18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Brighton po raz pierwszy w historii wybrało muzułmańskiego imigranta na burmistrza. Mohammed Asaduzzaman, radny Partii Pracy, jako młody człowiek przybył z Bangladeszu. Brighton, 275 tys. mieszkańców, dołącza do takich brytyjskich miast jak Londyn, Birmingham, Leeds, Blackburn, Sheffield, Oxford, Luton, Oldham i Rochdale, gdzie są już muzułmańscy burmistrzowie.



Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
dwakilo 2024-07-08, 13:13 1
Siriuz napisał/a:

To jest wyraz bezsilności. Kurwa ile można krzyczeć, żeby ludzie się opamiętali i popędzili tych lewackich komuchów? Nic nie dociera. Ludzie to głupie bydło latami warunkowane do posłuszności. Problem jaki widzę to, że ten upadek jest zaplanowany, a wszystko po to aby na koniec kurwy z WEF wjechały na białym koniu i zaproponowały cudowne rozwiązania, pod które tak wytrwale przygotowują wszystko.



Na szczęście pogoniliśmy już PiS.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-08, 13:13 2
sothis napisał/a:

To ja tylko powiem, ze cieszący sie z upadku anglii i szwabów oraz kibicujący zeby ten upadek postępował to ludzie nie potrafiący myśleć, taki typowy zawistny plebs.
A to z tej prostej przyczyny, ze jak ich ciapaci zislamizują, to za nas też sie wezmą.



pustym plebsem to ty jestes. Nie ma w zachodniej Europie wiekszych zwyrodnialcow dla narodu polskiego jak niemcy czy podli zaklamani anglicy. Malo tego potop szewdzki byl za pieniadze wlasnie anglikow ktorym nie odpowiadala potega chrzescijanskiego Polski w tym rejonie swiata. Wiec bardzo dobrze sie dzieje , niech zdychaja jedni i drudzy , zawsze blizszy bedzie mi Arab niz zdradziecka kurwa angielska czy skurwiały niemiecki bandyta ktory przez ryżego namiestnika chce nas zubożyć totalnie
Zgłoś
Avatar
SQUOR 2024-07-08, 13:38 1
Hyjek23 napisał/a:

Alfred przewraca się w grobie



Chodziło o Adolfa ?
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-07-08, 14:07
JenkinsPerkins napisał/a:

pustym plebsem to ty jestes. Nie ma w zachodniej Europie wiekszych zwyrodnialcow dla narodu polskiego jak niemcy czy podli zaklamani anglicy. Malo tego potop szewdzki byl za pieniadze wlasnie anglikow ktorym nie odpowiadala potega chrzescijanskiego Polski w tym rejonie swiata. Wiec bardzo dobrze sie dzieje , niech zdychaja jedni i drudzy , zawsze blizszy bedzie mi Arab niz zdradziecka kurwa angielska czy skurwiały niemiecki bandyta ktory przez ryżego namiestnika chce nas zubożyć totalnie



A w epoce kamienia łupanego też nas dymali. Ma tonogromne przełożenie na obecną politykę faktycznie, dlatego podpowiadam ten argument bo pasuje do twoich wcześniejszych.
I nie odniosłeś sie do tego, co napisałem tylko dalej piszesz tak, jak cie zaprogramowali.
Jebane boty :/
Zgłoś
Avatar
niemamskarpet. 2024-07-08, 15:07
no ciekawe bo Brighton to jest taka angielska stolica gejów
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-07-08, 15:17 3
tfujdiler napisał/a:

Pięknie się patrzy jak zdrajcy narodu polskiego, zaliczają upadek swojego imperium. Pocieszające jest to że szkaradne brytyjskie suki za niedługo będą musiały zakrywać ryje przed wyjściem na miasto Jeszcze bardziej cieszy mnie to że to samo będzie dotyczyć niemek



Cieszy Cię to? I myślisz że nasz rejon to jakoś wszystko obejdzie bokiem? Wczoraj widziałem jak po Krakowie dzieciaki biegały za jakąś skakającą małpą - idol naszej dzisiejszej młodzieży, z ciekawości podpatrzyłem na yt o co chodzi z typkiem, to co tam się działo na tym sztrimie to jest jakiś kurwa dramat. Europa idzie na dno i ciągnie za sobą wszystkie kraje.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 16:18 1
Gregor1494 napisał/a:

Cieszy Cię to? I myślisz że nasz rejon to jakoś wszystko obejdzie bokiem? Wczoraj widziałem jak po Krakowie dzieciaki biegały za jakąś skakającą małpą - idol naszej dzisiejszej młodzieży, z ciekawości podpatrzyłem na yt o co chodzi z typkiem, to co tam się działo na tym sztrimie to jest jakiś kurwa dramat. Europa idzie na dno i ciągnie za sobą wszystkie kraje.



Cieszy mnie ta cała krzywda która spotka ludzi, którzy bezmyślnie krzyczeli że trzeba pomagać pierdolonym inżynierom. Cieszy mnie to w chuj że Anglia upada, uwielbiam patrzeć jak Niemcy cierpią zniecierpliwiony czekam aż muslimy zabiorą się za pierdolonych żymian To że banda bezmózgów wychowanych na tiktoku gania za jakimś czarnuchem jakoś nie specjalnie mnie nie dziwi ani też interesuje - to jest ich życie. Jeśli pan na tiktoku powie żeby żarli gruz a oni zaczną go żreć, to po prostu będę miał z tego bekę. To są właśnie wartości tępych pizd które niestety mają już prawo do oddania głosu na wyborach, no bo jeśli twoim idolem jest smoluch robiący głupie miny, to logiczne jest to jak łatwo manipulować takim motłochem.
Zgłoś
Avatar
Gregor1494 2024-07-08, 16:21
tfujdiler napisał/a:

Cieszy mnie ta cała krzywda która spotka ludzi, którzy bezmyślnie krzyczeli że trzeba pomagać pierdolonym inżynierom. Cieszy mnie to w chuj że Anglia upada, uwielbiam patrzeć jak Niemcy cierpią zniecierpliwiony czekam aż muslimy zabiorą się za pierdolonych żymian To że banda bezmózgów wychowanych na tiktoku gania za jakimś czarnuchem jakoś nie specjalnie mnie nie dziwi ani też interesuje - to jest ich życie. Jeśli pan na tiktoku powie żeby żarli gruz a oni zaczną go żreć, to po prostu będę miał z tego bekę. To są właśnie wartości tępych pizd które niestety mają już prawo do oddania głosu na wyborach, no bo jeśli twoim idolem jest smoluch robiący głupie miny, to logiczne jest to jak łatwo manipulować takim motłochem.



W sumie racja, nie ma co się wk*ać
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 16:23 1
Gregor1494 napisał/a:

W sumie racja, nie ma co się wk*ać



Też tak to widzę, dlatego zamiast się wqrwiać wolę się cieszyć
Zgłoś
Avatar
Kaczanga 2024-07-08, 17:48 2
Oni to mieli już dawno w planach. Dostać się pod byle pretekstem. Osiedlić , rozmnożyć, przejąć władzę i zakończyć panowanie białych.
U nas będzie tak samo. Trzeba się zbroić . Wygnać tuska , kaczora , lewactwo i wszystkich bez paszportu polskiego.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-08, 17:58 2
sothis napisał/a:

A w epoce kamienia łupanego też nas dymali. Ma tonogromne przełożenie na obecną politykę faktycznie, dlatego podpowiadam ten argument bo pasuje do twoich wcześniejszych.
I nie odniosłeś sie do tego, co napisałem tylko dalej piszesz tak, jak cie zaprogramowali.
Jebane boty :/



jak dla ciebie to co się dzieje teraz ze strony niemiec czyli np wprowadzenie zakazu uzywania węgla czy gazu do ogrzewania domu oraz to co zrobili nam 80 lat temu to to samo co epoka kamienia łupanego , to świadczy tylko że jestes jebaną kupą bezmyślnego gówna.

Wole i tak 1000 razy bardziej ciapatego niż taką folksdojczową kurwę twojego pokroju , wiecznie na kolanach przed hansem czy johnem, ale że w twoich żyłach płynie gówniana breja potomka niewolników anglosaskiego pana to i tak nie zrozumiesz
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-07-08, 19:03
JenkinsPerkins napisał/a:

jak dla ciebie to co się dzieje teraz ze strony niemiec czyli np wprowadzenie zakazu uzywania węgla czy gazu do ogrzewania domu oraz to co zrobili nam 80 lat temu to to samo co epoka kamienia łupanego , to świadczy tylko że jestes jebaną kupą bezmyślnego gówna.
Wole i tak 1000 razy bardziej ciapatego niż taką folksdojczową kurwę twojego pokroju , wiecznie na kolanach przed hansem czy johnem, ale że w twoich żyłach płynie gówniana breja potomka niewolników anglosaskiego pana to i tak nie zrozumiesz



To co piszesz jest umiarkowanie nudne. Trochę mi wstyd, ze odpisuje botowi. I trochę zniesmacza mnie moderacja portalu nie banująca botów.
No ale coz, obserwowanie jak zmienia sie poziom i strategia botów może i jest jakąś wartością dodaną w życiu.
Zgłoś
Avatar
krasnal_hałabała 2024-07-08, 19:27 1
psyhepl napisał/a:

jesteśmy świadkami porażki i upadku angoli



Chyba całej Europy.
Zgłoś
Avatar
420710247365 2024-07-08, 20:05
W Birmingham muzułmanin jest burmistrzem? Nie wiedziałem że Chaman Lal przeszedł z sikhizmu na islam. To dosyć radykalne posunięcie z jego strony. Coś jakby muzułmanin przeszedł na judaizm.
Zgłoś
Avatar
Jymius 2024-07-08, 23:38 1
Nie mozna ciapakom zarzucic tego ze sa zajebiscie zorrganizowani... To nie Polacy za grarnica gdzie jeden na drugiego patrzy wilkiem i jak wykorrzrystac.

Samo to ze miasto takie jak Blackpool w UK jest przejete przez ciapatych, 99% ludzi na ulicach to brrudasy. Samo to ze dzieci potrafily zorganizowac sie na plazy i stworzyc napis na kilkadziesiat metrrow... "PAKISTAN0" (gownostan)
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie