18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 2 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
KMD 2013-05-21, 6:02
Krzyż z brzozy? Czyżby jakiś święty relikt ?

______________

Dziewczynki zapraszam na pw
Zgłoś
Avatar
thez 2013-05-21, 6:13
Przyjdą muslimy to wam kurwa dadzą ateizm. Z łezką w oku wspomnicie mohery w autobusach.
Zgłoś
Avatar
dyfer080 2013-05-21, 6:24 3
Religia to drwina z ludzkiego intelektu . Mam nadzieję , że fotka nie pochodzi ze szkoły publicznej .
Zgłoś
Avatar
Quazzare 2013-05-21, 7:00
Meretrix napisał/a:

@yoshi88-88 większość mieszkańców Korei Północnej to ateiści.



Bo już w nic nie wierzą, w sumie jak byś zobaczył to co oni widzieli też byś zwątpił

Galin napisał/a:

Albo my - katole, albo ciapate muslimy którzy chcą wprowadzać szariat. Wybieraj.



Śmiało, wyżynajcie się, ja jestem deistą chętnie popatrzę.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-05-21, 7:24 25


Dzisiejsi ateiści myślą, że są pierwsi i tacy nowocześni bo wreszcie oświeceni

______________

Emerytowany saren
Zgłoś
Avatar
303 2013-05-21, 7:28 7
Wszyscy nagle ateiści kurwa jego mać, a na rowerku z komunii pewnie popierdalacie do dziś i jak babcia przyjedzie na święta to czytacie biblię przed kolacją wigilijną, a w internecie to zaraz wielcy jebani oświeceni ateiści jak taki temat się pojawi, rzygam już takimi internetowymi ateistami.
Zgłoś
Avatar
elKuna 2013-05-21, 7:42 9
Do wszystkich pierdolniętych zdrowo tzw ateistów. Po pierwsze chrześcijaństwo jest o wiele łatwiejszą do współpracy religią (obejrzyjcie pierwszy z brzegu film o muslimach, przecież oni tylko kurwa biegają wołając allah akbar). Zachowujecie się jak banda jebanych jehowych, jeszcze kurwa brakuje byście pukali do drzwi głosząc wesołą ateistyczną nowinę.
Zgłoś
Avatar
greene 2013-05-21, 7:43 25
up@ 2x

______________

Vanitas vanitatum et omnia chuj ci w dupe.
Zgłoś
Avatar
Sezonowieec 2013-05-21, 7:51 1
Ateiści hahaha... Nie ma to jak chwalić się kto jest większym ateista, poziom Gimnazjum... Religia ważna rzecz, nie mówie teraz o tych historyjkach Jezusach, Maryjach i jakimś tam iluzionistach co ryby mnożyli czy po wodzie chodzili. Religia jest ważna zwłaszcza chrześcijańska gdyż niesie za sobą zasady według których żyjemy. Dzieki nim możemy sobie spokojnie żyć nikt w Polsce z bomba raczej na środek miasta nie wybiegnie i nie wyje*ie sie w imię jakiejś tam mitycznej postaci. W miarę szanujemy drugą osobę, a ona nas. Co by sie stało gdyby dekalog został porzucony? Połowa użytkowników jak nie wiecej już w dzieciństwie byłaby pewnie zamordowana itd. itd.
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-05-21, 8:03 20
Galin napisał/a:

@yoshi88-88 Możesz żadnego (...) I pamiętajcie ateiści, że w waszym interesie jest to żeby tak pozostało, bo dopóki katolicy czy inni chrześcijanie stanowią większość wyznaniową, dopóty wy macie możność nie wierzenia w nic.



Ach zbawczy wpływ chrześcijan dotyka też ateistów ? raczysz sobię kurwa chyba żartować ;]

Zgłoś
Avatar
Marchewka 2013-05-21, 8:25 3
Kurwa ten ksiądz po prawej i typ z krzyżem są identyczni
Zgłoś
Avatar
Machol 2013-05-21, 8:36
Raczcie tylko zauważyć, że chrześcijaństwo w większości waszych komentarzy równa się katolicyzmowi, co jest bzdurą. Zapytajcie dzisiejszych protestantów, co sądzą o stosach. Inkwizycja była do zwalczania luteran powołana w dużej mierze, nie do kasowania ateistów :]

W myśl zasady "dziel i rządź", macie darmowych bojowników do walki z ciapatą zarazą, obok której nie moglibyście żyć tak jak obok katoli na których możecie bezkarnie narzekać, drzeć ich świętą księgę itd.

______________

Rzeczy trudne dają się rozłożyć na prostsze. Rzeczy proste nie dają się dalej rozbijać i musimy w nie po prostu uwierzyć albo chrzanić je.
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-05-21, 8:41
Niektórym samo istnienie kościoła bardzo przeszkadza, a ja powiem tak:

Wielcy oświeceni ateiści, o pseudoliberalnych poglądach chcą narzucić innym to co uważają za słuszne. Zupełnie jak ciapaci z Islamem, też chcą nawracać niewiernych. Odpierdolcie się od tych co wierzą, skoro jesteście ateistami to nie mieszajcie się w sprawy religii. Nie macie prawa decydować co jest dobre dla innych! Nie ma wolności dla wrogów wolności, każdy ma wolną wolę!

Co do ateizmu i jego wpływu na demokracje, ZSRR czy ChRL to przykłady państw ateistycznych, ciężko w tych przypadkach mówić o wolności i demokracji, przeważał tam totalitaryzm. Poczytajcie troszke o Jakobinach i rewolucji francuskiej, której dziełem było więcej ofiar niż za czasów inkwizycji... Odwalcie się wreszcie od innych bo nikt was do żadnej wiary nie zmusza.

PS Nie, nie jestem jakimś zwolennikiem religii, cenie tylko łacińską kulturę i chrześcijańskie wartości.
Zgłoś
Avatar
~Bambi~ 2013-05-21, 8:46 2
@up

Całkiem obiektywnie stwierdzając, sądzę, że kościół mniej lub bardziej, ale zawsze zmuszał innowierców i ateistów do swojej wiary

Każda skrajność jest zła. I religijna i ateistyczna, a wykrzykiwanie swoich racji na temat religii mija się z celem. W towarzystwie, wśród przyjaciół rzadko rozmawia się o religii i przekonaniach, a co dopiero wywnętrzać się w internetach

______________

Emerytowany saren
Zgłoś
Avatar
d................6 2013-05-21, 8:55 2
Japierd**e, nie mogę tego czytać. Wierzysz/nie wierzysz i ch*j? zachowaj to dla siebie. Jak widzę kolejne dyskusje jebanych ateistów, którzy zesrali by się na internetowy ołtarz oraz katoli-psycholi, którzy widzą boską moc w swej klawiaturze to mnie krew zalewa czy jak kto woli ch*j strzela.

Ps. ch*j wam do tego kim jestem.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie