18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:02
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
basra 2018-10-04, 14:25
czy sie stoi czy sie lezy
Zgłoś
Avatar
poligon6 2018-10-04, 14:40 41
Nie popieram płatnego w 100% L4 no chyba że nabawił sie choroby/urazu na słuzbie, jak i emeryturki po przepracowaniu 15 lat, ale to co jest na komendach to jakas kpina. Wiem bo byłem ostatnio, gdy jakas kurew mnie tu podjebała.

Stukaja na jakis kompach co pamietaja czasy Baldurs Gate, wiem bo miałem taka sama obudowę jak grałem w baldura. Oprogramowanie tez przedpotopowe. Meble pamietaja Gierka, albo Jaruzela, lamperia nie odnawiana kilkanascie lat.

Pensje tez smieszne 2 koła z kawałkiem za noszenie barierek na miesięcznice czy użeranie sie ze świrami z KOD-czodanami i nacpanymi UB-ywatelami PRL.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-10-04, 14:46 26
@up jak mają wypadek przy pracy to wtedy maja L4 100% jak każdy.
Jak policji zlikwidowali L4 100% to nagle się okazało, że im się zdrowie poprawiło i przestali chorować.

Emerytura po 15 latach pracy. No kurwa ja też chcę. Za 9 lat będę emerytem.
Zgłoś
Avatar
serenity 2018-10-04, 16:26 14
Tylko mi się wydaje, że ten gościu był pijany?
Zgłoś
Avatar
wiecznie_glodny 2018-10-04, 16:44 101
@up on był napierdolony
Zgłoś
Avatar
C................n 2018-10-04, 17:01 1
@Rebeliant_ZPF Nie wiem, czy zdajesz sobie sprawę, ale właśnie rozwikłałeś zagadkę Anny Grodzkiej.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2018-10-04, 17:07 1
Dajcie mu spokój na przepustkę wyszedł z pierdla to musiał się napić
Zgłoś
Avatar
Essent 2018-10-04, 17:40 2
Pan trofiejny?
Zgłoś
Avatar
jurekNN 2018-10-04, 17:59
Abraxus napisał/a:

@up jak mają wypadek przy pracy to wtedy maja L4 100% jak każdy.
Jak policji zlikwidowali L4 100% to nagle się okazało, że im się zdrowie poprawiło i przestali chorować.

Emerytura po 15 latach pracy. No kurwa ja też chcę. Za 9 lat będę emerytem.



Ty CHUJU.. Ja bym był już 450 lat temu
Zgłoś
Avatar
AaronSzechter 2018-10-04, 18:14
Emerytura po 15 latach pracy. No kurwa ja też chcę. Za 9 lat będę emerytem.

teraz jest 25 i minimum 55 lat życia trzeba mieć nie załapałbyś się na stare warunki.

ps ja będę za 19 miesięcy
zje.bałeś
Zgłoś
Avatar
fieryangel 2018-10-04, 19:28
TeFałEn
Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
billythepuppet 2018-10-04, 19:51
Ale wiecie, że to nawet nie był policjant? TVN w swojej pełnej okazałości...
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2018-10-04, 19:56
Hołocie zawsze będzie mało. Dlatego podatki wszelkiej maści i gnębienie przez system profilaktycznie MUSI bić.
Zgłoś
Avatar
martinkane 2018-10-04, 20:41 2
Marsjanie wypłacają emerytury wojsku,policji,chłopom,górnikom ,sędziom,prokuratorom.. Utrzymywanie resortowych biur emerytalnych to dopiero absurd absurdów, skoro i tak wszelkie srodki na emerytury resortowe idą z podatków. Rozumiem, że żaden argument, który pozbawia tych pasożytów specjalnych predyspozycji do żerowania nie ma racji bytu w ich głowie, a tylko argument siły w ich środowisku odnieść może skutek, zatem powiadam wam, że jak będziecie chcieli na emeryturę przechodzić to nowi władcy z nowego pokolenia, pokażą wam wała i dadzą jałmużnę, bo nastąpi bunt społeczny przeciw podnoszeniu podatków aby zaspakajać coraz większe apetyty uprzywilejowanych i rosnącej nieproporcjonalnie grupy emerytów. A pokłosie tegoż już odczuwamy po przez emigrację wielomilionową młodych, w wyniku tak wielkich kosztów pracy w Polsce, które prowadzą do niechęci zatrudniania, płacenia niskich wynagrodzeń i całej patologii rynku pracy. Jesteście zdolni do refleksji głębszej nad zjawiskami niż własny partykularny bieda interes?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie