18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 6 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 49 minut temu
Przeklęte papryczki chili
d................2 • 2013-12-13, 23:05
Przestroga dla wszystkich. Dziś po przyjściu do domu wziąłem się za robienie sosu, do którego postanowiłem dodać świeżej papryki chili. Tak więc deseczka, nóż i kroimy. I tak kroję, kroję, a że podczas gotowania popijałem browarek, to i do toalety się zachciało. Poszedłem więc, zrobiłem swoje i już wchodziłem do kuchni, już łapałem za nóż... gdy poczułem, że na czubku mojego członka rozpętało się istne piekło, połączone z płonącym ogniem i wszelkimi koszmarami tego świata. Tak, przy oddawaniu moczu potarłem sobie pisiora rękami, którymi wcześniej kroiłem te jebane papryczki. Nieśmiało zajrzałem do gaci. Końcówka spuchła do nienaturalnych rozmiarów, a jej kolor zmienił się na krwistą czerwień. Pieczenie nie do opisania. Skończyło się na trzymaniu przyrodzenia pod strumieniem zimnej wody przez 30minut, zanim wszystko wróciło do normy. Niech chuj strzeli te jebane papryczki.
Zgłoś
Avatar
konrad_n 2013-12-13, 23:08 126
tak sie konczy walenie gruchy podczas gotowania
Zgłoś
Avatar
KoniecZartow 2013-12-13, 23:10 5
Ostatnio też robiłem własny sosik, coś wpadło mi do oka, zacząłem grzebać paluchami przy rzęsach, koniec historii znasz.
Zgłoś
Avatar
p................n 2013-12-13, 23:29 26
Z cyklu "Sadol uczy, sadol radzi, sadol nigdy cię nie zdradzi": kapsaicynę (to od niej te różne papryki są ostre) neutralizuje się za pomocą: alkoholu (ale wsadzenie fujary w alko odpada, tak samo przecieranie oka) lub tłuszczu: może być oliwa, olej, albo nawet tłusta śmietana, masło byle nie woda. Woda pogarsza jeszcze sytuację, gdyż kapsaicyna, razem z nią, dostaje się do miejsc, gdzie sama by się nie dostała. Szczególnie odczuwalne w przypadku oka. Woda nie działa, ponieważ kapsaicyna NIE rozpuszcza się w niej. Tak samo popijanie ostrych potraw nie przyniesie ulgi, bo woda jeszcze ją "rozniesie" na większej powierzchni.
Zgłoś
Avatar
____ 2013-12-13, 23:30
wcześniej historia była o lasce która albo zmieniała podpaskę albo sikała, w nowej odsłonie jest gość który sikał z podwiniętym napletem.
Zgłoś
Avatar
NieWiemZeWiem 2013-12-13, 23:32
ja tak samo zrobiłem ale z "bengajem". Maść rozgrzewająca dla sportowców(chyba juz wycofana). Piekło mnie jak skurwysyn i nie na powierzchni tylko to kurewstwo doszło do pręcia i myslałem że mi chuja wystrzeli.... no ale cóż na chuj myśleć jak się idzie tylko siku ;p
Zgłoś
Avatar
de_ent 2013-12-13, 23:54 5
NieWiemZeWiem
ja tak samo zrobiłem ale z "bengajem". Maść rozgrzewająca dla sportowców(chyba juz wycofana). Piekło mnie jak skurwysyn i nie na powierzchni tylko to kurewstwo doszło do pręcia i myslałem że mi chuja wystrzeli.... no ale cóż na chuj myśleć jak się idzie tylko siku ;p

A co to jest pręcie???
Zgłoś
Avatar
Moonlord 2013-12-14, 0:00
Być może kogoś zainspirowałeś swoją opowieścią! Coś czuję że niedługo zobaczymy te historię na HARDzie
Zgłoś
Avatar
Krystiankupis 2013-12-14, 0:16
Kurwa dobry patent na tortury, ja kiedyś jak byłem w podstawówce jeszcze to bawiłem się tą papryczką, po całej zabawie, a to sobie w nosie podłubałem, przetarłem oczy i takie tam. Nie było wesoło
Zgłoś
Avatar
jakubdzzzik 2013-12-14, 0:36 9
kto sie trzyma za czubek wacka podczas sikania ???
Zgłoś
Avatar
z................m 2013-12-14, 0:39 1
A w oko nie wcierałeś? Bo takie pierdoły to już od dawna są opowiadane. Fiut nie spuchnie od papryczki, kapsaicyna nie powoduje puchnięcia trolu kolejny, netowy.
Zgłoś
Avatar
polemizer 2013-12-14, 1:00
Wódką trzeba było polać to pomaga. Papryczki chili zapija się wódką.
Zgłoś
Avatar
saves 2013-12-14, 10:39 1
"Niech chuj strzeli te jebane papryczki."
Gwoli ścisłości: To jebane papryczki strzeliły chuja.
Zgłoś
Avatar
truskawa43 2013-12-14, 11:14 11
Kto wyciera resztki szczyn ręką ?
Zgłoś
Avatar
cocaine.animals 2013-12-14, 11:21 1
Chyba fantazjujesz, mi się zdarzyło już z 3-4 pójść odlać i nieświadomie złapać ptaka po krojeniu ostrych papryczek, ale nigdy mi nie puchł ani nie zmieniał koloru...a było to po krojeniu Habanero, które jest w chuj ostrzejsze od zwykłych papryczek chilli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie