18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 24 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Profesor Vetulani o chuju.
BVLBI • 2013-10-30, 18:07
Przedstawiam Wam drodzy Sadole naszego wybitnego Profesora, którego miałem ogromną przyjemność poznać podczas wykładów w Krakowie. Wygłoszony przez Profesora wykład jest doskonałym dowodem, że poczciwa pała i szparsko mogą być natchnieniem. Końcówkę polecam w chuj.
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-10-30, 18:52 12
Stary fiut i zbereźnik ot CO !! wszyscy podjarani bo stary zbok opowiada
Zgłoś
Avatar
BVLBI 2013-10-30, 18:56 52
Najpierw poczytaj o kim piszesz, a dopiero potem oceniaj. Shame on you..
Zgłoś
Avatar
b................� 2013-10-30, 19:15 5
Kurwa oby więcej takich ludzi na świecie
Zgłoś
Avatar
Miziou 2013-10-30, 19:19 6
"zróbcie z dupy coś takiego..."
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-10-30, 19:28 10
Czyli jak rysowałem kutasy w zeszytach, to trzeba było jednak iść na ASP? Kurwa, minąłem się z powołaniem ;/
Zgłoś
Avatar
Krzychu098 2013-10-30, 19:35 1
Ludzie! "Przedstawiam Wam drodzy bla, bla bla..." Jeżeli opis jest K*rwa pod filmikiem to powinno pisać "przedstawiłem" Tak samo jak ktoś piszę Przewinąć do x minuty, bo najciekawsze pod filmem. Na ch*j mi taka informacja skoro już wszystko obejrzałem, łącznie z tymi ch*ja wartymi momentami...
Zgłoś
Avatar
Kepinsky19 2013-10-30, 19:40 30
@up o co ci kurwa chodzi?
Zgłoś
Avatar
BVLBI 2013-10-30, 19:41 3
Kolega niestety szuka chuja w dupie.
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-10-30, 19:44 1
potrafi zainteresować facet i nie zamula... takich wykładów chce się słuchać
Zgłoś
Avatar
zeto88 2013-10-30, 19:45 3
@Krzychu098 też się nie miałeś czego dojebać. Ah, "do czego" jest formą poprawną, wybacz.

A tak żeby się dojebać:

- Na końcu zdań stawiamy kropki, chuj czy jest cudzysłów czy nie.
- Nie piszemy w tym przypadku "to powinno pisać" lecz "to powinno być napisane".
- "Jak ktoś pisze" nie "piszę", kto pisze, Ty czy ktoś?

A tak tradycyjnie to polecam maść na ból dupy.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2013-10-30, 19:52 5
Krzychu098 napisał/a:

Ludzie! "Przedstawiam Wam drodzy bla, bla bla..." Jeżeli opis jest K*rwa pod filmikiem to powinno pisać "przedstawiłem" Tak samo jak ktoś piszę Przewinąć do x minuty, bo najciekawsze pod filmem. Na ch*j mi taka informacja skoro już wszystko obejrzałem, łącznie z tymi ch*ja wartymi momentami...



pierdolnij się w ryło baranie
Zgłoś
Avatar
Inoquez 2013-10-30, 19:53 3
BVLBI napisał/a:

Najpierw poczytaj o kim piszesz, a dopiero potem oceniaj. Shame on you..



O starym niewyżytym zboku, to że ma tytuł profesora o niczym nie świadczy profesor profesorowi nie równy. Taki tytuł zobowiązuje ktoś kto ma prof. przed imieniem ma mieć honor i ambicje a nie jarać się tym że wygłodniałych studencików rozbawia zdjęciem cipy i kutasa których i tak już wszędzie pełno
Zgłoś
Avatar
złychuj 2013-10-30, 19:54
4:04 "Non homo, sed vero mentula magna minax" to o mnie;)
Zgłoś
Avatar
BVLBI 2013-10-30, 19:59 5
Inoquez napisał/a:



O starym niewyżytym zboku, to że ma tytuł profesora o niczym nie świadczy profesor profesorowi nie równy. Taki tytuł zobowiązuje ktoś kto ma prof. przed imieniem ma mieć honor i ambicje a nie jarać się tym że wygłodniałych studencików rozbawia zdjęciem cipy i kutasa których i tak już wszędzie pełno



Z tym, że tutaj temat krótkiego wykładu wiązał się z obscenicznością. Fakt bycia profesorem nie świadczy o tym, że nie może taka osoba poruszać tematów wulgarnych i obscenicznych. Dopierdalasz się jak cygan do torebki. Profesor nawiązał do tematu w sposób żartobliwy, który raz, że ma zainteresować, a dwa, że nauczyć.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie