18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:52
Brighton po raz pierwszy w historii wybrało muzułmańskiego imigranta na burmistrza. Mohammed Asaduzzaman, radny Partii Pracy, jako młody człowiek przybył z Bangladeszu. Brighton, 275 tys. mieszkańców, dołącza do takich brytyjskich miast jak Londyn, Birmingham, Leeds, Blackburn, Sheffield, Oxford, Luton, Oldham i Rochdale, gdzie są już muzułmańscy burmistrzowie.



Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
birddog102 2024-07-08, 10:59 4
kris1978 napisał/a:

Ale umie po angielsku?
Czy też z tłumacza będzie korzystał?



Reszta społeczeństwa będzie się musiała nauczyć jego gówno-mowy
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-08, 10:59 4
sothis napisał/a:

To ja tylko powiem, ze cieszący sie z upadku anglii i szwabów oraz kibicujący zeby ten upadek postępował to ludzie nie potrafiący myśleć, taki typowy zawistny plebs.
A to z tej prostej przyczyny, ze jak ich ciapaci zislamizują, to za nas też sie wezmą.



To jest wyraz bezsilności. Kurwa ile można krzyczeć, żeby ludzie się opamiętali i popędzili tych lewackich komuchów? Nic nie dociera. Ludzie to głupie bydło latami warunkowane do posłuszności. Problem jaki widzę to, że ten upadek jest zaplanowany, a wszystko po to aby na koniec kurwy z WEF wjechały na białym koniu i zaproponowały cudowne rozwiązania, pod które tak wytrwale przygotowują wszystko.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 11:05
sothis napisał/a:

To ja tylko powiem, ze cieszący sie z upadku anglii i szwabów oraz kibicujący zeby ten upadek postępował to ludzie nie potrafiący myśleć, taki typowy zawistny plebs.
A to z tej prostej przyczyny, ze jak ich ciapaci zislamizują, to za nas też sie wezmą.



Plebs byłby twoim starym gdyby go pies na schodach nie wyprzedził, pierdolony odklejeńcu.
Zgłoś
Avatar
Molch 2024-07-08, 11:12 3
psyhepl napisał/a:

jesteśmy świadkami porażki i upadku angoli



Europy nie tylko Angoli.
Zgłoś
Avatar
Hyjek23 2024-07-08, 11:17
Alfred przewraca się w grobie
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-07-08, 11:24 4
tfujdiler napisał/a:

Czego nie zrozumiałeś, dokładnie napisałem słowo w słowo co jest w tym pocieszającego Zapomniałem dodać że już niebawem w angli lewactwo zostanie wyplenione będzie też dużo nowych filmów z latającymi gejami w głównej roli, co też jak by nie było na tym portalu spotka się ze sporym entuzjazmem. Zajebiście patrzy się na to jak te wszystkie tępe pizdy tak drące mory by pomagać inżynierom będą przez nich jebane do ziemi, i wcale mi ich nie jest szkoda. Z wielką satysfakcją oglądałem filmik jak niemiecki pies pacyfikował staruszka który bohatersko próbował powstrzymać inżyniera z kosą, jeszcze bardziej cieszyło mnie to że inżynier za pomoc ugodził go śmiertelnie.
Jak mam się nie cieszyć , gdy wróg moich wrogów rośnie w siłę i to na ich terytorium



gdyby patrzeć krótkoterminowo, to jest to jakiś powód do zadowolenia. Jednak długoterminowo to raczej nie wróży nic dobrego i dla nas.
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 11:31 1
Karboksylator napisał/a:

gdyby patrzeć krótkoterminowo, to jest to jakiś powód do zadowolenia. Jednak długoterminowo to raczej nie wróży nic dobrego i dla nas.



Doskonale o tym wiem, jednak co jest gorsze mieć pierdolonego fałszywego przyjaciela szwaba za sąsiada, czy wroga który z tym się nie kryje że jest naszym wrogiem?
Zgłoś
Avatar
Karboksylator 2024-07-08, 11:32 3
tfujdiler napisał/a:

Doskonale o tym wiem, jednak co jest gorsze mieć pierdolonego fałszywego przyjaciela szwaba za sąsiada, czy wroga który z tym się nie kryje że jest naszym wrogiem?



niemiec, czy ruski nigdy nie był naszym przyjacielem. mogą się maskować, mogą podpisywać traktaty, a i tak zawsze będą naszymi wrogami.
Zgłoś
Avatar
hace 2024-07-08, 11:39 1
Co ciekawe Brighton to mekka lgbt . W tym kraju mało co już potrafi zadziwić ...
Zgłoś
Avatar
tfujdiler 2024-07-08, 11:40 1
Tyle że ruscy się z tym nie kryją a szwaby tak, lepiej mieć wrogów niż fałszywych przyjaciół. Więc bardzo mnie cieszy ten zajebisty upadek Niemiec. Pejsów nienawidzę więc, miło się patrzy na to co się odpierdala.
Zgłoś
Avatar
GrubyKleks 2024-07-08, 11:53
jak mieliby wybrać innego jak tych brudasów jest więcej niż angoli
Zgłoś
Avatar
poliqon 2024-07-08, 12:17
ruskie się trudzą, giną i walczą, a tak właśnie robi się tą robotę, bez jednego wystrzału. Ruskie muszą się jeszcze wiele nauczyć
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-07-08, 12:34 2
poliqon napisał/a:

ruskie się trudzą, giną i walczą, a tak właśnie robi się tą robotę, bez jednego wystrzału. Ruskie muszą się jeszcze wiele nauczyć



WEF razem ze skurwiałymi rządami rucha obywateli, Ruscy walczą z WEF,
ale w zasadzie to nie wiem czy Ruscy też dla WEF nie robią, bo efekt jest ten sam - najbardziej ucierpieli zwyczajni ludzie.
Zgłoś
Avatar
Subhuti 2024-07-08, 12:51
6 lat spedziłem u tych patusów. W ogóle mi ich nie szkoda chociaż i tak są mądrzejsi niż typowy polski hobak.
Zgłoś
Avatar
manieknn 2024-07-08, 13:00
za kilka lat u ,,,,nas jełopy,,szykować dziewice i kozy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie