18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
flejtuch 2023-07-07, 9:01 1
Jak to jak ? Wsteczny, gaz do odciny i motor niszczymy bez spiny
Zgłoś
Avatar
Pedator 2023-07-07, 9:31 1
Mam nadzieje że nic sie nie stało tzn nie uszkodził świateł albo opon w naczepie tym pedalskim rydwanem.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-07-07, 9:59 4
Któż mógł przewidzieć, że ciężarówka może mieć bezpośrednio za przyczepą martwe pole i nawet dla własnego bezpieczeństwa nie należy za nią jechać jebanym motorem środkiem pasa (co swoją drogą w PL jest wręcz nielegalne)?
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-07-07, 10:55
Większy ma zawsze rację
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-07-07, 11:26 33
pytolsky napisał/a:

Któż mógł przewidzieć, że ciężarówka może mieć bezpośrednio za przyczepą martwe pole i nawet dla własnego bezpieczeństwa nie należy za nią jechać jebanym motorem środkiem pasa (co swoją drogą w PL jest wręcz nielegalne)?



Ślepy jesteś czy głupi, przecież trzymał się prawej strony, zresztą nie ma to znaczenia, bo gdyby stał tam samochód, to i tak dostał by dzwona, poprostu jego szerokość król szos cofa, a kamerki z tyłu nie mam
Zgłoś
Avatar
Halman 2023-07-07, 11:30 4
Heliar, a teraz wyobraż sobie ze jesteś nietypowym bo przezornym motocyklistą z włączonym myśleniem.. widzisz pojazd który cię nie widzi: zatrzymujesz się tak by w razie czego mieć czas uciec na bok...
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2023-07-07, 11:35 1
Ja bym w tej sytuacji dal w pizdę i zjechał na pobocze. No chyba, że panicz jechał cruiserem o promieniu skrętu Lusitanii Następnym piździkiem będzie zachowywał większy dystans
Zgłoś
Avatar
garota 2023-07-07, 11:49 1
Halman napisał/a:

, a teraz wyobraż sobie ze jesteś nietypowym bo przezornym motocyklistą z włączonym myśleniem.. widzisz pojazd który cię nie widzi: zatrzymujesz się tak by w razie czego mieć czas uciec na bok...



Przecież uciekł. Tylko bez pojazdu. W sądzie nie ma znaczenia twoja przezorność tylko prawo. Niestety,
Zgłoś
Avatar
Rusłan_Tymoszczuk 2023-07-07, 11:51
A co pociąg robi na drodze?
Zgłoś
Avatar
Kolo1987 2023-07-07, 12:30
Nie usprawiedliwiam kierowcy ciągnika ale motocyklista dla własnego bezpieczeństwa powinien pokazać się w lusterku
Zgłoś
Avatar
Quassar 2023-07-07, 12:48 6
Paradoksalnie tutaj nie wina motopizdy...
No i też NIE siedział na zderzaku. Jak to większość ma zwyczaj. równie dobrze mógł w auto wjechać na wstecznym wina tirowca.
Zgłoś
Avatar
pytolsky 2023-07-07, 13:03 7
Heliar napisał/a:

Ślepy jesteś czy głupi, przecież trzymał się prawej strony, zresztą nie ma to znaczenia, bo gdyby stał tam samochód, to i tak dostał by dzwona, poprostu jego szerokość król szos cofa, a kamerki z tyłu nie mam



Pokaż mi dokładny kadr w którym widać, że trzyma się bliżej prawej strony niż środka. Tu masz dla przykładu moment zatrzymania ciężarówki:



Nawet nie pytam, czy jesteś ślepy czy głupi, bo wiem, że dwa w jednym.

A dalej masz grafikę z gogli obrazującą martwą strefę dla ciężarówek, ta akurat z jakiejś strony szkolenia motopizdeczek, ale najczęściej się ona przewija przy tej frazie wyszukiwania. Jak widać, gdyby tylko jechał choćby za jego prawym kołem, to byłby widoczny - bo zasięg widoczności jest również za ciężarówką, tym większy im dalej znajduje się obiekt. Ale w momencie zdarzenia prawe koło ciężarówki nie przejechało po kołach motoru tylko znacznie bliżej kierownicy (tam, gdzie jest montowana kamera), więc oś moto musiała być jakiś metr za prawym bokiem ciężarówki. Ciężarówka jechała bliżej osi jezdni, niż prawej strony. No pizdeusz na motorku ewidentnie mógł jechać znacznie bliżej pobocza. Trzeba być jełopem żeby to inaczej interpretować.

Zgłoś
Avatar
mikrej 2023-07-07, 14:12 3
pytolsky napisał/a:

Pokaż mi dokładny kadr w którym widać, że trzyma się bliżej prawej strony niż środka. Tu masz dla przykładu moment zatrzymania ciężarówki:
Nawet nie pytam, czy jesteś ślepy czy głupi, bo wiem, że dwa w jednym.
A dalej masz grafikę z gogli obrazującą martwą strefę dla ciężarówek, ta akurat z jakiejś strony szkolenia motopizdeczek, ale najczęściej się ona przewija przy tej frazie wyszukiwania. Jak widać, gdyby tylko jechał choćby za jego prawym kołem, to byłby widoczny - bo zasięg widoczności jest również za ciężarówką, tym większy im dalej znajduje się obiekt. Ale w momencie zdarzenia prawe koło ciężarówki nie przejechało po kołach motoru tylko znacznie bliżej kierownicy (tam, gdzie jest montowana kamera), więc oś moto musiała być jakiś metr za prawym bokiem ciężarówki. Ciężarówka jechała bliżej osi jezdni, niż prawej strony. No pizdeusz na motorku ewidentnie mógł jechać znacznie bliżej pobocza. Trzeba być jełopem żeby to inaczej interpretować.



Nie chcę bronić motopizdy, ale mamy kurwa XXI wiek... Lodówka potrafi zamówić Ci automatycznie brakujące żarcie z lodówki, ale kamerka za 200 zł do tira, żeby nie być jebanym zagrożeniem cofając to już jest kurwa poza ludzkimi możliwościami nagle według Ciebie?
Zgłoś
Avatar
tomeekcze 2023-07-07, 14:27
Ktoś będzie miał nowy motocykl
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie