18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:40
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:54
🔥 Z dupy takie hamulce - teraz popularne
Avatar
Kici-Kici 2024-08-18, 17:38
Polak_mały napisał/a:

Jeśli to nie jest ustawka, to pierwszy raz widzę kobitę, która w takiej sytuacji nie drze pizdy jak pojebana i nie próbuje za wszelką cenę się czegoś złapać, a wręcz pohukuje jakby się przy tym dobrze bawiła.



A ja myślałem, że to facet, bo nie ma cycków.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 17:39
żmij napisał/a:

Pompowanie balonu gorącym powietrzem wygląda tak:
Trwa kilka minut, nie kilka sekund.



Na filmie widać, że balon już jest napełniony w znacznym stopniu, ale czaszę przytrzymuje na ziemi lina, aby ta leżała poziomo podczas napełniania i nie łopotała taka sflaczała, bo pewnie skończyłoby się to pożarem. Na twoim filmie nie widać, jak podczas napełniania wygląda czubek czaszy i co się z nim dzieje. Może w górach, gdzie potrafi nieźle dmuchnąć wiatrem, tak trzeba robić... Nie wiem. Gdybam tylko, bo się nie znam, ale w kilka sekund to ten balon na 100% się nie napełnił.
Zgłoś
Avatar
polakwrocek 2024-08-18, 17:41 4
Polak_mały napisał/a:

Ustawka?



Nie tylko noga ale i pas przypięty, na 100% ustawka.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-18, 17:43 1
Andrzejas napisał/a:

Na filmie widać, że balon już jest napełniony w znacznym stopniu, ale czaszę przytrzymuje na ziemi lina, aby ta leżała poziomo podczas napełniania i nie łopotała taka sflaczała, bo pewnie skończyłoby się to pożarem. Na twoim filmie nie widać, jak podczas napełniania wygląda czubek czaszy i co się z nim dzieje. Może w górach, gdzie potrafi nieźle dmuchnąć wiatrem, tak trzeba robić... Nie wiem. Gdybam tylko, bo się nie znam, ale w kilka sekund to ten balon na 100% się nie napełnił.



Ja pierdolę...
Na tym tutaj widać też wygaszone palniki. Coś świta?
A tam, gdzie mocno wieje- nie lata się balonem.
Zgłoś
Avatar
Andrzejas 2024-08-18, 17:49
@żmij: Nic mi nie świta. Jak pisałem, nie znam się na lataniu balonem. Skoro wiesz, co tu zaszło, to po prostu opisz. Przecież ja nie atakuję, tylko jestem ciekaw.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-18, 17:58 2
Polak_mały napisał/a:

Ustawka?



Jasne że ustawka. Jest w uprzęży, biegnie od niej lina i jest "przyczepiona" jakąś opaseczką do nogi żeby wyglądała na zaplątaną.

Ale, ustawka, nie ustawka, baba ma jaja żeby coś takiego zrobić
I to jest szacuneczek nawet większy, bo mieć świadomość że tak się zaraz stanie i to trzymanie w niepewności jest gorsze niż czekać
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-18, 17:59
EinsZweiPolizei napisał/a:

Wszędzie AI, wszędzie wirusy, wszędzie szczepionki, wszędzie ruscy agenci... 🤡



No tak. A przecież nie ma możliwości dokonywania takich modyfikacji materiału video.



Andrzejas napisał/a:

@: Nic mi nie świta. Jak pisałem, nie znam się na lataniu balonem. Skoro wiesz, co tu zaszło, to po prostu opisz. Przecież ja nie atakuję, tylko jestem ciekaw.


No to nawet film wrzuciłem.

Zaszlo tu AI. Ktoś wygenerował sobie śmieszny filmik, a niektórzy łykają jak murzyn zasiłek czy tam żydek kamienicę.
Miłego dnia życzę.

Zgłoś
Avatar
alucard321 2024-08-18, 18:00 1
Tiktokowe ustawione gówno. Na nodze jest uprząż do której jest przymocowana lina.
Zgłoś
Avatar
Pietrushka 2024-08-18, 18:00 7
sothis napisał/a:

No widzisz przecież ze sporo komentarzy to ludzie co nie widza tu AI



A co Ty tam widzisz Kolego komputerowo zrobione?
Wszystko jest jak najbardziej legitne, jedyne oszustwo tkwi w tym że lina nie jest złapana za nogę tylko profesjonalnie do uprzęży
Zgłoś
Avatar
arcan86 2024-08-18, 18:01
Prawdziwe jak moja wielka pała.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 18:06 1
Nikt mi nie wmówi, że maszyna cięższa od powietrza może polecieć do góry.

Fake.
Zgłoś
Avatar
batiz 2024-08-18, 18:18 2
Sadol uczy: na końcu w tle widok na Dôme du Goûter (szczyt w masywie Mont Blanc) , zapewne nagrywane w Chamonix
Zgłoś
Avatar
Rumburak3000 2024-08-18, 18:19
Widać że ma w prawej nodze linę taśmą owiniętą ponad kostką. Ustawka na bank.
Zgłoś
Avatar
żmij 2024-08-18, 18:24
smc napisał/a:

Nikt mi nie wmówi, że maszyna cięższa od powietrza może polecieć do góry.
Fake.



Ta akurat lata dlatego, że jest lżejsza
Zgłoś
Avatar
smc 2024-08-18, 18:48
Dopóki leży na ziemi, to jest cięższa. Leci dopiero, gdy jest lżejsza. Dlatego mi nikt nie wmówi.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie