18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 29 minut temu
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Avatar
Lolo18 2020-04-09, 7:01 15
Jak można wierzyć w boga?
Zgłoś
Avatar
phrontch 2020-04-09, 7:27 3
Poniżej opętani w USA

Zgłoś
Avatar
Misiek_KRK 2020-04-09, 7:31 35
Lolo18 napisał/a:

Jak można wierzyć w boga?



chuj Ci do tego w co kto wierzy. Ja nie wierzę w bóstwa i inne niewidzialne stwory. Ale wierzę w cyferki. Tak cyferki te na koncie.
Niech se dziadki wierzą w boga, jezusa cudotwórcę, niepokalane poczęcia itp. Jeśli mi to nie przeszkadza w codziennym życiu to niech sobie chodzą do tych naciągaczy zwanymi księżmi. Ich wola, ich kasa i chuj Ci do tego.
Zgłoś
Avatar
mygyry 2020-04-09, 7:57 3
Lolo18 napisał/a:

Jak można wierzyć w boga?



Zdefiniuj mi Boga to ci powiem, czy można w niego wierzyć, bo jeżeli ktoś pod hasłem bóg widzi starca na stronie w niebie to ok mogę się zgodzić.
Zgłoś
Avatar
serenity 2020-04-09, 8:10 1
Debile, wszędzie debile!
Zgłoś
Avatar
silwerbalk 2020-04-09, 8:24 1
Jebać to w kto w co wierzy ja wieże w śmierć bo ją widziałem i w to że każdy umrze......
Zgłoś
Avatar
Lolo18 2020-04-09, 8:27 12
Misiek_KRK napisał/a:

ch*j Ci do tego w co kto wierzy. Ja nie wierzę w bóstwa i inne niewidzialne stwory. Ale wierzę w cyferki. Tak cyferki te na koncie.
Niech se dziadki wierzą w boga, jezusa cudotwórcę, niepokalane poczęcia itp. Jeśli mi to nie przeszkadza w codziennym życiu to niech sobie chodzą do tych naciągaczy zwanymi księżmi. Ich wola, ich kasa i ch*j Ci do tego.



Nie zesraj sie

Zgłoś
Avatar
poligon6 2020-04-09, 8:45 13
Spoko nie jedna ateistyczna pizda poleci do kosciółka jak trzeba brać ślub czy zrobic chrzciny.

Tak drze ryja "boga nie ma", a jak przychodzi co do czego to leci do wikarego i prosi jak skończona świnia o slub.
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2020-04-09, 9:28
Lolo18 napisał/a:

Jak można wierzyć w boga?



To jakieś retoryczne zapytanie? lub źle postawione
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2020-04-09, 9:29
Jak dla mnie, to jakieś zbiorowe jebnięcie focha
Zgłoś
Avatar
35i 2020-04-09, 9:47 7
Misiek_KRK napisał/a:

chuj Ci do tego w co kto wierzy. Ja nie wierzę w bóstwa i inne niewidzialne stwory. Ale wierzę w cyferki. Tak cyferki te na koncie.
Niech se dziadki wierzą w boga, jezusa cudotwórcę, niepokalane poczęcia itp. Jeśli mi to nie przeszkadza w codziennym życiu to niech sobie chodzą do tych naciągaczy zwanymi księżmi. Ich wola, ich kasa i chuj Ci do tego.



Nie do końca. Dopóki jestem dymany wbrew swojej woli na kasę (między innymi z moich podatków) przez czarnych pasożytów, nie jest mi to obojętne.
Zgłoś
Avatar
Vrog 2020-04-09, 10:03 10
Lolo18 napisał/a:

Jak można wierzyć w boga?



Wierzą w Boga bo łatwiej uwierzyć w bajki z nieba niż pojąć mechanikę kwantową. Ci którzy wierzą w tego boga prostych rzeczy nie potrafią pojąć. Prawda jest taka że ludzie to debile a niektórzy wiedzą o tym i korzystają z debilizmu ludzi. Od wieków to trwa i będzie trwało. Myślisz że w Indiach wiedzą jaki jest wzór na koło? U nich koło wyczarował Bóg.
Zgłoś
Avatar
andrzejrobert75 2020-04-09, 12:33
silwerbalk napisał/a:

Jebać to w kto w co wierzy ja wieże w śmierć bo ją widziałem i w to że każdy umrze......



W tvp są lekcje języka ojczystego,skorzystaj.
Zgłoś
Avatar
Sspietras 2020-04-09, 14:13
oni odbywaja kwarantanne
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie