczkowi dajmy na to 3+ - 4-, ale podejdź po lekcji i wytłumacz co i jak. Przy najbliższej nadarzającej się okazji powiadom go (dyskretnie ofc), że będzie pytany, a następnie postaw mu tą 5. Wilk syty i owca cała
Zgłoś
Avatar
Rafal1987Janek 2013-12-08, 20:13 2
Zalogowałem się, żeby postawić piwko Kolega Brzydkii dobrze mówi
Zgłoś
Avatar
Duentar 2013-12-08, 20:16 10
Gimnazjaliści zazwyczaj nie mają tak rozwiniętej wiedzy na powyższe tematy aby napisać takie wypracowanie.
Albo "trochę" je podrasowałeś, albo to jest zupełnie zmyślone.

Jedyne rozwiązanie, które jest możliwe i w które chcę wierzyć, to że ojciec dzieciaka jest działaczem politycznym i na własną rękę uczy dziecko w domu, tłumacząc mu wiele jak działa świat.

@mare30ks myślę, że należysz do tej bardziej rozwiniętej części społeczeństwa i naprawdę odnalazłbyś się w Szwecji/Francji/UK i razem z tamtejszą społecznością mógłbyś wprowadzać najbardziej szczytne z waszych pomysłów ku większej integracji mieszkańców tamtejszych ziem... Może bongman załatwi Ci bilet w jedną stronę do siebie.

Pozdrawiam
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-08, 20:28 2
Duentar, no tak bo taki znawca wszystkiego wie ze inne niz skrajnie prawicowe poglady na gospodarke oznaczaja automatycznie lewaka wlazidupe ciapatym rozdajacego socjal na prawo i lewo
gratuluje stanu wiedzy i obeznania ze swiatem
Zgłoś
Avatar
crossdressphyxia 2013-12-08, 20:36 13
Cytat:

99% gimnazjalistów to skończeni idioci lub totalni kretyni, ewentualnie pojebani debile



Tracę wiarę w ludzi czytając taką chujnię.

Nauczyciel to taki zawód, że powinien swoją osobą reprezentować jakiś wzorzec, coś co chce się naśladować. Taką wypowiedzią reprezentujesz najwyżej biedę umysłową. Strach dzieci do szkoły wysyłać, bo gówno z nich wyrośnie jak będą uczeni przez kogoś, kto ma ich za debili.

Równie dobrze lekarz może powiedzieć, że jego pacjenci to skurwiałe chuje, albo strażak, że ludzie mieszkający w domu, który się zapalił to banda nierobów i debili.

Jak jesteś taki cwany to goń do dyrektora i powiedz mu, jakich uczniów musisz uczyć biedaku....
Zgłoś
Avatar
Plast80 2013-12-08, 20:41
Pamiętaj by nie skrzywdzić młodego za poglądy, nad stylistyką powinien jednak popracować.
Zgłoś
Avatar
ndksjfdsui 2013-12-08, 20:41 35
@Duentar
Nie, nie tknąłem tego wypracowania, przepisałem żywcem jak leci z kartki. Jego matka to nauczycielka, ojciec hydraulik więc druga opcja również nieprawdziwa.

Teraz przyjrzałem się jego polubieniom na FB, ciekawe rzeczy - "Max Korwin-Cejrowski", "NIE dla islamizacji Europy" itp...

up
A co ma piernik do wiatraka? Uważam ich za debili, bo 15 lat temu takie wypracowania jak to były normą (jeśli chodzi o poziom), teraz jest to ten 1%. I uwierz mi, ogromna większość nauczycieli powie ci to samo. Co nie zmienia faktu, że próbujemy ich uczyć najlepiej jak potrafimy. Zluzuj trochę chłopie.
Zgłoś
Avatar
Brzydkii 2013-12-08, 20:42 1
crossdressphyxia, nauczyciel ma za zadanie przekazywać wiedzę czyt. uczyć. To jest najważniejsze, a nie jego prywatne poglądy. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie na dany temat, Ty możesz mieć to zdanie w dupie lub nie. Jednak jeśli naucza w sposób odpowiedni to w porządku. Zresztą o czym my rozmawiamy. Gość ma absolutną racje. Gimnazja to najgorsze co może być.
Zgłoś
Avatar
Strugi 2013-12-08, 20:46 1
jaki nick, hahaha
Daj chłopakowi 5, ani się nie zastanawiaj
Zgłoś
Avatar
BongMan 2013-12-08, 20:52 2
Z tym socjalem najlepszym w Europie to przesadził... Ale za poglądy 5 należy się jak najbardziej. A lewakowi prącie w czoko.
Zgłoś
Avatar
booore 2013-12-08, 20:57 1
To w Polsce mamy taki wypasiony socjal dla emigrantów?
No, no, no. Pojęcia nie miałem.
Zgłoś
Avatar
loop25 2013-12-08, 21:28
ty chyba U K z domem pomyliłeś. Jakby to wyrazić. PIERDO l SIĘ. hahaha sorry hihihi sorry hehehe NIE KURW a CHACHACHA
]
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie