18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Brighton po raz pierwszy w historii wybrało muzułmańskiego imigranta na burmistrza. Mohammed Asaduzzaman, radny Partii Pracy, jako młody człowiek przybył z Bangladeszu. Brighton, 275 tys. mieszkańców, dołącza do takich brytyjskich miast jak Londyn, Birmingham, Leeds, Blackburn, Sheffield, Oxford, Luton, Oldham i Rochdale, gdzie są już muzułmańscy burmistrzowie.



Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
k................8 2024-07-08, 23:42 2
Molch napisał/a:

Europy nie tylko Angoli.



To nie jest wina Europy. To wina chłopów, którzy oddali część władzy w ręce bab. Baby mają tak zjebany mózg (stworzony do kochania w przeważającej większości dzieci), że w momencie gdy dostały część władzy, postanowiły zmieniać społeczeństwo. Europa kilka wieków, mieczem wyganiała arabów z półwyspu iberyjskiego. Udało się to bodajże w XV wieku. Teraz nagle mamy być tolerancyjni i zapraszamy ich z otwartymi ramionami. Przyjadą tu, rozmnożą się i nie damy sobie z nimi rady. I ta akcja już trwa, jeszcze chwilę i okaże się że niby świeckie państwo, nie jest już świeckie tylko muzułmańskie. A ja zastanawiam się co przekazać moim dzieciom aby wiedziały gdzie w przyszłości ich dzieci, mają spierdalać z Europy.
Zgłoś
Avatar
JenkinsPerkins 2024-07-09, 12:55
sothis napisał/a:

To co piszesz jest umiarkowanie nudne. Trochę mi wstyd, ze odpisuje botowi. I trochę zniesmacza mnie moderacja portalu nie banująca botów.
No ale coz, obserwowanie jak zmienia sie poziom i strategia botów może i jest jakąś wartością dodaną w życiu.



hahaha jakim ty musisz byc smutnym petem , ze wlasny ojciec mowi do ciebie "ty jebany tępy bocie" juz tak stary nie ma do ciebie sily ze nazywa cie botem , a ty w przyplywie flustracji otaczającego cie swiata próbujesz sie odegrac nazywając innych botami
Zgłoś
Avatar
ibrahim 2024-07-10, 10:56
Yebane muslimskie, satanistyczne, kozoyebskie bydło. Ale fakt - angolom chvj w dvpę.
Zgłoś
Avatar
Pomimomorfin 2024-07-10, 18:21 1
Siriuz napisał/a:

A białasy głosują jak im media i celebryci nakażą - jeszcze głupsi. Tamci chociaż wiarą się kierują, a nasi leczą kurwa kompleksy. Nie ma kurwa przyszłości. Miałem jeszcze nadzieję na Le Pen we Francji, że Europa zacznie się budzić... ale nie kurwa, wystarczyło postraszyć "skrajną" prawicą, faszyzmem i Ruskimi i chuj.



We Francji nie tak źle, tylko system mają dziwny i LePen została ograna. Można sprawdzić na Wikipedii i zobaczyć uzyskaną liczbę głosów, kontra uzyskaną liczbę miejsc.

Partia z prawej dostała 10,1 mln głosów i 142 miejsca a partia z lewej 6,7 mln głosów i 159 miejsc. O_o
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2024-07-10, 21:32
1991adam1991 napisał/a:

Pocieszające ? Co pocieszającego jest w tym że na naszych oczach wprowadzany jest nowy ład i porządek świata gdzie nie zostanie na świecie ani jedno Państwo jednokulturowe tylko wszędzie będzie poskłócana wielowyznaniowa wielokulturowa masa łatwa do sterowania.



I bardzo dobrze! Po tysiącleciach odwrócone zostanie przekleństwo Wieży Babel.
Zgłoś