18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:41
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
Volfodzio 2017-08-04, 9:50 63
Z tymi z antify jest podobnie... to by znaczyło... że... jak jesteś debilem to nie ma znaczenia czy lewym czy prawym! Ot co.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-04, 10:24 5
Już się nie mogę doczekać komentarzy.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2017-08-04, 10:46 8
Velture napisał/a:

Już się nie mogę doczekać komentarzy.


zjebanych hajlujących raczej tu niewielu, chociaż jak widzę wrzutki o wspaniałym Hitlerze czy peony o niemieckiej armii to mnie chuj strzela. Jak można być obywatelem Polski i mówić pozytywnie o największych katach naszego narodu?
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2017-08-04, 11:22 34
nowynick napisał/a:


zjebanych hajlujących raczej tu niewielu, chociaż jak widzę wrzutki o wspaniałym Hitlerze czy peony o niemieckiej armii to mnie chuj strzela. Jak można być obywatelem Polski i mówić pozytywnie o największych katach naszego narodu?



Hitler ładnie malował, więc zamknij kurwa pysk sfanatyzowany hejterze.
Zgłoś
Avatar
p................a 2017-08-04, 11:47 12
A komunistów się kiedyś paliło napalmem a dziś idioci łażą w koszulkach z Che Guevarą. Co poradzić na zidiocenie świata.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-08-04, 11:59 5
@up
99% tych kretynów w koszulkach z che nie mają pojęcia nawet kto to był a ich świadomość postaci na koszulce sprowadza się do przeczytania napisu nadrukowanego poniżej.
Zgłoś
Avatar
RedIsGood 2017-08-04, 12:41 5
Dzisiejszy "patriotyzm".
Zgłoś
Avatar
htp 2017-08-04, 13:28 3
Volfodzio napisał/a:

Z tymi z antify jest podobnie... to by znaczyło... że... jak jesteś debilem to nie ma znaczenia czy lewym czy prawym! Ot co.


Podobnie jak białe i czarne. Niektórym to trudno zrozumieć i żadna siła ich nie przekona, że białe to białe, a czarne to czarne.

DzidaZawodnik napisał/a:



Hitler ładnie malował, więc zamknij kurwa pysk sfanatyzowany hejterze.


Zorganizuj mu zbiórkę na pomnik, jak był taki wielki artysta. Nie zapomnij zbluzgać wszystkich, co z nim walczyli. Jeszcze paru żyje.
Zgłoś
Avatar
manson__ 2017-08-04, 13:30 9
RedIsGood napisał/a:

Dzisiejszy "patriotyzm".


Hehe.. dokładnie..
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-08-04, 15:18 1
Jest jakiś dowód w postaci zdjęcia, przedmiotu, nagrania przedstawiające że w Polsce w czasach przed wojennych i w trakcie były jakieś grupy które sprzyjały Hitlerowi i baaa Hailowały? TAKICH NIE BYŁO za to wspierających Bolszewików to na w PL dużo by tu teraz wymieniać.
Zgłoś
Avatar
JanuszTraczCięZajebie 2017-08-04, 15:23 4
Juliusz Cezar też hailował.... Hailowali polscy narodowcy w dwudziestoleciu międzywojennym.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-04, 15:24 11
DzidaZawodnik napisał/a:



Hitler ładnie malował, więc zamknij kurwa pysk sfanatyzowany hejterze.



Według mnie chujowo - ale jakby to miało uchronić świat przed III rzeszą - to bym mu nawet stypendium zasponsorował

Swoją drogą - widzicie do czego mogą doprowadzić niespełnione ambicje artysty

Dlatego nie hejtujcie, najwyżej powiedzcie że się nie znacie na prawdziwej sztuce
Zgłoś
Avatar
I_am_G 2017-08-04, 15:49 8
"hajlowanie" bylo w Polsce zanim nawet sie Hitler urodzil, a hajlowal nawet Bejtar (prosze sobie wygooglowac kto to).
Poza tym ONR od 2003 roku nie pozdrawia tym gestem na demonstracjach, a pismaki jaraja sie zdjeciami z roku 2002 .
Narodowi socjalisci przy hajlowaniu odbijaja reke od piersi, a Polacy tylko podnosza reke do gory, pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Awohar 2017-08-04, 16:14 5
I_am_G napisał/a:

"hajlowanie" bylo w Polsce zanim nawet sie Hitler urodzil, a hajlowal nawet Bejtar (prosze sobie wygooglowac kto to).
Poza tym ONR od 2003 roku nie pozdrawia tym gestem na demonstracjach, a pismaki jaraja sie zdjeciami z roku 2002 .
Narodowi socjalisci przy hajlowaniu odbijaja reke od piersi, a Polacy tylko podnosza reke do gory, pozdrawiam.



Jest dokładnie tak jak napisał I_am_G.

Sam gest unoszonej dłoni jest salutem rzymskim i nie ma nic związanego z nazizmem po prostu jest to kolejna rzecz którą A.H podjebał.

Więc zanim któryś z idiotów znowu zacznie wyśmiewać patriotów niech najpierw się douczy bo poniżacie tylko siebie i i śmiało można wasze IQ porównać to tych co wzorują się na nazistach.
Zgłoś