18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 51 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Praca od ucznia
ndksjfdsui • 2013-12-08, 20:03
Siema Sadole, jestem nauczycielem języka polskiego w gimnazjum, a piszę tu, żeby pokazać wam pracę, którą dostałem od ucznia III klasy tegoż gimnazjum. Mnie osobiście bardzo zdziwiła, bo 99% gimnazjalistów to skończeni idioci lub totalni kretyni, ewentualnie pojebani debile, których takie jak ta poniżej piszą w stylu "Ja to bym najpierw zrobił, żeby nie było wojen, a potem, żeby wszyscy mieli dobrze i w ogóle... KONIEC". Temat pracy: "Gdybym był ....... (ów uczeń wybrał sobie PREMIEREM). Pisownia oryginalna:

" Gdybym był premierem, przywróciłbym normalność Polsce.
Na początku zdelegalizowałbym pobyt emigrantów w Polsce, którzy mieszkają tu tylko dlatego, że mamy najlepszy "socjal" w Europie i mogą oni dostawać pieniądze, bony na jedzenie, darmowe mieszkania i opiekę zdrowotną za leżenie do góry brzuchem w naszym kraju. Jeśli ktoś chce na siłę mieszkać w Polsce, to niech to robi, ale nie w celu bycia "pijawką" na budżecie państwa. Idąc dalej w temacie imigrantów, zdelegalizowałbym islam w Polsce. Jest to religia, która nawołuje do zabijania wszystkich, którzy są innej wiary i która obiecuje życie wieczne za śmierć po zabiciu "niewiernych". W Polsce na razie nie ma takich przypadków, ale Zachodnia Europa i Skandynawia, m.in. Szwecja czy Francja, a nawet Wlk. Brytania już wiedzą, co znaczy najazd muzułmanów na ich kraj. Zaczęło się od nawoływania do tolerancji i poszanowania praw mniejszości, potem zaczęto budować meczety (aktualnie Polska jest na tym etapie), a następnie przenikać do partii politycznych by powoli uzyskiwać większość i uznać prawa szariatu (Szwecja jest na tym etapie kolonizacji kraju przez muzułmanów - w pewnej szkole nauczycielka zabroniła uczniowi napić się wody na lekcji, bo mogłoby to urazić chłopca - muzułmanina, który był w czasie ramadanu - w rezultacie ów uczeń zemdlał z odwodnienia), aż po takie komiczne sytuacje, w których po licznych morderstwach islamistów na białych kobietach ("bo miały odsłonięte różne części ciała, a to obraża Allaha!") nie ma kto postawić im zarzutów - prokuratorzy boją się, że zostaną posądzeni o nietolerancyjność i stracą pracę! Jest to chorei nie można dopuścić do takich sytuacji w Polsce.
Potem przywróciłbym karę śmierci dla morderców. W dzisiejszej Polsce, w której maksymalna kara za przestępstwo to dożywocie, w których po 25 latach można ubiegać się o warunkowe zwolnienie z więzienia, a potem wyjść i zabijać jest nienormalne. A równie dobrze można dostać dożywocie za kilka morderstw z premedytacją, dostać celę z człowiekiem który dostał kilka miesięcy za jazdę na rowerze pod wpływem alkoholu lub za niepłacenie alimentów za dziecko i robić z nim co się chce - "przecież i tak mam już dożywocie więc najwyżej dadzą mi kilka dni w izolatce". Podsumowując, kara śmierci dla morderców (z premedytacją, nie pod wpływem impulsu lub za nieumyślne spowodowanie śmierci) służy normalnym obywatelom.
Trzecią rzeczą po objęciu przeze mnie władzy byłoby zapewnienie społeczeństwu wolnego internetu, wolnych stadionów i wolności słowa (skopiował to chyba z programu Korwina - mądry chłopak - [przyp. mój]. Nie pozwoliłbym na cenzurę sieci, zamykanie stadionów i ograniczenie swobody krytyki władzy. Internet jest dziś ostatnim miejscem, w którym można swobodnie otrzymywać informacje niezmanipulowane przez telewizję i dziennikarzy w gazetach. Bez wolnego internetu obywatele stracą możliwość dowiadywania się prawdy. Zamykanie stadionów jest taką samą głupotą. Przez wybryki kilkudziesięciu/kilkuset kiboli prawdziwi kibice mają tracić możliwość obejrzenia meczu? Trzeba owym kibolom dać surowe zakazy stadionowe jako szansę na poprawę, a jeśli po ich wygaśnięciu dalej będą sprawiać kłopoty, wsadzić do więzień.
To byłyby moje 3 pierwsze działania gdybym stał się premierem. Szkoda, że społeczeństwo dalej woli widzieć te same twarze przy korycie od kilkunastu lat... "

I co ja mam teraz z tym zrobić? Jeśli dyrektor (typowy lewak) zobaczy, że dałem mu za to 5 (bo mam taki zamiar), to będę miał przejebane u niego do końca życia, z drugiej strony jednak nie chcę pokazać temu chłopcu, że źle napisał i dać mu słabą ocenę, bo praca wg mnie zajebista.

Pierwszy temat, jebać żydów!
Zgłoś
Avatar
Clint_Eastwood 2013-12-09, 9:50
Prawda jest taka że na jakość kształcenia mają w niemałym stopniu sami rodzice.Przykład : w mojej rodzinie jest nauczyciel ,historyk.Walczy z tymi debilami którzy szczycą się mianem licealistów niczym Don Kichot.Kiedyś chłopak na lekcji zachowywał się jak kurwa shakin Stevens, ogólnie padaka.Nauczyciel wyczuł woń alkoholu co nie było trudne gdyż jebało jak w gorzelni,wezwał ojca chłopaka.Zaznaczam że powinien w myśl przepisów zgłosić to dyrowi , potem sprawa na policje, ogólnie chłopak miałby przesrane, z wyjebaniem ze szkoły włącznie.Ojciec nie tylko nie spalił buraka że jego synek jest napierdolony jak rusek zdobywający wał pomorski ,lecz z miejsca wyszedł z pytaniem "co pan odpierdala?". Generalnie tłumaczył stan swojej pociechy tym że niby przyjmuje leki na stomie,pękające oczy czy też zanik jaj.Oczywiście rodzic ma obowiązek poinformować grono nauczycielskie jeśli dziecko przyjmuje jakieś silne leki bądź jest na coś poważnego chore(kwestia bezpieczeństwa).

Odpowiedzcie mi : jaki szacunek ma żywić dziecko do nauczyciela jeśli ojciec robol pracujący w wulkanizacji prezerwatyw może wygarnąć nauczycielowi i wyratować go z największego gówna?Dziś popierdolona wolność wszystkiego zaciera wszelkie granice respektu,wszystko można za skarżyć... czekam czasów kiedy nauczyciel będzie zwracał się do uczniów per Pan/Pani
Spytajcie rodziców /dziadków, kiedyś za fikanie nauczycielowi dostawało się linijką po łapach a w domu czekał wpierdol w gratisie .
Na pewno znalazło się paru pedagogów psycholi ale generalnie na pewno 99% wyszło to na dobre.
Zgłoś
Avatar
Macias17 2013-12-09, 10:18
gimlord123 napisał/a:

Trzecią rzeczą po objęciu przeze mnie władzy byłoby zapewnienie społeczeństwu wolnego internetu, wolnych stadionów i wolności słowa (skopiował to chyba z programu Korwina - mądry chłopak - [przyp. mój][/size]



Korwin sam mówi, że jest za wolnością działania, a nie za wolnością słowa. Krótko mówiąc nauczyciel - debil Dobrze że mnie nie uczyłeś
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-12-09, 11:30
Mało tego że treściwie na temat do rzeczy i w dodatku stylistycznie poprawnie, halo to nie szkoła wyższa żeby było idealnie. Zdanie swoje przedstawić każdy powinien móc bez skrępowania, jeśli mamy demokrację to gówno powinno to kogo obchodzi że ja napiszę że moim zdaniem islam to gówno gorsze od czarnych i powinno się tego zakazać albo wytępić całkowicie. A jest tak że ktoś będzie kazał mi myśleć jak typowa lewicowa ciota która łyka jak młody pelikan wszystko co mu się pod mordę podsunie bez sprawdzenia czy to dobre czy nie, trzeba szanować tolerować i kij wie co jeszcze, byle nie myśleć. Bo to jest zakazane i się idzie do więzienia za samodzielne myślenie. Od najmłodszych lat uczą nas że nie wolno być normalnym tylko trzeba robić tak jak jest napisane i wszyscy nauczyciele dyrektorzy i inni pedagodzy jak takie stado baranów powiela to co im przekazano też bez żadnej weryfikacji czy to dobre czy złe czy też pro gejowskie bo tak wszystko obecnie wygląda.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-12-09, 11:33
Ciesin napisał/a:

Albo jesteś uległą pizdą i będziesz chciał się podlizać zwierzchnikowi, albo pokażesz chłopaki, że warto mieć własne zdanie.


wlasne zdanie takie samo jak 95% reszty gimbusow
Zgłoś
Avatar
S................n 2013-12-09, 12:36
gimlord123 napisał/a:



I co ja mam teraz z tym zrobić? Jeśli dyrektor (typowy lewak) zobaczy, że dałem mu za to 5 (bo mam taki zamiar), to będę miał przejebane u niego do końca życia, z drugiej strony jednak nie chcę pokazać temu chłopcu, że źle napisał i dać mu słabą ocenę, bo praca wg mnie zajebista.

Pierwszy temat, jebać żydów!



Daj mu 6+ pod warunkiem, że wystartuje w wyborach.
Zgłoś
Avatar
pi73rmaster 2013-12-09, 15:54
Stylistycznie słabo. Co do samej treści dzieciak jest naraz mega lewakiem konserwatystą-trochę prawicowcem. 3 na szynach
PS. jestem ultra prawicowcem, wstrzymać hejty
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-09, 16:14
Strasznie żałosny poziom merytorycznie w tym gimnazjum. Dawniej takie tematy iten poziom wypowiedzi to max była 3 klasa podstawówki
Zgłoś
Avatar
Sraligula 2013-12-09, 16:21
Dalej nikt mi nie odpowiedział, co jest źle stylistycznie w tym wypracowaniu, czyli chcieliście się tylko trochę powymądrzać, że niby coś umiecie, a tak naprawdę gówno umiecie, bo nie potraficie uzasadnić, co tu jest źle.
Zgłoś
Avatar
serenity 2013-12-09, 20:01
@gimlord123 jeżeli jesteś nauczycielem to w chuj cienkim! Twierdzisz, że staracie się jak potraficie - czyli nie potraficie! I ty nawet boisz się swoich poglądów przed dyrem! Jedyna prawda na temat dzisiejszych nauczycieli: Jeżeli nie potrafisz nic robić, zostań nauczycielem. Jeżeli nie potrafisz uczyć, zostań nauczycielem w-f`u!!! To wy swoim lenistwem zepsuliście młodzież!!!
Zgłoś
Avatar
KOWAL669 2013-12-09, 22:38
Łykacie to jak młode pelikany;)
Gołym okiem widać, że to fake posłużę się przykładem nawiasów popatrzcie gdzie autor i ten niby uczeń wstawia nawias.
I już widzę jak nauczyciel polskiego wbija małą czcionką je*** żydów.
Zgłoś
Avatar
Peter-Norivotset 2013-12-10, 10:39
daj 5 i nie bój się dyrektora...
Zgłoś
Avatar
D................r 2013-12-11, 1:28
Ja mam doskonały pomysł, zróbmy tak ze podzielimy świat na pół, na lewicę i prawicę. Zobaczymy kto po 100 latach rządów będzie stał wyżej na poziomie gospodarczym, społecznym i technologicznym.
Zgłoś