18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
szejset66 2022-12-04, 21:47 7
PIs napisał/a:

Typowy polaczek bez ambicji, bez perspektyw, który wyjechał do Juesej, by jeździć ciężarówką po 15h dziennie, myć się i srać w przydrożnych barach.



Pochwal się czym się zajmujesz oprócz pierdolenia głupot na sadisticu.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2022-12-04, 21:59 3
ja tam kurwię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wkurwia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają?
Zgłoś
Avatar
smc 2022-12-04, 22:00 1
Wystarczy mieć głowę na karku i 300kzl rocznie w Polsce też nie jest żadnym wyczynem.
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2022-12-04, 22:07 2
CrookerS napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?
Zgłoś
Avatar
KapitanBomba74 2022-12-04, 22:12 2
Jeżeli to na poważnie, to proponuję oddział zamknięty w Tworkach pod Warszawą, a nie pracę kierowcy

Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-12-04, 22:19 4
Juzwa napisał/a:

Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?



O czym Ty pierdolisz? Gdzie ja według Ciebie uogólniłem pracę w Polsce? Zwróciłem się do zjeba który pierdoli o ambicjach i perspektywach w swoim chujowym wysrywie na sadisticu i Ty serio uważasz, że jest programistą?
Zgłoś
Avatar
Kapiii123 2022-12-04, 22:27 1
Jebana ciot bez ambicji, myśli ze zabłyśnie bo trochę po przeklina... porażka
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-12-04, 22:54 5
nowynick napisał/a:

ja tam kurwię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wkurwia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają?



To nie mgła tylko oblodzenie.

nowynick napisał/a:

ja tam kurwię innych kierowców ile wlezie tyle że nie wrzucam tego na yt. Co do ostatniej akcji czy ten gość serio wkurwia się na mgłe, że wycieraczki jej nie usuwają?



To nie mgła tylko oblodzenie.

Juzwa napisał/a:

Nie do końca. Wiesz ile zarabia programista, siedzący w wygodnym fotelu kilka godzin dziennie, mający wygodne mieszkanie, gdzie jest również łazienka gdzie może się wysrać i wykąpać w czystości. Twój poganiacz ciężarówki może mu skoczyć po piwo ewentualnie. Poza tym ciekawe kto dłużej pociągnie, czy kierowca, pracujący w ciężkich warunkach, bo jednak TIR-owiec to ciężki kawałek chleba, czy programista żyjący na luzie w luksusowych warunkach pracy?



Jakby wszyscy kierowcy zawodowi w Polsce a uprawnienie ma 2.5 mln osób zostali jaśnie panami programistami to byś wpierdalał gruz z cyganami o ile ktoś by go z wywrotki wyrzucił.

TomSawyer napisał/a:

myślisz że zarabia miesięcznie 200 tyś zł? Nieźle zarabia zatem



190 tys. na magazynie teraz płacą? No nieźle.
Zgłoś
Avatar
Prof._Kot_Budd 2022-12-05, 0:13 2
A propos kurwienia, kierowców i programistów, nawiązując do wypowiedzi powyżej, to tak się składa, że jestem programistą i kurwię czasem podobnie przed kompem, jak ten Pan na filmie, więc chyba łamię jakieś wasze stereotypy
Zgłoś
Avatar
unpleasant 2022-12-05, 1:37 2
Psychiatrzy potwierdzają, że aby całkowicie rozładować stres to trzeba codziennie przytulić osiem osób ... albo jednej przypierdolić.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-12-05, 8:46 1
Kapiii123 napisał/a:

Jebana ciot bez ambicji, myśli ze zabłyśnie bo trochę po przeklina... porażka



Absolutnie każda Twoja wypowiedź zawiera przekleństwo. W trakcie pisania komentarza zapomniałeś o co Tobie chodzi, czy jak?
Zgłoś
Avatar
MrBanankiewicz 2022-12-05, 10:52
Agoreth napisał/a:

O czym Ty pierdolisz? Gdzie ja według Ciebie uogólniłem pracę w Polsce? Zwróciłem się do zjeba który pierdoli o ambicjach i perspektywach w swoim chujowym wysrywie na sadisticu i Ty serio uważasz, że jest programistą?



Ja jestem programistą i też gardzę tymi zapoconymi agresywnymi świniami. Nie wiem na jakiej podstwie oceniasz czyjąć pensję. Może nie mierz wszystkich swoją miarą.
Zgłoś
Avatar
Agoreth 2022-12-05, 14:36
MrBanankiewicz napisał/a:

Może nie mierz wszystkich swoją miarą.



I vice versa. W ogóle nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Pensję oceniłem na podstawie frustracji i jawnego przegrywu płynącego z wysrywu gościa, który to właśnie on ocenił czyjeś perspektywy i ambicje przez pryzmat filmu, którego nie zrozumiał, bo jest właśnie takim głupim i zakompleksionym frustratem. Gdyby nie ten zapocony i agresywny świniak, to sklepy by były puste, zakładając, że w ogóle by istniały. Już pomijając fakt, że tak, jak ktoś wspomniał w komentarzu wyżej, jest to po prostu gra aktorska. Sam kiedyś przewinąłem się przez kanał tego gościa na YT. Sam go nie oglądam, bo gówno mnie obchodzą przygody tirowca, ale trzeba być serio głupim, by uwierzyć w autentyczność jego wrzasków.
Zgłoś
Avatar
Machado666 2022-12-05, 17:41 1
Agoreth napisał/a:

I miesięcznie zarabia więcej, niż Ty przez rok.



Jakby w życiu chodziło tylko o hajs to Twoja stara dalej by sie puszczała pod stadionem narodowym
Zgłoś
Avatar
Black Pitt 2022-12-05, 18:20
Szambo wyjebało i to gówno samo wypłynęło czy jesteś głodnym koprofilem???
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie