18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:42
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:39
Avatar
BrunerOvned 2012-07-19, 0:08 1
"Na chuj, pizdziec, jajcy potłukli jebcy, job twoju mać!"
Zgłoś
Avatar
taz92 2012-07-19, 21:53 12
mina bezcenna
Zgłoś
Avatar
Kapral Poproszek 2012-07-21, 21:28 14
Kolo miał farta w tej toyocie, babka własnym ciałem osłoniła mu furę.
Zgłoś
Avatar
Carol 2012-07-21, 21:50 25
Kurwa pizdy jesteście, mówicie że dobrze i zacieszacie, a pewnie sami przełazicie gdzie wam się podoba bo nie chce się zapierdalać do przejścia.
Zgłoś
Avatar
KlotorKurwa 2012-07-21, 22:15 3
haha a dziad wysiada i od razu na zderzak czy nie rozjebany, chuj tam z bezcennym ludzkim życiem ;D
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-21, 22:34 18
Carol napisał/a:

Kurwa pizdy jesteście, mówicie że dobrze i zacieszacie, a pewnie sami przełazicie gdzie wam się podoba bo nie chce się zapierdalać do przejścia.



Droga koleżanko, muszę się z tobą zgodzić, przechodzę, gdzie mi się tylko podoba.
Różnica jest tylko taka, że nigdy między autami, nigdy wtedy, kiedy coś nadjeżdża, zawsze się muszę upewnić, że moje przejście przez jezdnie nikogo nie wkurwi, nie stworzy zagrożenia i że będzie absolutnie bezpieczne.
Gdyby każdy tak robił, to nie musielibyśmy mieć takiej liczby przejść dla pieszych. W Wielkiej Brytanii każdy pieszy przechodząc przez jezdnie bierze na siebie pełną odpowiedzialność, więc robi to najbezpieczniej jak się da.
Zebr tam jest bardzo znikoma ilość, tylko przy szkołach i ważniejszych punktach w mieście i to są przejścia, na których pieszy jest świętą krową. Tylko podkreślam, jest tych przejść może 5% tego co u nas, a ludzie nie łażą jak popierdoleni.
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2012-07-22, 0:25 1
@Slonx Radzę ci dobrze przestudiować przepisy dot. ruchu drogowego. Mieszkam w UK i żaden pieszy nie bierze tu na siebie odpowiedzialność... zresztą tak jest w większości krajów na świecie. Pieszy na drodze to wg prawa taka "święta krowa" i gdy tylko postawi nogę na jezdni kierujący pojazdem ma obowiązek go przepuścić. Nie pamiętam jak jest w Polsce ale w UK prawo nie przewiduje w ogóle opcji winy pieszego w wypadku potrącenia (poza miejscami w które piesi mają zakaz wstępu). Przewiduje natomiast możliwość uniewinnienia kierowcy w przypadku wtargnięcia pieszego na jezdnię. Ale ogólnie rzecz biorąc potrącając pieszego w UK ma się w większości przypadków delikatnie mówiąc przesrane
Zgłoś
Avatar
Jumpix 2012-07-22, 1:15 1
Ale w napakowanego dresa to już pizda nie wjedzie,tylko w (prawdpodobnie) samotną matkę z małym dzieckiem.To jest czyste skurwysyństwo.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-07-22, 1:48
pSTANLEY, Nie studiowałem przepisów ruchu drogowego Wielkiej Brytanii, bo jeździłem tam ledwie przez parę miesięcy i znałem tylko te najpotrzebniejsze, jednak niemal w każdym miejscu na świecie, pieszy ma pierwszeństwo wyłącznie na przejściu dla pieszych i wtedy i tylko wtedy, kiedy się na nim znajduje, a nie kiedy przed nim czeka. Tak jest w Polsce, jak jest w Anglii, nie mam pojęcia, ale ludzie zachowują się tak, jakby właśnie tak było, bo przejechałem tam z 20 tysięcy i święte krowy widziałem tylko na przejściach z zebrą i takimi dwoma słupami z żółtymi migającymi światełkami. Ludzie szanują tam kierowców i co najważniejsze, swoje życie.
Zgłoś
Avatar
jep_z_dzidy 2012-07-22, 1:52
Jumpix skąd wiesz że jest matka tego dziecka i do tego samotną ? Ty jej to dziecko robiłeś?
Zgłoś
Avatar
Anders Breivik 2012-07-22, 13:33
Carol napisał/a:

Kurwa pizdy jesteście, mówicie że dobrze i zacieszacie, a pewnie sami przełazicie gdzie wam się podoba bo nie chce się zapierdalać do przejścia.


przynajmniej się nie wpierdalam pod samochody bo nauczyłem się w przedszkolu jak się przechodzi przez jezdnię.
Zgłoś
Avatar
kcm 2012-07-22, 21:20
a zgred z fury z przodu wyskoczyl i pierwsze co to na samochod ... jebacy obil bym mu ryja
Zgłoś
Avatar
pSTANLEY 2012-07-23, 9:50
@Slonx To potrąć kogokolwiek w UK, zobaczysz co powie ci Policja To że ludzie uważają zanim wejdą na ulicę (chociaż ja to widzę odwrotnie, większość ludzi w UK łazi jak święte krowy) to kwestia obawy przed utratą życia a nie poszanowania dla kierowców. Na tych pasach z dwoma migającymi lampkami chodzi o to że kierowca musi się tam zatrzymać nawet jeśli widzi pieszego na chodniku w pobliżu. Tak prawo w UK zakazuje pieszym włazić na ulicę jak popadnie ale jeśli już dojdzie do wypadku to w 99% przypadków obrywa się kierowcy. Jeśli widzisz pieszego który stawia stopę na jezdni masz zrobić wszystko żeby go nie przejechać, czyli jeśli wejdzie ci na drogę a ty masz możliwość wyhamować to masz to zrobić, inaczej będziesz winny, a że w UK niemal wszyscy stosują się do ograniczeń prędkości i policja wie jak dużo miejsca potrzebujesz do zatrzymania się to niemal zawsze obrywa kierujący Imo prawo drogowe w UK jest dużo lepsze niż w Polsce, jednak w Polsce brakuje nam jednej podstawowej rzeczy żeby je wprowadzić... sieci dróg Tutaj w UK pokonuję taką samą trasę jak w Polsce o połowę szybciej pomimo że nie przekraczam prędkości nawet o 5km/h, a w Polsce... każdy wie jak się tam jeździ...
Zgłoś
Avatar
mrlewy 2012-07-25, 18:42
No proszę, filmik z Izraela (sądząc po ilości izraelskich tablic), a i tak po uderzeniu "job twoju mać"
Zgłoś