18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Pleso93 2012-10-30, 17:44
Aishenbai napisał/a:

Marne trolle [...] A teraz wy mi dajcie metalowe kawałki z lepszymi tekstami? No ? Czy może jednak nie ma?



Slipknot - Snuff
Slipknot - Vermilion 1,2
Dream Evil - Forevermore
Dream Evil - Losing you
Hammerfall - Always will be
Stone Sour - Say you'll haunt me
My Riot - Ból przemija

Nie da się słuchać tylko jednego gatunku muzyki. Jeśli twierdzi, że się da to jest pozerem i na siłę próbuje to wszystkim udowodnić.

A pogo to gówno, a nie taniec. Tańczy się do muzyki klasycznej, do reszty co najwyżej wygłupia.
Btw, krytykuj pogo kiedy do hiphopu ludzie bujają się jak małpy

IwanMT, ja wiem tyle, że w większości jest do dupy.
Ale bujajmy się w rytmie jołjoł, obnośmy się z zarobkami, szukajmy przelotnych romansów, na smutki sięgajmy po używki i w imię zachodu udawajmy, że to takie zajebiste!

Jeśli czyimś życiem kieruje hiphop to jest jeszcze mentalnym gimbusem.
tfu
Zgłoś
Avatar
tigerqaz 2012-10-30, 18:43
Zgłoś
Avatar
OsaETM 2012-10-30, 18:48
Ty śmieciu... zakało rodziny.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-30, 20:43
Zgłoś
Avatar
czarodziej1995 2012-10-30, 21:52
Sowa rap prosto z mojego miasta Kędzierzyn-Koźle koleś po śmierci matki odje**ł w inną czasoprzestrzeń
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-10-30, 23:36
Środki stylistyczne zastosowane w waszych "pro" tekstach bardzo mierne. Widać że polski zaliczaliście pod biurkiem
Sam ostatnio HH nie słucham, ale nienawidzę metalowych buntowników z gimnazjum, którzy myślą, że pozjadali wszystkie rozumy. Żeby dyskutować na temat wyższości jednego elementu nad drugim, trzeba najpierw założyć kryteria pod jakimi te dwa elementy będzie się porównywać. Wasza logika działa na tej zasadzie: jabłko jest lepsze od gruszki, bo jest bardziej okrągłe, przez co lepiej wygląda i pasuje do innych owoców.
Ale kto mówi że okrągły to lepszy, tak samo kto mówi że granie na gitarze jest lepsze od aranżacji na komputerze? A, tak, wy tak mówicie Liczy się dla was nie sam efekt końcowy, tylko sposób wykonania. Jakbym wydłubał pomnik w gównie patykiem, to będzie on dla was "lepszy" od mechanicznie wykonanej repliki "Dawida" Michała Anioła, z racji tego, że dłubanie w gównie wymagało większych umiejętności? Tak przedstawiają się wasze argumenty na dzisiejszą chwilę.
Aha, i pragnę dodać, że jedyną rzeczywiście wymagającą muzyką, poza klasyką rzecz jasna, jest jazz Reszta to wtórne i łatwe melodie, rock, metal, hh, pop ten sam poziom, muzyka rozrywkowa dla mas. Ale skoro komuś sprawia przyjemność słuchanie jej to na chuj go nawracać na swój gatunek? Nie lubicie jak ktoś czuje się dobrze, czy przeszkadza wam to w czymś, że wpierdalacie się w jego życie i robicie internetowe krucjaty? Może po prostu chcecie się dowartościować i udowodnić na forum że "wiecie lepiej". Morale + 100% po takim trollingu. A rząd nas jebie w dupę, bo zamiast zająć się ważnymi sprawami, to my(w sensie Polacy) kłócimy się o pierdoły, i to cały czas, na każdy możliwy temat.
Zgłoś
Avatar
Pleso93 2012-10-30, 23:41
czarodziej1995 napisał/a:

Sowa rap prosto z mojego miasta Kędzierzyn-Koźle koleś po śmierci matki odje**ł w inną czasoprzestrzeń



1995 i 22 lata... Wszyscy widzę jesteście tam "odjebani w inną czasoprzestrzeń"

Aishenbai napisał/a:

przeszkadza wam to w czymś, że wpierdalacie się w jego życie i robicie internetowe krucjaty?



Tak, przeszkadza mi, że te jołjoł cioty w markowych-chujowych dresach bujają się po ulicach jakby byli nie wiadomo kim, nie mają szacunku do nikogo tylko idą ślepo przed siebie skupieni na własnych, prymitywnych potrzebach tj. "zapić, zaruchać, zapomnieć". Plebs, którym gardzę, tfu.
Zgłoś
Avatar
Leniwiec1 2012-10-31, 3:03
Słuchać tego nie mogę, bo gość męczy się mówieniem, a tak poza tym, to jakie kuźwa czosnki.
Zgłoś
Avatar
Aishenbai 2012-10-31, 7:20
Pewnie wam cisną w szkole bo wyglądacie jak cipki I dla tego to oburzenie w internecie hah
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-31, 16:21
iHadToGo napisał/a:



Nie zmienia to faktu, że śpiewają dalej o pierdołach typu jak im źle, albo jak im fajnie. Do tego te rymy rodem z bajek Tuwima



No przecież o to mi chodziło, że tak nie jest. Zero zrozumienia słowa pisanego.

A co do rymów to czy Tuwim miał podwójne chociażby w swoich tekstach?
Zgłoś
Avatar
krop85 2012-11-05, 12:12 3

Młodzi ludzie kwiatem polskiego narodu?
Zgłoś
Avatar
grzybobranie 2012-11-05, 12:20
sprzedał się
Zgłoś
Avatar
M................3 2012-11-05, 12:25
Jedyna słuszna przeróbka tego pedalskiego gówna
Zgłoś
Avatar
soqu1 2012-11-05, 12:44
śpeiwa kiepsko, ale teksty super
Zgłoś