18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 50 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:55
Avatar
Galin 2013-05-20, 23:19 29
Albo my - katole, albo ciapate muslimy którzy chcą wprowadzać szariat. Wybieraj.

______________

Komentuję tylko będąc pod wpływem, a że tańczę już rzadko to i rzadko komentuję.
Zgłoś
Avatar
lordkowal 2013-05-20, 23:21 115
Albo nikt i swiety spokoj.
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-05-20, 23:22 22
@up "święty spokój" w tym kontekście brzmi zabawnie, piwko
Zgłoś
Avatar
schab 2013-05-20, 23:22 12
to jest krzyz z "tej" brzozy?
Zgłoś
Avatar
kustoszpan 2013-05-20, 23:22 17
Krzyż z brzozy. Przypadek?
Nie sądzę.

______________

Kustosz pan przyjechał, no nawet taki, taki niby to malutki mężczyzna, tutaj dookoła taki, taki, taki, taki moher miał fantastyczny, w takie pukle ujęte troszeczkę, tak na plecki zachodziło...
Zgłoś
Avatar
yoshi88-88 2013-05-20, 23:22 15
@Galin po kiego chuja w naszym kraju musi panować umysłowa korea północna ? Wybór jak między sraczką a zatwardzeniem - albo jeden bożek albo inny. A mogę żadnego ?
Zgłoś
Avatar
Galin 2013-05-21, 0:18 21
@yoshi88-88 Możesz żadnego, ja Ci życia ustawiać nie mam zamiaru. Jednak marginalizacja wpływu silnego poczucia chrześcijańskich wartości w Polsce na liczbę ciapatych jest ignorancją. I pamiętajcie ateiści, że w waszym interesie jest to żeby tak pozostało, bo dopóki katolicy czy inni chrześcijanie stanowią większość wyznaniową, dopóty wy macie możność nie wierzenia w nic.

______________

Komentuję tylko będąc pod wpływem, a że tańczę już rzadko to i rzadko komentuję.
Zgłoś
Avatar
PrsDBW 2013-05-21, 0:20 4
@Up Up Najlepiej to żryjmy się między sobą, a szmatogłowe kozojebcy będę sobie tu przyjeżdżać, super!
Nie znasz takiego starego powiedzenia, że wróg mojego wroga moim sojusznikiem?
Zgłoś
Avatar
M................x 2013-05-21, 0:20 3
@yoshi88-88 większość mieszkańców Korei Północnej to ateiści.
Zgłoś
Avatar
j0k3 2013-05-21, 0:20 2
nie czaje tych kapciuszków w szkołach ... bez kitu
Zgłoś
Avatar
tysonic 2013-05-21, 0:38 12
Galin napisał/a:

Albo my - katole, albo ciapate muslimy którzy chcą wprowadzać szariat. Wybieraj.



Łooo, to ja biały jestem i mi koło chuja ta wasza religia lata. To ja też mam wybierać? Ok - wybieram żebyście i wy i oni wypierdalali w pizdu.
Zgłoś
Avatar
brudny 2013-05-21, 0:44 2
Ja tam się z religią nie utożsamiam. ta przyszła do nas od dawidowych jego mać synów więc to też nic dobrego
Zgłoś
Avatar
cerastes 2013-05-21, 0:50 25
żałosne jest to jak ludzie gardzą własną przynależnością kulturową.. Sam jestem ateistą po apostazji ale nie rozumiem jak można szydzić z własnej historii i tożsamości. Cała Europa wywodzi się z kultury chrześcijańskiej, która stworzyła cywilizowany świat. Dała wam demokrację i wolność. dzięki niej mącie możliwość wyboru wierzę albo nie wierzę. Szkoda że niektórzy nie potrafią tego docenić. Tacy ludzie są właśnie niebezpieczni, bo wyzbycie się własnej historii to dla nich nowoczesność.

... ktoś wyżej napisał że allah i bóg to jedna ta sama ciemnota, a jest całkowicie inaczej. W islamie nie możesz wyrzec się allaha, a jak to zrobisz to wymierzona zostaje kara śmierci. W takich krajach nie ma demokracji, jest za to totalitaryzm.. prawo to szariat niepodlegający ewolucji społecznej.. i wypisywać mogę jeszcze dużo różnych przykładów.

Zastanówcie się czasem nad tym co piszecie, bo głupota z niektórych postów dobija !!

______________

¡Ándele! ¡Arriba! ¡Arriba! ¡Epa! ¡Epa! ¡Epa! Yeehaw

Reduta Dobrego Imienia / Polish Anti-Defamation League
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-05-21, 3:22 19
Cytat:

Cała Europa wywodzi się z kultury chrześcijańskiej, która stworzyła cywilizowany świat. Dała wam demokrację i wolność. dzięki niej mącie możliwość wyboru wierzę albo nie wierzę.



Tak się akurat składa, że demokrację i wolnośc wyboru pomiędzy "wierzę" i "nie wierzę" Europie dało nie chrześcijaństwo (a już na pewno nie katolicyzm), tylko zdecydowanie świeckie ruchy z Rewolują Francuską na czele. To właśnie ograniczenie roli Kościoła (i religii w ujęciu bardziej ogólnym) dało impuls do rozwoju technologiczno - naukowego. Kościół sprzeciwiał mu się tak długo, jak długo miał władzę, bo rozumiał, że najwiekszym wrogiem wiary jest człowiek oświecony i wykształcony, którego nie da się zastraszyć barwnymi opowieściami o mękach piekielnych.

Cytat:

.. ktoś wyżej napisał że allah i bóg to jedna ta sama ciemnota, a jest całkowicie inaczej. W islamie nie możesz wyrzec się allaha, a jak to zrobisz to wymierzona zostaje kara śmierci. W takich krajach nie ma demokracji, jest za to totalitaryzm.. prawo to szariat niepodlegający ewolucji społecznej..



Tu się z toba zgodzę. Różnica pomiędzy chrześcijańskim bogiem a allahem jest taka, jak pomiędzy konserwatywnym katolem, a bojownikiem islamskim. Może ta różnia nie jest aż taka znacząca jeśli spojrzeć na nią od strony ambicji wyznawców - tak jak jedni chcą wprowadzić prawo szariatu, tak drugim marzy się powrót do starych dobrych czasów, inkwizycji i stosów. Różnicę zaczynamy dostrzegać gdy na sytuację spojrzymy z punktu widzenia mniejszości wyznaniowej. W krajach islamskich innowiercom odradza się nadmierne wychylanie ze swoją odmiennością, w Europie praktycznie wszędzie mamy wolność i swobodę światopoglądu religijnego. Ale to jest zasługa sekularyzmu, nie chrześcijaństwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie