18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Podczas spotkania wyborczego w Pennsylvanii doszło do ataku na Donalda Trumpa. Trump z zakrwawionym uchem podczas wznoszenia okrzyków do zgromadzonego tłumu został ściągnięty ze sceny przez agentów Secret Service.

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-07-14, 9:12 9
Nagranie z innego miejsca

Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-14, 9:15 6
nie wierze im w zaden teatrzyk, a jako rasowy teoretytyk spiskowy od 2011 roku widywalem juz pare miesiecy temu ze bedzie 'zamach' na trampka.. jesli serio ktos zginal a i tak w to nie wierze bo bym musial to zobaczyc no to zginela osoba ktora miala byc losowa ofiara do utwierdzenia nas ze bylo to PRAWDA, trampek mial byc zwyciezca i kazdy foliarz wiedzial ze tak bedzie.
Zgłoś
Avatar
Nawalony_Zajac 2024-07-14, 9:17
W zwolnionym tempie widać jak dwie laski po prawej oberwały. Pierwsza w ramie a druga centralnie w klatę. Przynajmniej tak to wygląda.
Zgłoś
Avatar
Piesinger 2024-07-14, 9:27 5
wojtekpwse napisał/a:

Czy to nie wygląda trochę na zaaranżowaną scenę? Jestem foliarzem?



Tak jak samoloty i wysadzenie WTC
Zgłoś
Avatar
rayananer 2024-07-14, 9:31 4
CrazyEdek napisał/a:

Nagranie przedstawiające snajpera strzelającego do strzelca, który zastrzelił Donalda Trumpa.
A tu już sam strzelec:



hehe i od tak sobie siedzial na dachu 30 sekund a nagrywajacy zdazyli odpalic kamerke gdy ochroniarze trampka magicznie nie byli tam obsadzeni, cos czuje ze jakbys wyciagnal giwere na serio w takim miejscu to bys nie zdazyl wycelowac ale i tak to tylko teatr dla gojow
Zgłoś
Avatar
Arathnmor 2024-07-14, 9:31 1
JackCola napisał/a:

upadlińcy stali za zamachem na fFico i teraz też mogli maczać paluszki !!!!



Czy to dla idei, czy obecna władza, czy obce paluszki - dali dupy. Jeśli ustawione - to też dali.
Zgłoś
Avatar
goslaw3 2024-07-14, 9:33 8
JackCola napisał/a:

upadlińcy stali za zamachem na fFico i teraz też mogli maczać paluszki !!!!



ja bym stawial na pejsowskie hamerykanskie "elity" bo chyba trump faktycznie im nie pasi, mozemy sobie gdybac, prawdy nigdy sie nie dowiemy
Zgłoś
Avatar
croyna 2024-07-14, 9:36 7
rayananer napisał/a:

hehe i od tak sobie siedzial na dachu 30 sekund a nagrywajacy zdazyli odpalic kamerke gdy ochroniarze trampka magicznie nie byli tam obsadzeni, cos czuje ze jakbys wyciagnal giwere na serio w takim miejscu to bys nie zdazyl wycelowac ale i tak to tylko teatr dla gojow



jest tu w komentarzach wywiad z gościem, go mówi że to zgłaszał, ale go olewali
Zgłoś
Avatar
Yolanda 2024-07-14, 9:39 1
Z "trumpka"została tylko podeszwa.
Zgłoś
Avatar
Methodic 2024-07-14, 9:41 9
Podobny ten zamachowiec do tego użytkownika bez kulasa. Zapomniałem jak mu tam. Taki typowy typ przegrywa.
Zgłoś
Avatar
Evil21 2024-07-14, 9:43 1
China FIRST! Dobrze tak hamburgerom XD
Zgłoś
Avatar
Loteria 2024-07-14, 9:44
Nawalony_Zajac napisał/a:

W zwolnionym tempie widać jak dwie laski po prawej oberwały. Pierwsza w ramie a druga centralnie w klatę. Przynajmniej tak to wygląda.



Ranni i ofiara to mężczyźni
Zgłoś
Avatar
Jezus_Chrystus_Quattro 2024-07-14, 9:51 1
Leży Donald skibidi
Zgłoś
Avatar
Libky 2024-07-14, 9:57 15
Daleki jestem od teorii ustawki ale jeśli to ustawka nie była to śmiało można stwierdzić że ta cała secret service jest nieco😅 przereklamowana.

Pustkowie, parę dachów dookoła a na najbliższy nie obsadzony wchodzi dzieciak z długą bronią, czołgając się na oczach zaskoczonej publiczności.
Ginie od kuli snajpera "sekundę" od oddania pierwszego strzału, czemu nie sekundę wcześniej?
Oddał strzał natychmiast po wychyleniu się zza szczyt dach, w takim razie te ucho to niezły strzał, brawo .
Znając trochę Trumpa nie dziwi mnie że kilka chwil od chwili w której prawie stracił życie, wystawia łeb i nakręca zgromadzonych...ale służby pozwalające mu na to?

Całość wygląda niczym scena z Benny Hilla...

Zgłoś
Avatar
xmirr2 2024-07-14, 10:02
Loteria napisał/a:

Ranni i ofiara to mężczyźni



Trump jest sam na trybunie, wszystkie laski i inni są ze 30m za nim.. nie pij tyle
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie