18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:04
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
janlew 2020-10-15, 8:06 3
Nie chciała dać buziaka, to chociaż wpierdol obskoczyła
Zgłoś
Avatar
Tranquillum 2020-10-15, 8:11 24
Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zajebać mojej w ryj..
Zgłoś
Avatar
kubol 2020-10-15, 8:18 31
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zajebać mojej w ryj..



...ale sie boisz, ze ci odda?

Zgłoś
Avatar
Znawca_Cipek 2020-10-15, 8:20 7
Koszulka- wpierdolka zobowiązuje.



Cudze chwalicie, swego nie znacie
Zgłoś
Avatar
Goldi85 2020-10-15, 9:05 8
ja sie chłopu nie dziwie sam się sobie dziwie ze się powstrzymuje żeby swojej kobiecie nie przypierdolić. . Nikt nie potrafi wkurwić faceta tak jak jego baba !!
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-10-15, 10:08 5
Damski bokser, jakie to kurwa romantyczne
Zgłoś
Avatar
b................3 2020-10-15, 10:32 2
Trochę mocniejszy klaps w tyłek na otrzeźwienie można zrozumieć, ale żeby bić robiąc szkody na ciele (nawet najgorszej suki), to trzeba być totalnie zjebanym chujem
Ja wiem, że kobiety potrafią często wkurwić, ale bycie mężczyzną polega na panowaniu nad emocjami i nie można się dać sprowokować kobiecie.
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-15, 10:47
cipa. takimi ciosami wyprowadzanymi z łokcia to można tylko kobiete albo menela powalić.
Zgłoś
Avatar
LuckyPunch 2020-10-15, 11:41 15
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zajebać mojej w ryj..



Ja pierdole... jakim jebanym zerem jesteś ... jak ci z nią zle to po chuj z nią jesteś.. jesyes pewnie zwylke frajerzyna co lepszej nie dostanie a i tak pewnie ta twoja ryja ma jak stara kurwa
Zgłoś
Avatar
Rozchędażacz 2020-10-15, 11:45 1
Tranquillum napisał/a:

Nie oceniam.. Nie wiadomo co on ma z nią.. Też mam nieraz ochotę zajebać mojej w ryj..



Bo widocznie jesteś zbyt tępy
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-15, 11:52 2
LuckyPunch napisał/a:

Ja pierdole... jakim jebanym zerem jesteś ... jak ci z nią zle to po chuj z nią jesteś.. jesyes pewnie zwylke frajerzyna co lepszej nie dostanie a i tak pewnie ta twoja ryja ma jak stara kurwa



Rozchędażacz napisał/a:

Bo widocznie jesteś zbyt tępy



też kiedyś byłem takim lewaczkiem, jak wy. zero doświadczenia, przekładanie telewizora na życie 100% itp.

a potem poznałem smczaki z życia pewnej rodzinki - baaardzo pracowitych i bardzo bogatych rolników z pobliskiej wsi. Znałem ich całe życie. Porządni ludzie, porządnie wychowali syna i choć zawsze czuć było od nich pewien rodzaj wiejskiej prostoty, to w żaden sposób im to nie ujmowało, przynajmniej w moich oczach.

Kobieta opowiedziała mi kiedyś, ile razy to się pokłócili do takiego stopnia, że prali się po ryjach (on i ona kawał konia), szarpali. ale nigdy, nawet w najgorszych momentach związku, nigdy nie pomyślała, żeby go zostawić, bo są małżeństwem na dobre i złe i wszystko muszą razem przetrwać.

śmieszne, patetyczne wiejskie prostaki, od których powinniśmy się uczyć z pokorą.
Zgłoś
Avatar
htp 2020-10-15, 12:20 11
plastic napisał/a:

też kiedyś byłem takim lewaczkiem, jak wy. zero doświadczenia, przekładanie telewizora na życie 100% itp.
a potem poznałem smczaki z życia pewnej rodzinki - baaardzo pracowitych i bardzo bogatych rolników z pobliskiej wsi. Znałem ich całe życie. Porządni ludzie, porządnie wychowali syna i choć zawsze czuć było od nich pewien rodzaj wiejskiej prostoty, to w żaden sposób im to nie ujmowało, przynajmniej w moich oczach.
Kobieta opowiedziała mi kiedyś, ile razy to się pokłócili do takiego stopnia, że prali się po ryjach (on i ona kawał konia), szarpali. ale nigdy, nawet w najgorszych momentach związku, nigdy nie pomyślała, żeby go zostawić, bo są małżeństwem na dobre i złe i wszystko muszą razem przetrwać.
śmieszne, patetyczne wiejskie prostaki, od których powinniśmy się uczyć z pokorą.



Czego mam się uczyć? Rozwiązywanie problemów przez pranie się po ryju z kobietą?
Łatwo wlać babie, jak wkurwia. A któryś się odważył podskoczyć do faceta, który też wkurwia?
Zgłoś
Avatar
plastic 2020-10-15, 12:29
htp napisał/a:

Czego mam się uczyć? Rozwiązywanie problemów przez pranie się po ryju z kobietą?



masz się kurwa uczyć, ze wspólne życie może przynieść wartości o wiele większe, niż spór, w którym np. ona zagrała ci na nerwach z braku lepszej broni, a ty jej zajebałeś w ryj, po czym ona cie podrapała itp. takie rzeczy po prostu czasem się zdarzają i są problemem, który trzeba razem pokonać.
Moi starzy nie potrafili, a ta rodzinka tak. Oceniam to z łatwością, bo bardzo długo nad tym myślałem.
Oczywiście są przypadki, w których takie sytuacje są głównym elementem związku - wtedy ja nie widzę w tym sensu, ale każdy jest inny.
Zgłoś
Avatar
Justynka99 2020-10-15, 12:36 7
plastic napisał/a:

masz się kurwa uczyć, ze wspólne życie może przynieść wartości o wiele większe, niż spór, w którym np. ona zagrała ci na nerwach z braku lepszej broni, a ty jej zajebałeś w ryj, po czym ona cie podrapała itp. takie rzeczy po prostu czasem się zdarzają i są problemem, który trzeba razem pokonać.
Moi starzy nie potrafili, a ta rodzinka tak. Oceniam to z łatwością, bo bardzo długo nad tym myślałem.
Oczywiście są przypadki, w których takie sytuacje są głównym elementem związku - wtedy ja nie widzę w tym sensu, ale każdy jest inny.



Tak, spory zdarzają się w każdym związku i to normalne. Różnica polega na tym, że w stadzie małp takie spory są rozwiązywane siłą, a w ludzkiej rodzinie - rozmową.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie