18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
jeloo 2012-12-14, 16:34
@up

To fakt, możesz być zajebistym kierowcą z setkami tysięcy kilometrów przejechanymi, i mieć groźną sytuację przez jakiegoś debila który w dupie ma przepisy i innych kierowców. Dobrym przykładem jest na przykład mój tata. Mieliśmy dwa samochody, Malucha i Forda Galaxy. I tak jakoś się stało że w Galaxym pękł przegub, i trzeba było śmigać maluchem. Tata sobie kulturalnie wracał chyba z zakupów, i przyjebał w niego pijany kierowca, który uciekał przed policją. Tacie na szczęście nic się nie stało, ale maluch poszedł do kasacji, co biorąc pod uwagę lichą konstrukcję tego auta nie jest niczym dziwnym.

Także to, że ktoś jeździ dobrze, wcale nie znaczy, że nigdy nie będzie miał wypadku..
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-14, 16:44
jeloo napisał/a:

ale maluch poszedł do kasacji, co biorąc pod uwagę lichą konstrukcję tego auta nie jest niczym dziwnym.



Obraziłeś nasz polski samochodzik (
Zgłoś
Avatar
Invii 2012-12-14, 17:04
Gadacie jak stare społeczniki. Ja tam nie widzę na filmiku żadnego zbędnego ryzyka. Normalnie, ostrożnie sobie jeździ. To nie 2 tonowy samochód pacany, więc łaskawie nie wypowiadajcie się o czymś o czym nie macie pojęcia.
Zgłoś
Avatar
jeloo 2012-12-14, 17:06
Jeśli Ty uważasz, że to jest ostrożnie i normalnie, to z pacanami do ludzi nie wyskakuj, bo tu tobie czegoś brakuje, a nie nam

Ja widziałem już wielu takich "ostrożnych i normalnych". Jeden z moich kumpli tak jeździł, to skończył owinięty wokół opony w naczepie ciężarówki

A na jednośladach z silnikiem jeżdżę od 10 roku życia, więc mi nie mów, że mówię o czymś na czym się nie znam
Zgłoś
Avatar
bbs2000 2012-12-14, 18:13
Typowy idiota i mistrz prostej na zgruzowanym Kawasaki
Zgłoś
Avatar
Arkhotep 2012-12-14, 19:27
Uwielbiam takie filmiki. Sam bym tak zapierdalal gdybym mial motor. Wlasciwie to siwadomosc tego to jedyne co mnie trzyma przed kupnem motoru...
Zgłoś
Avatar
Marionarus 2012-12-14, 19:45
Porażka, na prostej to potrafi przywalić 2 paki, ale jak już zakret sie pojawia to zwalnia tak że skutery by go brały. Mistrzunio prostej, i jeszcze to wheelie... o ile w ogole mozna to wheelie nazwac, bo idzie mu to do dupy.
Zgłoś
Avatar
Dża 2012-12-14, 19:51
Mi jedynie przychodzi na myśl:

"Pozdrowienia z miasta Łodzi, gdzie nawet oddychanie szkodzi"
Zgłoś
Avatar
Schabik 2012-12-14, 19:53
Na miejscu jego znajomych bym go podjebał.

4 wyraźnie widoczne przejazdy na czerwonym, paręnaście razy 2 i 3 krotne przekroczenie prędkości, co najmniej raz ponad 200 km/h + w jednym momencie zawracanie z pasa dla jadących prosto. Powinien wygrać główną nagrodę w konkursie organizowanym przez Policję i jeździć rowerem.
Zgłoś
Avatar
Fatum93 2012-12-14, 23:52
Schabik napisał/a:

Na miejscu jego znajomych bym go podjebał.



Musisz mieć bardzo dużo znajomych
Zgłoś
Avatar
kola1908 2012-12-14, 23:54
ma chłop odwage.
Zgłoś
Avatar
Pysio0 2012-12-15, 10:26
6:49 - nawet przed fotoradarem nie zwolnił!!!

Powiem tak, dla mnie to nie rider tylko głupek. Ja jeżdżę po bezdrożach z kapkę mniejszą prędkością (mój motocykl rozpędza się do ok 122 km/h) i na polnej drodze to wystarczy. nie zagrażam innym (wbrew pozorom, co o nas myślicie, my zwalniamy jak widzimy np. pieszych aby ich nie kurzyć). Ale jak jest pusta droga to można trochę pozapierdalać Średnia prędkość w terenie to ok 40 km/h dla zaawansowanego zawodnika, a uwierzcie mi, że można się tak zmęczyć, że po 15 minutach jazdy macie dosyć. Niedowiarków zapraszam na trening.

Co do filmiku, szału nie ma. Są 3 zasady dla, których offroad jest lepszy od jazdy po mieście:
- Brak ograniczeń prędkości (w większości polne drogi to prywatne drogi, na których nikt nie zabrania jeździć)
- Brak korków !
- Brak czerwonych świateł

Jedynym ograniczeniem jest Twoja wyobraźnia.

Jak się rozbijesz to raczej jest małe prawdopodobieństwo abyś zrobił komuś obcemu krzywdę. Z resztą powiem Wam, że najniebezpieczniejsze wypadki są przy małych prędkościach. Niestety głupio się przyznać, ale poważnie złamałem stopę przy prędkości prawie 0 km.h.
Zgłoś
Avatar
Kmil69 2012-12-15, 16:06
Co to kurwa za bawidamek ja się pytam jak on ledwo "trójke" zapina... i czym tu się szczycić, 140 to byle lamus poleci nubirą albo golfem taty, a koło podrzuca jak trup na rowerze.... nie dam piwa bo chłopcy na motorach nie mogą pić piwa bo doszczętnie im się popierdoli w głowie ...
Zgłoś
Avatar
and.RE 2012-12-15, 23:29
1. Nie przeleciał na wszystkich czerwonych.
2. I w dodatku nie na pełnej pi**ie.

Nie ma piwa
Zgłoś