18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Homo-małżeństwo adoptowało 9 chłopców. Z zeznań wynika, że dzieci były brutalnie gwałcone



George Harasz i Douglas Wirth – homoseksualne „małżeństwo” ze stanu Connecticut – zostali w 2011 r. oskarżeni o gwałt na dwóch z dziewięciu adoptowanych chłopców. Na początku kwietnia 2013 r. miało dojść przed sądem do ugody – gwałciciele mieli otrzymać niewielkie wyroki w zawieszeniu. Adwokaci oskarżonych protestowali przeciw tej decyzji i żądali oczyszczenia Harasza i Wirtha z zarzutów.
Do ugody faktycznie nie doszło. Jednak sędzia Sądu Najwyższego, Joan Alexander postanowiła, że proces się odbędzie. Decyzję taką podjęła po zapoznaniu się z zeznaniami pozostałych dzieci, z których wynika, że przynajmniej trzech innych chłopców również było wielokrotnie i brutalnie gwałconych. Jeden z nich, po wstrząsających zeznaniach poprosił sąd, by nie godził się na ugodę.

Decyzją Sądu Najwyższego o przebiegu procesu będzie informowana opinia publiczna.
Zgłoś
Avatar
Murzyn200 2013-04-16, 16:02 17
Niech się kurwy żenią, niech się jebią w dupsko, ale dzieci im nie dać.
Zgłoś
Avatar
HaSz23 2013-04-16, 16:14 119
Dokładnie jebie mnie kto co robi w lozku ale od adopcji won jebane pedaly...2 ojcow na pewno nie wychowa normalnego zdrowego homo....ja bym rejestrowal i zatwierdzal te zwiazki owszem przynajmniej wiadomo by bylo ile gowna chodzi po naszym kraju...adopcja przez pedalow to pierwszy krok do zaglady naszego gatunku...Twoje dziecko pojdzie zaplakane do szkoly bo babcia umarla to Ci je wezma bo jest nieszczesliwe ale jak dwójka "ojcow" jebie sie w dupe na oczach dziecka i promuje ten "niezdrowy" tryb zycia to spoko Szkoda ze dozylismy czasow gdy zboczenia nie nazywa sie po imieniu a jeszcze doklada sie do nich przywileje i promuje nosz kurwa...
Zgłoś
Avatar
m.a.r.i.o. 2013-04-16, 16:24 8
Teraz będą ich za karę gwałcić w więzieniu. Chociaż jak tak się bardziej zastanowić to co to za kara dla pedała...
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-04-16, 16:28 14
Ja też mam wyjebane na nich. Niech się walą w dupala w domu ile wlezie, byle by się z tym nie odnosili na ulicach jak na tych zjebanych paradach.
Zgłoś
Avatar
osiek92 2013-04-16, 16:40 7
I nie są księżmi? Oooo, mainstream będzie zawiedziony :<
Zgłoś
Avatar
myrney 2013-04-16, 16:59
Proponuję od razu wyłączyć komentarze...
Zgłoś
Avatar
Gamge 2013-04-16, 17:23 4
I co dalej chcecie związki partnerskie i możliwość adoptowania dzieci przez 2 gejochów??
Zgłoś
Avatar
k................t 2013-04-16, 17:41
Przecież to jeden i ten sam gość tylko, że jeden jest chudszy a drugi grubszy
Zgłoś
Avatar
s................r 2013-04-16, 18:10 2
Harasz to polaczek i namawiał swoją żone Her Niemca Wirtha, żeby to roił ...

Widzicie tak działa niemiecki sędzia Joan, w polsce sond najwyższy to jakaś kpina, gotuje cebule i zjada gówna z togi...
Zgłoś
Avatar
kacus82 2013-04-16, 18:15
czy tylko wg. mnie wyglądają jak rodzeństwo?
Zgłoś
Avatar
anty spoleczniak 2013-04-16, 18:34
Egzekucja tez powinna być publiczna!!
Zgłoś
Avatar
Shatter 2013-04-16, 18:36 8
Dlaczego w temacie jest ten okropny montaż?
Oto prawdziwe zdjęcie.
Zgłoś
Avatar
konował 2013-04-16, 18:55 55
@up
Zgłoś
Avatar
B................i 2013-04-16, 18:58 13
@Shatter - gardzę tobą.

To jest też winna ludzi którzy pozwolili prawnie na adoptowanie przez nich dzieci
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie