18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
PostScriptum 2013-02-02, 1:06
Do murzynów mam szacunek, do tych brudasów nie.
Zgłoś
Avatar
professorG 2013-02-02, 1:09 2
Tak bardzo chciałbym, żeby muzułmanie opuścili Europę... Nie ufam im ni chu ja.
Nie jestem wierzący, ale z politycznego punktu widzenia, gdybyśmy wszyscy tu w Europie tak nie gardzili Kościołem, a potrafili zrobić z wiary rodzaj tarczy przeciw tym pojebusom, to mogłoby ich tu w ogóle nie być.
Zgłoś
Avatar
Ivellur 2013-02-02, 1:18
pora zalozyc jakas organizacje ktora bedzie nakurwiala po mordach tych ciapatych bezdusznych smieci...
kytos musi chronic resztki normalnosci pozdro
Zgłoś
Avatar
A................q 2013-02-02, 1:21 1
OK , polityków mogą lać kwasem, nie dbam o to, swoich ludzi, żony dzieci, itp. też, dopóki jest to w ich okręgach niech robią co chcą, ale KURWA żeby atakować ze wszystkich możliwych marek, ludzi i rzeczy Victoria's Secret marka, która przyczyniła się do polepszenia poziomu radości tak wielu z Nas??!!! Chujom nie wybaczę, oficjalnie dziś przekroczyli granicę!
Zgłoś
Avatar
PorkMan 2013-02-02, 1:27 2
w Polsce nie mają szans. Kibole by ich zniszczyli tak czy inaczej je**ć ciapowatych
Zgłoś
Avatar
mamedkhalidov 2013-02-02, 1:46
Czy jest ktos chetny do udzialu w jakiejs organizacji o charakterze patiotycznym albo czy cos takiego wgl istnieje ? Przydałoby sie zorganizowac jakas krucjate zeby tych kozojebcow wywalic z Europy....
Zgłoś
Avatar
Wójcik 2013-02-02, 1:52 2
@up Ruch Narodowy jedyna szansa!
Polska się tak łatwo nie da, tu na szczęście czują że nie są mile widziani chodź po centrum Warszawy (w blokach i poza centrum już ich nie widać tak) łazi trochę kolorowych i ciapatych i razi to po oczach te ich stroje itp. ale do czasu
Zgłoś
Avatar
Stornage 2013-02-02, 2:19
z bielizny zostaly tylko blizny ;(
Zgłoś
Avatar
mcgrts 2013-02-02, 3:24 1
Co raz to gorzej. Kurwa kiedy to sie skonczy?
Niemcy: nie zrobia nic bo sie kurwa boja juz tych brudnych pojebusow.
Francja: jezeli rzad nie pomoze to nic nie zrobia ludzie bo francuzi sa zbyt ciotowaci.
Anglia: Angole kibole kiedys bylo. Teraz gowno z tego zostalo. Najbardziej te skurwysynstwo sie panoszy wlasnie tam.
Polska: nigdy te kurestwo sie nie wtoczy do nas. Polacy to siła. Nie damy sie jebanej cholocie.
Zgłoś
Avatar
MrBednar 2013-02-02, 4:56
Moja propozycja jest taka: jedziemy tam w kilkuset i zaprowadzamy porządek, potem wracamy w glorii i chwale, tudzież oklaskiwani przez tych, którzy uważają nasz czyn za bardzo odważny i śmiały. Ot, prosta recepta, by wyplenić to skurwysyństwo stąd, gdzie nasi bracia żyją.
Zgłoś
Avatar
kamil-c 2013-02-02, 7:57 1
Pierdolita mnie się wydaje że miała kutasa ....
Zgłoś
Avatar
Mykfbewe 2013-02-02, 9:02
Nie rozumiem w temacie mowa jest o islamie i muslimach, a niektórzy z was wyjeżdżają z chrześcijaństwem i średniowieczem... Kurwa naprawdę... tak wam się już pojebało?
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2013-02-02, 9:17
Mężczyźni nikabu nie noszą! To byłoby dla nich nie do przełknięcia, tak jak jedzenie wieprzowiny czy niszczenie Koranu. Jeżeli to był facet to na pewno jakiś zjebani nacjonaliści, czy podobne ścierwo, próbujące wywołać niepokoje etniczne. Druga możliwość, to jej były chłopak (lub odrzucony zalotnik), który tak się przebrał dla ukrycia tożsamości lub zmylenia policji, no ale oczywiście dla ciemnych mas, skoro był nikab to musiał być muzułmanin. Żenujące, jak dajecie sobą manipulować.
Zgłoś
Avatar
Ork.Fajny 2013-02-02, 9:40 2
McMenel napisał/a:

Nie chrześcijanie nie oblewają kwasem wolą raczej bomby
pl.apocalisselaica.net/focus/fanatismo-assurdita-e-deliri/gli-omicidi-...
Jak widać każda religia jest zła.



Raz: Zgodnie z prawem sporej cześć i stanów USA morderstwo jest karane śmiercią. Więc o co chodzi?
Dwa: Zgodnie z prawem Biblii morderce należy zabić. Więc o co chodzi?
Tak w ogóle to słaba prowokacja z tymi bombami. Skoro ktoś jest za życiem to raczej by nie powodował śmierci za wielu osób pośrednich...
Twoi skurwysyńscy koledzy od chęci mordowania dzieci robią takie kłamstwa a ty się sam na nie nabierasz...

ellsworth napisał/a:

Mężczyźni nikabu nie noszą! To byłoby dla nich nie do przełknięcia, tak jak jedzenie wieprzowiny czy niszczenie Koranu. Jeżeli to był facet to na pewno jakiś zjebani nacjonaliści, czy podobne ścierwo, próbujące wywołać niepokoje etniczne. Druga możliwość, to jej były chłopak (lub odrzucony zalotnik), który tak się przebrał dla ukrycia tożsamości lub zmylenia policji, no ale oczywiście dla ciemnych mas, skoro był nikab to musiał być muzułmanin. Żenujące, jak dajecie sobą manipulować.


Żenujące jest to że uważasz że nacjonaliści zrobili by takową głupotę kiedy ich celem miałaby być skuteczna prowokacja...
Żenujące jest to że widzisz gdzieś tam napisanego faceta jako noszącego to coś na twarzy.
Zgłoś
Avatar
bober4 2013-02-02, 9:45
Teraz powinno dotrzeć do wszystkich że miejsce tych brudasów jest kilka metrów pod ziemią, za zabicie ciapatej kurwy powinno dostawać sie jakiś złoty order albo cos w tym stylu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie