18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 25 minut temu
Avatar
Asuritta 2020-06-19, 23:34 34
tak powinna robić straż itp. i jeszcze źle parkujący powinien za naprawę wozu strażackiego bulić ! np blok ludzie żywcem się palą lub duszą dzieci kobiety starczy a wóz nie wjedzie na osiedle bo cipa stoi byle jak ...
Zgłoś
Avatar
Hefajstos78 2020-06-20, 1:26
Tu się nie ma co pieścić. To się musi zmieścić!
Zgłoś
Avatar
tomus79 2020-06-20, 3:01
Jebany kurwa debil... Beton zamiast mozgu... Takich kierowcow to sie powinno exterminowac :o
Zgłoś
Avatar
Skurax 2020-06-20, 3:11
Są dwie opcje. Albo zakazać parkowania w tamtej uliczce albo zrobić ją jednokierunkową. A najlepiej oba rozwiązania.
Zgłoś
Avatar
pro_avenger 2020-06-20, 7:47
Jak się dobrze piesci to się wszytko zmieści.
Zgłoś
Avatar
KrisXman 2020-06-20, 8:09
Bo parkować cza umić

]
Zgłoś
Avatar
C................n 2020-06-20, 13:07 3
Ja tylko przypomnę, że jak beton zastygnie w betoniarce, to gruszka jest do wyrzucenia. Kierowca pewnie musiał przejechać, debile zaparkowali jak... debile... no i tak to się skończyło.
Zgłoś
Avatar
brylant1412 2020-06-20, 18:18 1
Caramon napisał/a:

Ja tylko przypomnę, że jak beton zastygnie w betoniarce, to gruszka jest do wyrzucenia. Kierowca pewnie musiał przejechać, debile zaparkowali jak... debile... no i tak to się skończyło.



i tu bym się z tobą napił
Zgłoś
Avatar
Deusvult 2020-06-24, 19:48
Asuritta napisał/a:

tak powinna robić straż itp. i jeszcze źle parkujący powinien za naprawę wozu strażackiego bulić ! np blok ludzie żywcem się palą lub duszą dzieci kobiety starczy a wóz nie wjedzie na osiedle bo c**a stoi byle jak ...


Niestety prawda jest taka, że kierowca buli za szkody nawet w takiej sytuacji... W końcu mógł poczekać na policję aż odholuje auto i patrzeć jak ładnie budynek się pali.
Zgłoś