18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Podczas spotkania wyborczego w Pennsylvanii doszło do ataku na Donalda Trumpa. Trump z zakrwawionym uchem podczas wznoszenia okrzyków do zgromadzonego tłumu został ściągnięty ze sceny przez agentów Secret Service.

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
blackburn 2024-07-14, 10:50 5
patmon napisał/a:

Na BBC news pierdolą kocopoły dokładnie nie wiedzą co się stało, brytyjski korespondent wypytywał świadków zdarzenia ci mówią, że strzały padały z dachów okolicznych budynków, inni mówią, że z przejeżdżającego vana lub ktoś strzelał z jadącego motoru , no bzdury nie trzymające się kupy, słyszeli pojedyncze strzały inni zaś serie kilku do kilkunastu strzałów. Najlepsze, że większość ludzi po tym incydencie pokazuje środkowy palec do kamer telewizyjnych a Trampek unosi zaciśniętą pięść i drze ryja fak i fak.
Te hamerykany głupie jak ja prdle. Chyba ustawiane to przedstawienie, bo gdyby mieli okazję go odjebać, to myślę że trup ścielił by się tam gęsto wśród postronnych osób, a z Trampka zrobiliby sito. Tani teatrzyk 😢



Efekt tłumu, pytanie ludzi biorących udział w zbiorowisku masowym nie są w żaden sposób wiarygodni. Kiedyś ktoś wykonał taki eksperyment z wybuchem petardy w tłumie. Tylko 5% osob z tłumu pokrywało się zeznaniami w więcej niż 85%
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-07-14, 10:50 6
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

Ustawkę to twoja matka zrobiła 10 miesięcy przez twoimi narodzinami



Właśnie widać jaki KOmuch z ciebie wyrósł popierający trampka co jest za putinem i chcę wyjścia UsAnd z NATO jak i odciąć Ukrainę od kasy i nie tylko ......
Zgłoś
Avatar
Bidet 2024-07-14, 10:52 6
BękartEddardaStarka napisał/a:

Właśnie widać jaki KOmuch z ciebie wyrósł popierający trampka co jest za putinem i chcę wyjścia UsAnd z NATO jak i odciąć Ukrainę od kasy i nie tylko ......



widać że bękart, znalazłeś już swojego ojca w psychiatryku czy dalej nie?
Zgłoś
Avatar
__ 2024-07-14, 10:53 1
BękartEddardaStarka napisał/a:

Właśnie widać jaki KOmuch z ciebie wyrósł popierający trampka co jest za putinem i chcę wyjścia UsAnd z NATO jak i odciąć Ukrainę od kasy i nie tylko ......



...i zapomniała wyskrobać, bo non stop najebana
Zgłoś
Avatar
mlotnakacapy 2024-07-14, 10:54 4
d-_-bE.Prigozhin61 napisał/a:

...i zapomniała wyskrobać, bo non stop najebana



skrobany to ty bedziesz pamietaj kacapski synu

[ Dodano 2024-07-14, 10:55 ]
Bidet napisał/a:

widać że bękart, znalazłeś już swojego ojca w psychiatryku czy dalej nie?



moze wlasnie jest z twoimi ojcami
Zgłoś
Avatar
yesan 2024-07-14, 10:58 23
Sadistic jest fajny dla dostarcania materialow, za to piwka i propsy.

Ale bando foliarzy, zamknijcie mordy ze swoimi teoriami spiskowymi, jak trzeba byc kurwa glupim, zeby tu widziec ustawki?

To, co sie stalo, nie jest w niczyim interesie, jak jestescie za glupi, zeby to zrozumiec to dokonajcie szlachetnego aktu - zrobcie ewolucji przysluge i usuncie swoje DNA z puli genow ludzkosci.
Zgłoś
Avatar
darnext123 2024-07-14, 11:00 10
pazuzu napisał/a:

kolejny etap gry o tron 🙂



1 emerytowany pojeb odklejony od rzeczywistości a drugi to weteran wojny domowej z demencją. Kocham demokrację. W ogóle śmieszne bo ludzie zawsze na lekcjach historii dziwili się czemu szlachta odwalają takie głupoty i kto im dal władze a obecnie w polsce sytuacja jest 1:1 co w tamtych czasach
Zgłoś
Avatar
riki88 2024-07-14, 11:07
bleblebator1 napisał/a:

czas totalnie stracony. Źli biali (oprócz fotoreporterów), dobrzy kolorowi



Czyli przekonałeś żeby nie oglądać na filmwebie opinie różne. Ale twoja mnie przekonala w 100 % . Pamiętam film "uciekaj" kurwa zrob taki film ale odwrotnie . Chyba by spalili cale Hollywood

Pamiętam że był jeszcze jakiś film co też miałem.nieldparte wrażenie bialy zły kolor dobry ale nie.moge se przypomnieć.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-07-14, 11:14 7
Nie czytam wiadomości z kraju i ze świata.

O najważniejszych rzeczach, które się wydarzyły w ostatnich godzinach dowiaduję się z sad8stic.pl Od razu z meroterycznymi komentarzami grupy specjalistów. Dzięki temu, nie muszę tracić czasu na własne analizy. Z nikim także nie rozmawiam na te tematy, ponieważ każfycwiecskąd czerpię wiedzę.
Zaoszczędzony w ren sposób czas i energię wykorzystuję na masturbację.

Sadol uczy I bawi.
Zgłoś
Avatar
Adenoid_Hynkel 2024-07-14, 11:14 3
A nasi debile jak Palikot czy lis piszą że to ustawka, no kto da do siebie strzelać w ucho z takiej odległości???
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-14, 11:15 20
BękartEddardaStarka napisał/a:

Mało brakowało (((((( KOmucha ubić , co jest za wyjściem UsAnd z NATO jaki odciąć środki dla Ukrainy zaatakowanej przez MOrdercę putina , trampek jest za putinem.....



Jakoś za trampa nie wybuchały wojny na swiecie. Przypominam że jako jedyny podał wite grubasowi z północy i przebąkiwano pomysly na zjednoczenie korei. To on poruszył temat płacenia do NATO, gdzie my sie wywiązujemy caly czas a "koledzy" z zachodu mają to w chuju i jeszcze robią interesy z ruskimi. Trump cisnął po nordstream. Wojna u ukrów to biznes dla Clintonow i eszty tego gówna co ma biznes w USarmy. Jak tylko wstawili manekina na prezydenta to od razu mowiłem że gdzies rozwinie się biznes militarny. No ale spoko, lewaki do nie lubią i tvn po nim jedzie to trzeba pierdolić wysrywy o tym że wchuj korupcyjna ukraina nie dostanie pieniedzy. A no i przypominam jak sie tak obawiasz ruskich to trump ci ułatwił wylot do stanów a nie jak jego poprzednicy, tylko obiecywali i robili w chuja dla zebrania poparcia polonii.
Zgłoś
Avatar
xmirr2 2024-07-14, 11:15 2
Loteria napisał/a:

Co to ma do mojego komentarza?
To facet wyżej napisał, że widzi na nagraniu, że postrzelone zostały dwie dziewczyny.
Amerykańskie media podały, że ranni i ofiara to mężczyźni.



poje... mi się
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2024-07-14, 11:17 2
riki88 napisał/a:

Czyli przekonałeś żeby nie oglądać na filmwebie opinie różne. Ale twoja mnie przekonala w 100 % . Pamiętam film "uciekaj" kurwa zrob taki film ale odwrotnie . Chyba by spalili cale Hollywood
Pamiętam że był jeszcze jakiś film co też miałem.nieldparte wrażenie bialy zły kolor dobry ale nie.moge se przypomnieć.



To caly netflix kolorowy dobry, biały zły
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-14, 11:27 1
Velture napisał/a:

@@@
Prawdopodobnie ten pan zastrzelił pana na filmiku powyżej.



Nie. To snajper z dachu go walnął w łeb.
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-07-14, 11:28 6
Dla tych, którzy piszą, że to była ustawka (wiadomo, antifa współpracuje z Trampem) chętnie odstrzelę wam kawałek ucha z kilkuset metrów. Który odważny?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie