18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 46 minut temu
Avatar
głest 2019-10-24, 12:06 97
Sunday... gdzie reszta materiału? Jestem zawiedziony...

Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".

Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napierdalał kijami bambusowymi.
Zgłoś
Avatar
RadosnyRabarbar 2019-10-24, 12:07 14
Dobrze mu tak
Zgłoś
Avatar
grubycwa 2019-10-24, 12:09 17
Chuj w dupę autorowi za obcięte nagranie.
Zgłoś
Avatar
k................8 2019-10-24, 12:11 26
głest napisał/a:

Sunday... gdzie reszta materiału? Jestem zawiedziony...
Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".
Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napierdalał kijami bambusowymi.



chuja byś zrobił
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-24, 12:25 32
jaakee10 napisał/a:

ch*ja byś zrobił



Na taką prośbę nie sposób odmówić...



Z jakiego drewna ci wystrugać? Lipowe łatwiejsze w obróbce ale dębowe trwalsze. Nie wiem gdzie i jak często będziesz sobie aplikował. Więc się określ.

Nie... przejęzyczyłem się...

(Od)pierdol. Się.
Zgłoś
Avatar
Halman 2019-10-24, 12:26 1
Dla wszystkich płaczków od biednych misiów, koników i tresowanych piesków... macie ból dupy, zgłoście projekt w swoich rodzimych miastach że cyrków z tresurą zwierząt miasto X czy Y na swoje terytoria nie wpuszcza. W sumie osobiście mam na to wyjebane ale jestem za tym by zamiast zwierząt oglądać w cyrkach tylko tresowane małpy...
Zgłoś
Avatar
poligon6 2019-10-24, 12:31 1
głest napisał/a:

Nienawidzę tresury dzikich zwierząt , wszelkiej maści cyrków i treserow "dzikich zwierząt".

Wszystkich pojebańców parających się tą profesją wsadziłbym do klatek i napierdalał kijami bambusowymi.



A ja lubie jak człowiek robi sobie ziemie poddaną. Misio i tak ma szczęście ze nie wyladował na chińskim straganie. taki cyrk to dla niego szansa jak dla murzyna kiedys dostać sie z Afryki na plantacje bawełny.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2019-10-24, 12:33 18
poligon6 napisał/a:

A ja lubie jak człowiek robi sobie ziemie poddaną. Misio i tak ma szczęście ze nie wyladował na chińskim straganie. taki cyrk to dla niego szansa jak dla murzyna kiedys dostać sie z Afryki na plantacje bawełny.



Wejdź do wora a następnie jak będziesz w worze to wskocz do jeziora.
Zgłoś
Avatar
intermag 2019-10-24, 12:36 2
I kurwa prawidlowo
Zgłoś
Avatar
woytasw 2019-10-24, 12:38 2
Miś się wkurwił dziś
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-24, 12:40
HAL9000/2 napisał/a:

... zgłoście projekt w swoich rodzimych miastach że cyrków z tresurą zwierząt miasto X czy Y na swoje terytoria nie wpuszcza...



Moja córa miała lepszy pomysł... po prostu cichaczem powypuszczać dzikie zwierzęta na wolność z klatek karawany cyrku, najlepiej dzień przed premierą...

Jedna puma czy niedźwiedź w lesie mniej czy więcej... chuj z tym
Zgłoś
Avatar
russian-roulette 2019-10-24, 12:46 1
mam nadzieję, że go zjadł
Zgłoś
Avatar
IOI 2019-10-24, 12:49 1
głest napisał/a:

... po prostu cichaczem powypuszczać dzikie zwierzęta na wolność z klatek...



wez idz sie jebnij mlotkiem w ten pusty leb i nie pisz juz nic wiecej
Zgłoś
Avatar
głest 2019-10-24, 12:57 4
krasnal_hałabała napisał/a:

Wejdź do wora a następnie jak będziesz w worze to wskocz do jeziora.



Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie