18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:34
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-27, 23:13
Brighton po raz pierwszy w historii wybrało muzułmańskiego imigranta na burmistrza. Mohammed Asaduzzaman, radny Partii Pracy, jako młody człowiek przybył z Bangladeszu. Brighton, 275 tys. mieszkańców, dołącza do takich brytyjskich miast jak Londyn, Birmingham, Leeds, Blackburn, Sheffield, Oxford, Luton, Oldham i Rochdale, gdzie są już muzułmańscy burmistrzowie.



Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Pedator 2024-07-08, 7:43 18
JPR. Chyba wyjście z UE było dobrym krokiem ale już za późno.
Zgłoś
Avatar
kris1978 2024-07-08, 7:47 9
Ale umie po angielsku?
Czy też z tłumacza będzie korzystał?
Zgłoś
Avatar
psyhepl 2024-07-08, 7:56 80
jesteśmy świadkami porażki i upadku angoli
Zgłoś
Avatar
darayavahus 2024-07-08, 7:59 18
nie żal mi brytusów, niech się kąpią we wlasnych wymiotach.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 8:07 28
psyhepl napisał/a:

jesteśmy świadkami porażki i upadku angoli



Pięknie się patrzy jak zdrajcy narodu polskiego, zaliczają upadek swojego imperium. Pocieszające jest to że szkaradne brytyjskie suki za niedługo będą musiały zakrywać ryje przed wyjściem na miasto Jeszcze bardziej cieszy mnie to że to samo będzie dotyczyć niemek
Zgłoś
Avatar
1991adam1991 2024-07-08, 8:17 34
tfujdiler napisał/a:

Pięknie się patrzy jak zdrajcy narodu polskiego, zaliczają upadek swojego imperium. Pocieszające jest to że szkaradne brytyjskie suki za niedługo będą musiały zakrywać ryje przed wyjściem na miasto Jeszcze bardziej cieszy mnie to że to samo będzie dotyczyć niemek



Pocieszające ? Co pocieszającego jest w tym że na naszych oczach wprowadzany jest nowy ład i porządek świata gdzie nie zostanie na świecie ani jedno Państwo jednokulturowe tylko wszędzie będzie poskłócana wielowyznaniowa wielokulturowa masa łatwa do sterowania.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 8:22 8
1991adam1991 napisał/a:

Pocieszające ? Co pocieszającego jest w tym że na naszych oczach wprowadzany jest nowy ład i porządek świata gdzie nie zostanie na świecie ani jedno Państwo jednokulturowe tylko wszędzie będzie poskłócana wielowyznaniowa wielokulturowa masa łatwa do sterowania.



Czego nie zrozumiałeś, dokładnie napisałem słowo w słowo co jest w tym pocieszającego Zapomniałem dodać że już niebawem w angli lewactwo zostanie wyplenione będzie też dużo nowych filmów z latającymi gejami w głównej roli, co też jak by nie było na tym portalu spotka się ze sporym entuzjazmem. Zajebiście patrzy się na to jak te wszystkie tępe pizdy tak drące mory by pomagać inżynierom będą przez nich jebane do ziemi, i wcale mi ich nie jest szkoda. Z wielką satysfakcją oglądałem filmik jak niemiecki pies pacyfikował staruszka który bohatersko próbował powstrzymać inżyniera z kosą, jeszcze bardziej cieszyło mnie to że inżynier za pomoc ugodził go śmiertelnie.
Jak mam się nie cieszyć , gdy wróg moich wrogów rośnie w siłę i to na ich terytorium
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2024-07-08, 8:49 8
Partia Pracy to typowe jebane komuchy.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-07-08, 8:50 2
psyhepl napisał/a:

jesteśmy świadkami porażki i upadku angoli


Już dawno byliśmy. Początek temu dało ściąganie bylekogo i byle skąd na zmywaki po roku 2000.
Zgłoś
Avatar
BękartEddardaStarka 2024-07-08, 9:28 2
Nie obciągnął mu , jak całował po tych musinowskich pedofilskich łapach
Zgłoś
Avatar
Palolem 2024-07-08, 9:37 7
Pedator napisał/a:

JPR. Chyba wyjście z UE było dobrym krokiem ale już za późno.



Jak widać to nie miało żadnego znaczenia. "Ubogacili" się kulturowo, bo są debilami. Nie wiem czemu liderzy demokratycznej europy wpadli na ten chory pomysł że załatanie dziur socjalnych brudasami przyniesie dobre skutki. Niepojęte.
Swoją drogą to chichot historii - między I a II wojną światową 25% ludności świata zamieszkiwało terena zarządzane przez imperium brytyjskie - a teraz widzimy chyba ich upadek.
Zgłoś
Avatar
janmod 2024-07-08, 10:29 4
Bo muzulmanie glosuja tak jak im w meczetach powiedza - wiec 10-20% moze latwo zmienic wyniki wyborow.

Co gorzej w UK sa JOWy - co jest chujowizna na maksa. To tez spowodowalo ze Labour stracil kilku parlamentarzystow dla islamistow - bo 30% muzulmanow glosujacych na jednoge kandydata w okreagu wystarczylo - bo reszta 70% glosow byla rozbita na kilku i wszyscy przegrali. Tak przy okazji - dlatego PiS tak bardzo JOWy chcial - bo glosy patusow+katoli by wystarczyly zeby przejac wladze na zawsze. Tak jak w UK z islamistami.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-08, 10:36 12
janmod napisał/a:

Bo muzulmanie glosuja tak jak im w meczetach powiedza - wiec 10-20% moze latwo zmienic wyniki wyborow.



A białasy głosują jak im media i celebryci nakażą - jeszcze głupsi. Tamci chociaż wiarą się kierują, a nasi leczą kurwa kompleksy. Nie ma kurwa przyszłości. Miałem jeszcze nadzieję na Le Pen we Francji, że Europa zacznie się budzić... ale nie kurwa, wystarczyło postraszyć "skrajną" prawicą, faszyzmem i Ruskimi i chuj.
Zgłoś
Avatar
sothis 2024-07-08, 10:43 16
To ja tylko powiem, ze cieszący sie z upadku anglii i szwabów oraz kibicujący zeby ten upadek postępował to ludzie nie potrafiący myśleć, taki typowy zawistny plebs.
A to z tej prostej przyczyny, ze jak ich ciapaci zislamizują, to za nas też sie wezmą.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie