18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Podczas spotkania wyborczego w Pennsylvanii doszło do ataku na Donalda Trumpa. Trump z zakrwawionym uchem podczas wznoszenia okrzyków do zgromadzonego tłumu został ściągnięty ze sceny przez agentów Secret Service.

Zmieniono 3 razy Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-07-14, 11:35 3
Głupie szury, wasze mózgi są ustawione. Żydzi, reptilianie, masoni, sztan. Do choroszy, tam jest wasze miejsce.
Zgłoś
Avatar
Spychacz 2024-07-14, 11:36 1
Manolito666 napisał/a:

Dla tych, którzy piszą, że to była ustawka (wiadomo, antifa współpracuje z Trampem) chętnie odstrzelę wam kawałek ucha z kilkuset metrów. Który odważny?



Raczej nie brylujesz inteligencją, skoro chcesz próbować odstrzelić kawałek ucha z kilkuset metrów. Życie na wolności Ci niemiłe?
Zgłoś
Avatar
vasquess 2024-07-14, 11:37 3
Ustawka jak nic. Gosc Mial karabin załadowany ślepakami. Agenci mieli go na celowniku i ubili po oddaniu pierwszych strzałów. Później wymazali trampka czerwoną farba żeby wyglądało, że coś go drasnęło.
Zgłoś
Avatar
guliusz 2024-07-14, 11:38 1
Manolito666 napisał/a:

Dla tych, którzy piszą, że to była ustawka (wiadomo, antifa współpracuje z Trampem) chętnie odstrzelę wam kawałek ucha z kilkuset metrów. Który odważny?



Żadnego ucha mu nikt nie odstrzelił , trampek wiedział co się wydarzy i wysadził woreczek ze sztuczną krwią koło ucha co miał przylepiony
Zgłoś
Avatar
Tal-Rash 2024-07-14, 11:47
Kto to jest trump? 😂
Zgłoś
Avatar
mesor 2024-07-14, 12:01 1
MDR napisał/a:

Swoją drogą zabity zamachowiec i tak był niezły. Z ok. 150-200 m. trafił Trumpa w ucho z AR15, który nie jest żadnym karabinem wyborowym. Chyba że miał po prostu farta...



Nie przesadzaj. Zamachowiec był podobno niecałe 150 metrów od Trumpa. Z takiej odległości można bez większych problemów strzelać celnie aerem z kolimatorem plus powiększalnik X3. A gdyby miał lunetę biegową to już w ogóle łatwizna.
Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-14, 12:09
mesor napisał/a:

Nie przesadzaj. Zamachowiec był podobno niecałe 150 metrów od Trumpa. Z takiej odległości można bez większych problemów strzelać celnie aerem z kolimatorem plus powiększalnik X3. A gdyby miał lunetę biegową to już w ogóle łatwizna.



Strzelał z Mosberga 15. Ja ślepak na strzelnicy na 50 metrów to bez lunety ledwo w tarcze trafiam .
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-14, 12:09 11
pazuzu napisał/a:

Na Twitterze też o tym piszą że podobno trump ustawił ten zamach i użył sztucznej krwi która sobie przyłożył do ucha. pewnie do rana będzie więcej wiadomo



Czego to lewackie pedały nie wymyślą...
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2024-07-14, 12:13 2
Tak ustawka. Podrzucili zwłoki jak nikt nie patrzył.
5 cm brakło żeby uwolnić świat od tego śmiecia
Zgłoś
Avatar
Manolito666 2024-07-14, 12:14 10
guliusz napisał/a:

Żadnego ucha mu nikt nie odstrzelił , trampek wiedział co się wydarzy i wysadził woreczek ze sztuczną krwią koło ucha co miał przylepiony



Przecież Tramp miał taką przewagę nad czlowiekiem-demencją, że nie musiał nic takiego organizować. A ten zabity za jego plecami to pewnie Tramp ochlapał go tą krwią z woreczka... A ten strzelec z antify to zapewne koleżka Trampa i tylko dla niepoznaki nagrywał filmy, w których deklarował nienawiść do niego. Odstaw już kolejne dawki przypominające proszę...
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-14, 12:19 1
rayananer napisał/a:

Powiem Ci kolego rodaku takim krótkim przekazem i nie mam zamiaru się kłócić bo według mnie celem ludzi jest zjednoczenie się a nie dzielenie.
"Najpierw Cię ignorują. Potem śmieją się z Ciebie. Później z Tobą walczą. Później wygrywasz.” - Mahatma Gandhi.



Już widzę jak spiskowcy od Trupa łączą się ze spiskowcami od Obamy
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-07-14, 12:26 1
BękartEddardaStarka napisał/a:

Właśnie widać jaki KOmuch z ciebie wyrósł popierający trampka co jest za putinem i chcę wyjścia UsAnd z NATO jak i odciąć Ukrainę od kasy i nie tylko ......



Kurwa mać, przepraszam. Pojebane to jest po tej "modernizacji", chciałem sprawdzić co za niedojeby postawiły piwo za ten wpis i sam nacisnąłem omyłkowo na piwo - kolejna wada tych zmian
Zgłoś
Avatar
riffa 2024-07-14, 12:41 2
Jaki wysyp szurów tutaj hahaha aż dziwne, że sam strzelec nie miał czapeczki foliowej
Zgłoś
Avatar
Adblood 2024-07-14, 13:03 3
dżonyłojlker napisał/a:

Kurwa mać, przepraszam. Pojebane to jest po tej "modernizacji", chciałem sprawdzić co za niedojeby postawiły piwo za ten wpis i sam nacisnąłem omyłkowo na piwo - kolejna wada tych zmian



Powinni wprowadzić opcję zabrania piwa gdy drugi raz klikniesz. A do pełni szczęścia brakuje jeszcze piw ujemnych.
Zgłoś
Avatar
Centurion 2024-07-14, 13:21 14
Kilka osób krzyczało, że widzi kogoś z bronią na długo zanim padły strzały



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie