18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Sieeemanko, witam w mojej kuchni!
Autor tego zwrotu wkurwiał nie tylko sadoli, ale również producentów żywności. paei100, bo taki ten pan nosi nick na youtube, dostał wyrok związany z testem dwóch produktów. Nie wiadomo niestety o jakiego producenta chodzi, jakie były zarzuty i jaki jest wyrok.

Zgłoś
Avatar
m................0 2013-08-11, 20:46 7
Sokołów-Tatar i Culineo-parówki
Zgłoś
Avatar
WonsatyDrwal 2013-08-11, 20:46 244
śmialiście się z niego, że jest pedałem i cipą a wychodzi na to że jest gangsterem wyjętym spod prawa
Zgłoś
Avatar
qbcki 2013-08-11, 21:00
Szkoda, że na szczęście. Ot co.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-11, 21:01 6
marcinm000 napisał/a:

Culineo-parówki


No kurwa, to najlpesze parówki z biedry, a on się po nich porzygał. Nic dziwnego, że to się tak skończyło.
Zgłoś
Avatar
Radzimierz 2013-08-11, 21:37 164
Chodzi o ten filmik:


Producent podał go do sądu i wygrał. Na jakim pojebanym świecie my żyjemy? Nie można już nawet pokazać jakim chemicznym gównem karmią nas różne firmy, bo dostanie się wyrok? ŻAŁOSNE

Szkoda tylko, że ktoś nie wie, że dzięki sprawie w sądzie sprawi, że reuploady tych filmików staną się popularne. Wystarczy to jakoś tylko nagłośnić. No bo jaki jest najlepszy sposób, żeby zachęcić ludzi do czegoś? Zabronić tego!
Zgłoś
Avatar
LaBomba 2013-08-11, 21:38 3
Haha, nie lubiłem go. Może w więzieniu wyrośnie z niego chop a nie pipka.
Zgłoś
Avatar
zypon 2013-08-11, 21:50 72
@up
ale wy macie problemy, ja pierdole. Gość sobie zrobił kanał, robi co robi - ja oglądałem parę filmików o sądzę że jest ok - nie podoba ci sie to po prostu nie oglądaj. jakim chujowym człowiekiem trzeba być żeby tak wszystkiego i wszystkich nienawidzić
Zgłoś
Avatar
~CanesPL 2013-08-11, 21:59 2
Koleś spierdolił sprawę na etapie produkcji. W takich materiałach kamera nie ma prawa ani na chwilę zejść z obiektu.
Zgłoś
Avatar
Roszp 2013-08-11, 22:09 1
Radzimierz napisał/a:

Producent podał go do sądu i wygrał. Na jakim pojebanym świecie my żyjemy? Nie można już nawet pokazać jakim chemicznym gównem karmią nas różne firmy, bo dostanie się wyrok? ŻAŁOSNE


Pewnie chodzi o to, że pokazał produkt tego konkretnego producenta, a reszta robi tak samo. I zresztą zgodnie z prawem - inaczej takiego "świństwa" nie dopuszczono by do obrotu.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2013-08-11, 22:13 24
Jestem ciekaw treści pozwu, orzeczenia sądu i uzasadnienia wyroku. Polska to do szpiku kości przeżarty korupcją i zdegenerowany kraik, z "wymiarem sprawiedliwości" będącym dość udaną parodią prawdziwego systemu sądowniczego. Do czego to doszło? Producent taniej paszy dla bydła poczuł się urażony, bo jeden z niewielu świadomych sztuk nie smakują jego wyroby.
Zgłoś
Avatar
maciek1234517 2013-08-11, 22:34 6
Może i wyglądem przypominał pedałka, ale filmy miał całkiem ciekawe, więc szkoda chłopa :p
Zgłoś
Avatar
Szaler 2013-08-11, 22:40
adbustera też do sądu kurwa! Ja pierdole co za kraj xD
Zgłoś
Avatar
n................h 2013-08-11, 22:41 6
Loaloa napisał/a:

Jestem ciekaw treści pozwu, orzeczenia sądu i uzasadnienia wyroku. Polska to do szpiku kości przeżarty korupcją i zdegenerowany kraik, z "wymiarem sprawiedliwości" będącym dość udaną parodią prawdziwego systemu sądowniczego. Do czego to doszło? Producent taniej paszy dla bydła poczuł się urażony, bo jeden z niewielu świadomych sztuk nie smakują jego wyroby.



Moim zdaniem chodziło o zniesławienie firmy. Ciężko wygrać sprawę pokazując na filmiku produkt danego producenta podkreślając niejednokrotnie jego nazwę i wady.

Podobna sprawa była kiedyś z Saturnem i Media Marktem, bowiem oba markety w telewizji reklamowały się obrażając siebie nawzajem. Saturn w swoich reklamach namawiał do odwiedzania ich punktów sprzedaży, przy okazji oczerniając Media Markt i odwrotnie.

W tym przypadku jednak nie można było nikomu wytoczyć sprawy, gdyż właściciel Saturna i Media Marktu to ta sama osoba, a ten sposób reklamowania okazał się bardzo efektywny
Zgłoś
Avatar
Joseph_Fritzl 2013-08-11, 22:43 56
Siemanko witam w mojej celi
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie